Mám si hľadať gynekológa bližšie k bydlisku?

11. jan 2024

baby, este sa len snazime, ale uz rozmyslam, ci si mam hladat nejakeho gynekologa blizsie k svojmu bydlisku. tohto mam tak do hodiny cesty (asi 40 min mhd), co je pomerne dost... zvladli ste to niekto aj takto a nezalezi na tom? ci lepsie mat ho stale relativne po ruke? ten sucasny mi celkom vyhovuje, aj ked zase som nikdy nemala vazny problem. cize raz za rok je to v pohode na preventivku, ale chodit tam castejsie a tehotna, to neviem... co by ste poradili? dakujem.

lenuliatkotn
11. jan 2024

Určite je lepšie mať doktora poblíž, keď už budeš vo vyššom štádiu tehotenstva budeš chodiť na poradňu každý týždeň a sedieť hodinu v buse a cestovať nie je bohviečo, ja mám gynekológa asi 5km a tiež som chodila MHD a už to bolo niekedy o hubu, aby mi sedel čas poradne a autobus k tomu aby som všetko stihla a ten stres k tomu nič moc 🤷🏻‍♀️

rybka1987
11. jan 2024

No najprv budes chodit len raz mesacne to sa da zvladnut tych 40 min a potom na konci tehu uz na poradne castejsie ale do nemocnice kde rodis. Aspon u nas to tak je.

martyzpp
11. jan 2024

Rozhodne blizsie.

vyrovnanaosoba
11. jan 2024

Chodila som vlakom do druhého mesta na poradne a nemenila by som ho. A dokonca aj s malými deťmi. 🙂

radacak
11. jan 2024

Mám lekára 25 km

petamich
11. jan 2024

v BA je 40 min. gynekolog "za rohom", za mna je to v pohode vzdialenost, mesiac pred porodom som aj tak chodila na poradnu do porodnice a nie k mojmu gynekologovi (neviem ako to mate) a ta porodnica tiez nemusi byt vedlajsia budova

takze ak ti vyhovuje, si s nim spokojna, 40 min. by pre mna nebol dovod na zmenu

ruzasipova
11. jan 2024

Ja mam gynekologicku 15km od domu.

nika11103
11. jan 2024

Budeš tehotná , nie chorá. Ja som mhd chodila aj do už na poradne do pôrodnice s bruchom a mala som to asi 30 minút aj s prestupom

sejbipi
11. jan 2024

Tak ja mám gyn 1,5h cesty autom a nemenila by som ho. Ťažko nájdete dobrého lekára, citlivého, ktorý všetko vysvetlí v dnešnej dobe

autumm
11. jan 2024

Mam 2 deti a chodila som ku gyn vlakom + busom a úplná pohoda. Veď sa chodí iba raz mesačne a ku koncu sa aj tak už chodí do nemocnice.

aaadkaaa
11. jan 2024

Mam gyn aj porodnicu 35 km od domu, nemenila som kvoli tomu lekara

jaskolka
11. jan 2024

Ja som mala gynekologicku 30 minút cesty, a to busy (keď som ešte bývala u svokry na dedine ) chodili hrozne do mesta. Normálne som chodila, alebo má niekedy odviezol muž, aj do pôrodnice sme bez problémov šli.

zuzanka.zuzu
11. jan 2024

to je jedno. ja som chodila každé 2 týždne celé tehotenstvo do nemocnice do rizikovej takže aj keby mám svojho vo vchode bytu, tak mi to nie je nič platné 😂 ešte nie si ani tehotná, nerieš 🙈 ak si so súčasným SPOKOJNÁ tak nemeň

queen_mary
11. jan 2024

Jazdila som kazdy mesiac a na konci kazde 2 tyzdne hodinu do BA. Doktora by som urcite nemenila, lebo ten moj je pre mna najlepsi. Do porodnice na poradne som tiez jazdila zasa inam cez hodinu. A taky horor to teda nie je.

kacena2022
11. jan 2024

Ja som mala gynekológa 100 km od bydliska,keď som bola tehotná jazdila som hodinu a pol tam a hodinu a pol naspäť.Nemenila by som,bol to dobrý odborník.