• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s anovulačnými cyklami?

27. júna 2016 
@katiz lieci sa bezne clostylbelgylom tu posielam link o tomto pripravku. davaju ho zenam s anovulacnymi cyklami, takisto zenam pred stimulaciou pri inseminacii IUI atd... tvoj lekar bud zaspal dobu alebo neviem... clostyl ti mal davno nasadit... pytaj si ho... http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/clostilbegyt-4059.html
29. apr 2011 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulatko @pici : díky za odpovědi, na pondělí jsem si naplánovala že se zkontaktuju s lékařem a v neděli večer menzes přišla... uvidím jak tělo zareaguje na další dávku provery a pak mám jít na kontrolu a určitě se na clostylbegyt zeptám :slight_smile:
3. máj 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katiz opytaj... viem ze vela babam to davaju ked maju prave taketo diagnozy
3. máj 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
Ja som brala aj clostilbegyt a mne nezabral,pomohol mi Duphaston ten je na úpravu cyklu,clostilbegyt je na dozrievanie vajíčok a tým sa aj veľa folikúl zväčší a nepraskajú vznikajú väčšinou folikulárne cystičky,niekomu zaberú uvidíš,ak Ti nezaberie ten tak skús duphaston.Prajem veľa šťastia! :wink:
6. okt 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim Vás ako sa postupuje pri liečbe anovulačnýho cyklu?menstruáciu som mala 2.6 a 10.6 som bola u doktora a on ma nastrasil ze ide o spomynaný anovulak a asi aj preto ze uz 1,5 r sa snazime o babätko a nic , a podla neho by mala nastat ovulka ale nic nevidel na sone, zajtra na nejake krvne testy, z odpovede ďakujem
11. jún 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som brala duphaston vzdy az od 16.dc na upravu cyklu,lebo chodil v rozmedzi 21-45 dni,aj to az po vyvolavacke.
Brala som ho 5 cyklov a potom sa na to vykaslala.Cyklus som mala potom 29,16 a 33 dni.A dalsi cyklus som otehu na prvy sup:slight_smile:Sex kazdy druhy den.
Druhe tehu sa zadarilo pocas dojcenia.Cykly 26-58 dni.Otehu som 27.dc. Myslela som,ze kazdu chvilu dostanem ms,bolesti v podbrusku a to ovulka:slight_smile: Ms prisla az o rok a 9 mesiacov:grinning:
27. jún 2016 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok