Myómy na maternici a problémy

lucia851
28. aug 2021

Ahojte mali ste alebo máte myomy a spôsobujú vám problémy? Ak áno aké? Mňa už 2 týždne boli moc v podbrušku a často chodím cikat. Vybrala som aj antibiotika ale nič nepomohlo. Idem na gyndu v pondelok

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1201
28. aug 2021

@lucia851 mám myomy a mám veľmi silnú menštruáciu a krvácanie mimo cyklu. Žiadne bolesti podbruška a ani častejšie močenie.... Budúci mesiac idem na operáciu. Som zvedavá aké to bude po nej....

amarilka26
28. aug 2021

@martina1201 bude to ine, lepsie 🙂 mne to uplne zmenilo zivot k lepsiemu. Drzim palce.

lucia851
autor
29. aug 2021

@viestta ja pri menzese silno krvacam, a čítala som ze pri myomoch môže žena často chodiť na záchod, lebo ju stále nutka. A asi ťažko mam zápal močových ciest keď som už vybrala dvoje antibiotika a vôbec mi nepomohli. Mam bolesti v podbrušku ako šľak

lucia851
autor
29. aug 2021

@amarilka26 ahoj operáciu som nestihla ešte poriesit lebo prvý raz mi ju zrušili kvôli korone a druhy raz som kvôli mojim psychickym problémom skončila v nemocnici. Tak ale už to idem riešiť

amarilka26
29. aug 2021

@lucia851 Drzim velmi palce. Ja som mavala velmi silne a dlhe krvacania s porodnymi bolestami, takze som koncila na pohotovosti kazdy mesiac. No operacii je to super, jednak som zostala tehotna hned ked sme sa mohli zacat snazit a menzes je uz max 3-4 dni a ani o nom poriadne neviem.

lucia851
autor
29. aug 2021

@amarilka26 ja idem na operáciu maternice mne ju majú dat von, a už menzes mat nebudem

cukroska
29. aug 2021

@lucia851 áno. Silné, dlhé krvácanie (extrémne silné). Bolesť ani nie. A áno môže spôsobovať v niektorých prípadoch aj časté močenie. O pár dní idem na, druhú operáciu. Keďže sa nedal vybrať naraz, tak po troch mesiacoch opäť. Ale ja, som mala problémy zo silným a dlhým krvácaním tri roky až zistili, že veľký myom.

cukroska
29. aug 2021

@lucia851 a potvrdil sa vám myom? Môžem sa opýtať koľko máte rokov, alebo aký je veľký keď vám idú vybrať maternicu?

lucia851
autor
30. aug 2021

@cukroska áno mam myomy už asi pred rokom mi to potvrdil doktor. Neviem ake sú veľké, ale budem šťastná ak mi tu maternicu dajú von. Mam 36 rokov, dieťa už neplánujeme kvôli iným zdravotním problémom.

cukroska
30. aug 2021

@lucia851 tak teda držím palce nech to dobre dopadne. Áno viem aké to je..