Menzes mi mešká 6 dní a nemám žiadne príznaky

ciernovlaska1
15. okt 2020

Ahojte,baby nedávno som sem písala ohľadom ms,že mi mešká a nemala som ani žiadne príznaky pred ms ako vždy,bolesti brucha,pŕs,proste nic ale na koniec prišla a posledné mesiace len slabá max 2 dni. No a potrebujem poradiť teraz mám rovnaký problém,ms zasa mešká už 6 dni a žiadne príznaky ako pred ms. Mám v pláne ísť ku gynekológovi na kontrolu,len sa pytam zatiaľ vy či stym máte nejakú skúsenosť. Bolesti ani nic nemám cítim sa dobre,len tá má mna trápi že posledné mesiace meskava,a mám ju úplne slabú a krátku. Pohlavný styk sme mali s priateľom na plno jeden deň pred plodnymi to je 27.9.20.(keby mám brat do úvahy tehotenstvo,čo si nemyslím) Ďakujem za Vaše rady

sense
15. okt 2020

Sprav si test a uvidíš a ak to mávaš pravidelne že meska tak chod k lekárovi...

ciernovlaska1
autor
15. okt 2020

@sense Jj počkám ešte či zasa nepríde ale dva dni a potom skúsim test a v pondelok k lekárovi ak by neprišla

ciernovlaska1
autor
15. okt 2020

@sense a nevieš prosím čím by to mohlo byt? Mala si to niekedy?

s_a
15. okt 2020

Skús najprv urobiť test a potom ísť ku gynekologovi 🙂 šanca na tehotenstvo tam vždy je

ciernovlaska1
autor
15. okt 2020

@s_a len je to už pre mna take frustrujúce robiť každý mesiac test keď stále mešká😕,preto tomu ani neverím že by som bola tehotná.. vôbec nad tým už nepremýšľam a buď príde ms alebo nie. Ale až teraz som sa rozhodla ísť radšej na kontrolu lebo to nieje normálne podľa mna.

luciannka83
15. okt 2020

@ciernovlaska1 mohol sa ti z nejakrho dovodu predlzit cyklus. Ved sprav si test a uvidis. Ja som mavala cykly v pohode 34dnove.

ancovicka21a
15. okt 2020

moze to byt cysta,myom..alebo ti zblbol/ predlzil cyklus a pravidelnej ms sa stala viac-menej nepravidelna

ziabronozka
15. okt 2020

môže to byť aj zo stresu , z meny prostredia, počasia, čokoľvek, telo veľmi vníma akúkoľvek zmenu u niektorých.

sense
15. okt 2020

@ciernovlaska1 mne meskala len keď som bola tehu al stres

ciernovlaska1
autor
15. okt 2020

@ziabronozka všetko je v úplnom poriadku nemám žiadny stres,a toto neni o jednom mesiaci ale už asi posledné 4

ciernovlaska1
autor
15. okt 2020

Veď počkám a spravím test a pondelok na kontrolu ak nepríde ms do vtedy. Ďakujem Vám

blabla22
15. okt 2020

asi anovulacne cykly, vtedy zvykne meskat menzes a aj byva slaby..

smeja1981
15. okt 2020

chod si zmerat AMH, ak bude nizke, vies kde je problem..

veriine
15. okt 2020

@smeja1981 ak bude AMH nizke, tak co to v podstate znamena?

ciernovlaska1
autor
15. okt 2020

@smeja1981 akože nehnevajte sa ale to mi chcete povedať že som neplodná? :D ale prosím Vás tuto hodnotu dávať kontrolovať ani nemusím ja mám 21 rokov a takúto blbosť nebudem brat ani do úvahy. Potešili by ste má Skorej s tým keby ste povedali,že si mám skúsiť spravit test, a nie že mi naznačite nízku plodnosť.. nepotešili ste má ale ďakujem

ciernovlaska1
autor
15. okt 2020

@veriine to znamená že tvoje vajíčka už nejsu schopne oplodnenia. Že by bolo najlepšie umelé oplodnenie. Ale neviem čo tým tá pani myslela,asi má skúsenosť. Treba sa jej spýtať ale to somnou spoločne nic nemá🙂

smeja1981
15. okt 2020

@ciernovlaska1 nerozumiem vasej reakcii.kedze ste nikde vyzsie nenapisali Vas vek, bola by to jedna z moznosti. A zial to blbost az taka uplne nieje, tu na MK je kopec zien vo vasom veku, co ma uz nizke AMH. Clovek chce pomoct a dostane takuto reackiu... Smutne. kedze mam odracovanych viac ako 11 rokov v zdravotnictve a konkretne na gynekologii, mam skusenosti ako pracovne, tak aj osobne, kedze sama mam nizke AHM a posledne mesiace menzes slabu 2 dni ako vy a meskajuci menzes tak isto.. 3 x IVF za sebou.

smeja1981
15. okt 2020

@ciernovlaska1 Nizka AMH neznamena, ze vajicka niesu schopne oplodnenia, je to hodnota ovarialnej rezervy..

ciernovlaska1
autor
16. okt 2020

@smeja1981 prepáčte ak Som sa Vás nejako dotkla,alebo ak som reagovala nesprávnym spôsobom. Len som nechcela myslieť na najhoršie, a viem čo to znamená,keďže som na gynekológii strávila svoje detstvo. A keď už píšem tak ms som stále nedostala,maternica trochu pobolieva úplne malinko ale, a nic iné,nejaký výtok neviditeľný stále cítim ako vyteká. Ináč stále ani kvapka ms.. neviem či mám robiť test alebo počkať na pondelok a ísť na gyn. Ďakujem Vám a nehnevajte sa nemyslela som to zle

ziabronozka
16. okt 2020

@ciernovlaska1 však sprav test a budeš vedieť ak si tehotná test ti ukáže a ak nie tak nie si. Neviem prečo sa zbytočne stresuješ a trápiš. Viem že by si chcela byť tehotná ale tadeto cesta nevedie. Je iba buď alebo. 🙂

smeja1981
16. okt 2020

@ciernovlaska1 samozrejme to chapem. mala som rovnaky problem tento mesiac, menzes prisiel az o 7 dni a velmi bolestivy. Tiez som robila testy, ale boli biele. Ak MS nepride, tak vyvolavacka. Kruste Clearblue test , digitalny uz musi ukazat ...

ciernovlaska1
autor
17. okt 2020

@smeja1981 ja som popravde aj rada že nemám ms,veď ktorá žena má rada bolesti a krvácanie 😁 akurat sa chystám kúpiť test a prišlo mi veľmi zle od žalúdka tak chvíľu počkám

ciernovlaska1
autor
17. okt 2020

Ahojte tak robila som dva testy pred chvíľou a oba sú negatívne. Ešte jeden mám na ráno a uvidím,v pondelok idem k tomu lekárovi.. myslite že ak by som bola test by to ešte neukázal? Ms mi mešká 7 dni.. a myslím že už ani nepríde,ale nemám žiadne bolesti absolútne nic len zle mi bolo

cervenaruza123
17. okt 2020

@ciernovlaska1 Mne sa to viackrat v zivote stalo. Parkrat ked som bola u lekara, tak som mala bud prave rozhadzane hormony alebo cosi take, vacsinou bez znamej priciny. Ale ked sa ti to stava teraz pravidelne, sla by som k lekarovi, hlavne ak sa snazite otehotniet. Mne raz lekar odporucal doplnit len nejake vitaminy a cyklus sa mi krasne upravil. A jasne, ze vtedy je aj vyssia sanca na tehotenstvo, ak cyklus funguje tak ako ma.

ziabronozka
20. okt 2020

zvykne sa to stavat babam ktore sa snazia otehotniet a v kuse na to myslia, ze si az vsugeruju do hlavy ze uz som tehotna, je mi zle, menzes neprisiel, a ten moze v pohode prist aj neskor alebo ked 1 mesiac nepride moze to byt vyvolane hocicim, aj stravou, stres, vplyv okolia... Preto je dobre na to az tak nemysliet a netlacit na pilu, pride to vtedy ked to vypustite z hlavy,lebo telo reaguje na psychyku a potom sa to moze takto prejavovat, a budete este viac pod stresom a trapit sa.