Myóm na maternici

gondulka1
28. sep 2023

Ahojte dievčatá, máte niektorá skúsenosť s tým že sa vám podarilo zmenšiť myom prírodnou cestou ? Alebo poznáte niekoho komu sa podarilo vyliečiť myom na maternici či už formou homeopatie, bylinkového čaju alebo inej alternatívy ?

pribinak
28. sep 2023

@gondulka1 zlatko myom homeopatikami ani cajikom nevyriešis

nevenka
28. sep 2023

Uz som pisala v inej teme, sestre vdaka alternativnej liecbe narastol do giga rozmerov a je neoperovatelny. O 1 dieta prisla v 14tt a druha nastastie donosila, aj to bol velky zazrak.

mrkva1
28. sep 2023

Dôveruj svojmu gynekológovi..... ja som mala myom, laparoskopicky ho odstránili a je pokoj. Lebo nadmerné krvácanie,anémia, ktoré som mala, má vycerpavali. Od operácie je všetko v stave ako predtým. Takže doveruj s počúvaj gynekológa.

kimina21
28. sep 2023

@gondulka1 pisem ti spravu

gondulka1
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
masandra
29. sep 2023

@pribinak ale áno, myom prírodné vieš odstrániť, som toho sama príkladom.
@gondulka1 mala som myom 4x5cm! Je aj knižka o tom, ako sa dá myomu zbaviť prírodnou cestou, nájdem ju a pošlem ti názov. Ja som si dávala obklady na noc, na intímku som dala ricinovy olej, priložila na bod Rusko a nechala tak celú noc, ricinovy olej prekrvuje, myom mi zmizol úplne! Jedla som aj veľa brokolice, hlavne surový hlúbik z nej obsahuje vhodné látky práve na tento problém.

masandra
29. sep 2023

@gondulka1 nech sa páči🙂

gondulka1
autor
29. sep 2023

@masandra dakujeeeeem 😊😊

mrkva1
29. sep 2023

@gondulka1 robili mi to laparoskopicky - takže mini rez pod pupkom, jeden mini ľavé podbruško a pidi dierka kusok nad tým. No po operácii- prvý deň po bol taký, že si unavená, mierne ubolena - ale sestričky tlmia bolesť. Potom každým dňom lepšie. V nemocnici som bola dokopy 4 dní (1.prijatie, 2.operacia, 3. Z jis na izbu, 4. Domov doobeda). Cca týždeň sa blbo vstáva a sadá, lebo šitie ťahá trochu....potom už vybrali stehy a rapídne deň za dňom už pomaly nič necítiš. Cca mesiac sa treba šetriť, nedvíhat ťažké.... a po mesiaci nevieš, že ťa operovali. Netreba sa toho báť

gondulka1
autor
29. sep 2023

@mrkva1 ďakujem 😊😊

nikolet29
24. okt 2023

@masandra za aký čas sa vám myom podarilo zmenšiť?

masandra
24. okt 2023

@nikolet29 cca 5-6 mesiacov

nikolet29
25. okt 2023

@masandra a kde je prosím ten bod Rusko? Ďakujem

masandra
25. okt 2023

@nikolet29 podbruško, autocorrect🤦🏼‍♀️

nikolet29
25. okt 2023

@masandra aha 😁 a koľko ste dávali toho oleja na intímku?

masandra
25. okt 2023

@nikolet29 od oka, ona ho vpije, ale to nevadí, len nechajte si na intimke aj ten "nepremokavy papier", teda ju neodlepte, aby to nepresiaklo na oblečenie.

nikolet29
25. okt 2023

@masandra má sa to používať aj počas menštruácie?

masandra
25. okt 2023

@nikolet29 vtedy môžete vynechať, pretože ricinovy olej prekrvuje 🙂

michaela329
25. okt 2023

@gondulka1 ja len na margo ricinoveho oleja - nepoužívať farbené látky, dokáže farbu z textilu vyžrať. A tiež nič umelinové, ideálne plienku plátenú.
A mne nepomohol.

masandra
25. okt 2023

@michaela329 ako dlho ste si dávala zábaly a ako často?

michaela329
25. okt 2023

@masandra 4krát do týždňa asi pol roka (medzi 2 kontrolami). Brala som aj indonal. A nič.

masandra
25. okt 2023

@michaela329 ja každý deň zo začiatku asi 2 týždne, potom každý druhý deň asi 2 týždne a potom pauza, to celé som opakovala tiež zopár mesiacov a pomohlo. Nedávno som radila jednej pani tiež obklady z rocinoveho oleja a myom sa začal zmenšovať už po 3 týždňoch.
Veľmi veľa robí aj strava, životný štýl, všetko 🙂

michaela329
25. okt 2023

@masandra ja som športovec, v tomto smere sa mne naozaj nedá nič vyčítať, asi málokto má mesačne 120 km odbehanych vonku (za každého počasia). Stravu mám zdravú. Postupovala som podľa rád bylinkárky, napríklad ona by tú umelinovú vložku absolútne neschválila. Vyskúšala som, nevyšlo. Avšak nikde netvrdím, že to nie je prospešné. Netreba si však dávať veľké nádeje.

masandra
25. okt 2023

@michaela329 samozrejme chápem, nebolo to myslené ako nejaký útok alebo niečo podobné, ak to tak vyznelo. Nikto nepovedal, že som použila nejakú umelinovu vložku, každý si vie zvážiť čo je pre neho najlepšie, existujú aj prírodné vložky, niekto možno na to nemá ani peniaze, takže to je na každom🙂
Tiež nevravím, že to úplne každému musí pomôcť, napísala som svoju skúsenosť a poznám aj viac žien, ktorým to pomohlo🙂

gondulka1
autor
25. okt 2023

@michaela329 ja spm tá pani , ktorej sa podarilo behom 3 týždňov začať pomaly zmenšovať myóm vďaka ricinovemu oleju, dôležité je aby ste ricínový olej mali celú noc na tom podbrušku, to nestačí 1 h ako to píšu v článkoch to musíte mať celú noc musíte vytvoriť ako taký termofor ideálne pozrite si Barbara O’ Neill video

https://www.youtube.com/watch?v=SPmJqss7upk


Od 41. minúty začne dopodrobna hovoriť ako si máte urobiť tento termofor zábal..
Áno a veľmi dôležitá je absolútna úprava stravy veľmi veľa vitamínov maternica potrebuje vitamín B6 vitamín E potrebuje Omega 3 mastné kyseliny vitamín K doplnila som aj Drmek Vytex Jahňací, Každý deň pijem nejaký čaj rebríček potom nechtík a to všetko striedam ideálne pozrite si Gabriela tuatti ona má o tom vytvorenú stránku presne ako sa stravovať 😊 ake vitamíny Atd
A aby som nezabudla veľmi často si robievam sedacie kúpele z rebríčka. INDONAL ani mne nezabral .
Liečbu som začala od mája a jediné čo mi skutočne radikálne zabralo je ten ricínový olej chodím na kontrolu gynekológovi každý mesiac aby som si overovala čo mi zaberá a teraz som bola na kontrole o 3 týždne a myom je menší o 6 mm a druhý je menší tiež o 6 mm obidva myomy sa stiahli a začínajú sa zmenšovať. Veľkými mal predtým 6 krát 7 cm teraz má veľkosť 5,4 to sa zmenšilo behom 3 týždňov druhý myóm mal predtým 1,7 cm teraz má veľkosť 1,1 cm

gondulka1
autor
25. okt 2023

@michaela329 ja som si to nedávala na vložku ale dávala som si to inac , dávala som si to na biele tielko a cez biele tielko som to ešte prekryla mikroténovom sáčkom ale tak aby sa ten mikroténové sáčok nestretol s olejom lebo ricínový olej dokáže do seba vtiahnuť Chemikálie ktoré by potom mohli prejsť do brucha takže pozor na to ricínový olej bol len na tom bielom tielku ideálne pozrite si to video Barbara o Neill, Ale ja som nešla tak ako tam ona vytvorila ten termofor ale ja som si ho urobila podľa seba roztrhla som biele tielko na menšiu handričku stielka som dala ricínový olej a tú malú handričku som dala na poskladané biele tielko a na to tielko som ešte prekryla mikroténovy sáčok

gondulka1
autor
25. okt 2023

@masandra ja som vám nesmierne vďačná za vašu radu ❤️❤️😊 vaša rada mi pomohla, ja som tá pani ktorej sa to podarilo zmenšiť behom 3 týždňov a pokračujem v riciNovom oleji ďalej ❤️😊 prajem si aby sa veľa žien o tom dozvedelo a tým si velmi pomôžu 🙏

magimary
25. okt 2023

odkiaľ ste kupovali ricínový olej?

gondulka1
autor
25. okt 2023

@michaela329 A nie sú len umelinové vložky ale sú aj čisto prírodné vložky z bavlny dajú sa kúpiť v DM z čistej bavlny intímne vložky aj normálne vložky takže kľudne môžte aj tú vložku používať na to pod bruško ale ja som to zvolila tak že som si začala dávať na biele tielko a ten ricínový olej a to tielko som si dala na pod bruško a prekryla to mikroténovom sáčkom aby tam vznikol termofor. Upravená strava znamená že pokiaľ idete jest mäso tak mäso by malo byť iba z farmy čiže mäso ktoré je čisto iba Bio, neni napichané žiadnymi hormónmi ideálne strava vegetariánska… absolútne som vylúčila zo stravy jedlo ktoré je priemyselne spracované vylúčila som absolútne biely cukor kravské mliečne produkty…
a keď už zeleninu a ovocie tak len čisto bio lebo v tom máte veľa estrogénov potom v plastových fľašiach máte veľa estrogénu to je na dlhu diskusiu čo je zdravá strava a prečo aj vznikajú myomy vznikajú hlavne z estrogénu z veľkého množstva estrogénu ktorý máme v strave a vo všetkom a keby bolo k tomu dostatok progesterónu v našom tele tak by sa myomy vôbec nevytvárali ja som absolútne zmenila stravu týmto smerom …

gondulka1
autor
25. okt 2023

@magimary dôležité aby ricínový olej bol za studena lisovaný čiže absolútne bio a musí byť za studena lisovaný a dá sa zohnať cez internet cez nejaky e shop biopotravinách v lekárni.
Ricínový olej si musíte dať na podbruško na celú noc v článkoch sa píše že len na 1 h ale to vám nezaberie musíte si ho aplikovať na noc celú noc ideálne pozrite si to video od Barbara o Neill, a ideálne každú noc, samozrejme treba ísť pocitovo možno aj každú druhú noc ale počas menštruácie sa to nesmie … ! keby ste mali otázky kľudne mi môžte napísať aký som ja mala postup. Ja som ricínový olej dala na biele tielko to som si priložila na pod brušku a prekryla mikroténovom sáčkom . Keď si pozriete správy vyššie tak to tam dosť dopodrobna rozprávam a opisujem