Mimomenštruačné krvácanie

kk99
22. okt 2018

Ahojte, prosím vás o radu, ak máte niektorá skúsenost. Minulý rok v novembri som prestala brať antikoncepciu, odvtedy pravidelne, týždeň po skončení menzesu začnem zase krvácať. Niekedy sú to 2 dni, inokedy 5.... U lekára som bola, ale nejak to neriešil, dal mi tabletky, aby som prestala krvácať a tým to skončilo - teda v ten jeden mesiac. Na druhý mesiac sa krvácanie opäť objavilo. Stalo sa vám niečo podobné? Ďakujem.

pepermintka
22. okt 2018

@kk9ahoj a môžem sa spýtať robil ti doktor aj sono??

dilino
22. okt 2018

treba isť nakoľko krvacanie mimo menštruácie nieje v poriadku a jasne že lekár to odflakol dal len nejake tablety bez dalšieho vyšetrenia hlavne že trepu že treba chodiť na prevenciu načo ked to odflakol ty sa len pekné pýtaj na dalšie vyšetrenia nemusi ale môže to byť aj niečo vážne pýtaj sa na podrobnejšie vyšetrenia radšej skôr ako už neskoro na to prevenciu máš pravo hradi to zdravotna poisťovňa

pepermintka
22. okt 2018

Ja som mala ten istý problém a môj doktor mi spravil sono a odhalil príčinu,čiže sono je určite potrebné

kk99
autor
22. okt 2018

@pepermintka sono mi robil, nevidel tam práveže nič nezvyčajné 🙄 keď sa môžem spýtať, tebe čo zistil?

kk99
autor
22. okt 2018

@dilino áno viem, určite pôjdem, viem, že aj tu ak by mal niekto skúsenosť neznamená to, že to je aj môj prípad, len ma zaujíma, čo by to asi tak mohlo byť...

pepermintka
22. okt 2018

Mne zistil sliznicu naplnenú krvou čiže mne sliznica nepúšťala krv von len sa mi tam hromadila a mala som vtedy aj veľmi veľké brucho bolo to nepríjemné ale nasadil mi lieky a pomohol mi

kk99
autor
22. okt 2018

@pepermintka tak super, že pomohol 👍

pepermintka
22. okt 2018

Takyto problém vzniká u ženy aj nadmernym stresom

dilino
22. okt 2018

@kk99 no ved jasne že nie ale nechápem čo kažu chodiť na prevenciu a ked si išla tak ti dal len nejake lieky ved ťa mal poriadne vyšetriť a nie odflaknuť a nemusi to znamenať ako pišeš nič ale čert nikdy nespi držim veľmi palce aby všetko dobre dopadlo

kk99
autor
22. okt 2018

@pepermintka u mňa nemoze byť o strese ani reč 😉 som v kľude, spokojná so všetkým čo mám. Ja som dúfala v to, že to bude hormónmi, lebo to nastalo hneď po vysadení antikoncepcie. Ale asi bude problém inde...

katkabg
22. okt 2018

Ja mam taketo krvacanie pocas ivulacie niekolko rokov a dost ma to obmadzuje ake tak co uz

kk99
autor
22. okt 2018

@dilino však práve, kazu chodiť a ja ozaj preventivky nezanedbávam a keď ozaj potrebujem, tak to je takto 🙄 každopádne ti moc ďakujem 😉

kk99
autor
22. okt 2018

@katkabg tiež ma to napadlo, ale robila som si ovulacny test a nič 🙄 a normálne krvácas, alebo iba spinis?

katkabg
22. okt 2018

@kk99 niekedy slabe krvacanie inokedy len take spinenie a hrozne ma boli jeden alebo druhy vajecnik az sadnut neviem par dni.No mala som aj polyp na krcku ktory sam praskol a zanikol asi 3 krat sa mi urobil,vtedy som mala krv mimo cyklu.Vies co uz to ani nesledujem lebo by som scvokla

monkabohdalova
23. okt 2018

@kk99 ahoj ja som mala toto isté asi pol roka v kuse, skončila menš. a pár dní na to som krvácala, takto to išlo mesiace..dr. mi nasadila tabletky progesteron na vaginalne uživanie a krvácanie je fuč, ale zatiaľ ho stále užívam je to dlhodobá liečba., Len ja mám aj vrodenú vadu maternice,a v druhej fáze cyklu sa mi netvorí ten progesteron, preto takto tabletky.

kk99
autor
23. okt 2018

@monkabohdalova a krvácanie si mala kvôli tej vrodenej vade maternice? Ja fakt neviem čo by to mohlo byť u mňa...

kk99
autor
23. okt 2018

@katkabg veď práve, ja tiež mám občas spinenie, občas normálne krvácanie..ale bolesti nemám žiadne..

monkabohdalova
23. okt 2018

@kk99 no skôr myslím že nie kvôli vrodenej vade, pretože to krvácanie mi začalo až tento rok, doteraz som s tým taký problém nemala

katkabg
24. okt 2018

@kk99 ja som taketo zacala mavat po cisarskom.A ten som mala pred 8 rokmi.

kk99
autor
24. okt 2018

@katkabg a ako to lekár zdôvodnil?

rodinnahomeopatka
14. nov 2018

@kk99 skuste homeopatiu, taketo problemy sa nou krasne vedia odstranit. Po HAK mate rozhadzany hormonalny system, treba ho upravit a homeopatia to napravi setrnou metodou. Bohuzial vidim v praxi, ze je vela zien, ktore si tymto prechadza. Napiste mi, ak chcete viac info.