Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Neustále slabé krvácanie a problémy s otehotnením

orgovan
26. nov 2012

Ahojte baby, máte niektorá takýto problém? Mna už to trápi s prestávkami vyše 2 rokov, už som vymenila dvoch gynekologov, stale do mna pchaju len hormony, pritom to vobec nepomaha...je to uz na nervy, stale chodit s intimkou alebo vložkou 🙄 🙄 a lekári sa tvráia, že mi nic nie je......vysetrenia mi robia len (ako mi raz aj lekárka povedala) pre ich čisté svedomie... otehotniet sa mi nedarí....a ked mi minule povedala doktorka, ze to mame skusat v 14. den cyklu, a že k nej nemam chodit skor ako vo februari na preventivku.....tak rovno som si hladala inú lekárku..... asi nepostrehla ze, rok k nej chodím s tým, ze vobec neviem, aký mám cyklus, kedy vlaste menstrujuujem, kedy je to len spinenie, ci co to vlastne je....a že klud mám asi tak 5 dní v mesiaci....pripadam si strasne, uz som vyskusala asi vsetky doplnky vyzivy, nič nezabera .......mali ste dakto podobny problem?

xlucia
26. nov 2012

@orgovan daj si spravit kompletny hormonalny profil a objednaj sa na kontrolu stitnej zlazy. az ked budes mat vysledky tohto pohnes a dalej. a kup si sypanu alchemilku a pi denne pol litra.dava do poriadku zenske organy

orgovan
autor
26. nov 2012

@xlucia alchemilku pijem, idem zajtra k novej lekarke, opytam sa jej na ten horm. profil. Na stitnu zlazu ma môze poslat aj gyn, alebo treba vseobecnu?

xlucia
26. nov 2012

@orgovan naco by si sa jej pytala? a ked ti povie nie? a zas bude robit s teba pokusneho kralika? rovno si to vyziadaj.
na stitnu zlazu ta moze myslim poslat aj gynekolog. ale obvodak celkom isto

orgovan
autor
26. nov 2012

@xlucia hej, tak som to myslela - rovno jej poviem, co vsetko chcem mat vysetrene. napada ta este daco? Dakujem

babajaga
26. nov 2012

@orgovan ahoj,ja som mala taky problem...4x po sebe som potratila v zaciatkoch tehu...a po 4 potrate som stale krvacala...teda niekedy slabunko...stacila intimka a niekedy ako ked pustis kohutik s vodou....mala som kyret nepomohol,atb nepomohli,pol roka som brala hormonalne injekcie na zastavu cyklu....a po pol roku,ked mi nabehla menstruacia,bola som zase kde som bola...a tiez som velmi tuzila po babetku.... a az neskor potom mi zistili,ze mam myom....moj problem bol,ze som ho mala na stopke 6cm a chodil si hore dole....tym mi drazdil maternicu a preto som aj potratila,aj neustale krvacala potom....ked ma odoperovali....konecne som mala cyklus ako ma byt a aj hned som zostala tehu....len nie so stastnym koncom,porodila som predcasne....mala som po tolko zakrokoch uz zniceny krcok....dalsie tehu som si cele odlezala v nemocnici......ale vysledok za to stoji.....ja byt tebou,idem na laparoskopiu,hormonalny profil..ale nie u obvodaka...ale na endokrinologiu...nech sa na to pozrie odbornik....a on si ta aj zavola na konkretne dni cyklu a budes mudrejsia....hormony by som uz do seba v ziadnom pripade nepchala...krvacanie musi mat pricinu.....a krmenie sa hormonami nie je liecba......vela stastia.

janinah
26. nov 2012

to ti fakt ešte nerobili hormon.profil? niektorých lekárov by som na dereš hnala 😒 hormony do tela pchajú a príčinu problémov nevedia/nechcú nájsť...choď aj na endokrinologiu

xlucia
26. nov 2012

@orgovan ziadaj tieto vysetrenia a sono vajecnikov a maternice. ked budes mat toto, bude podla vysledkov vediet ako dalej

xlucia
26. nov 2012

@janinah tusim myslime rovnako vo viacerych temach. na vysetrenie stit. zlazy som ju posielala aj ja, nech si vypyta

orgovan
autor
26. nov 2012

@janinah ved to....ja uz som tiez zufala, je to strasne....v ambulancii max. 4 minuty aj s prehliadkou, predpisat lieky a dovi dopo....

babajaga
26. nov 2012

este upozornim,ze to chce hlbsie vysetrenie...sono nie vzdy vsetko odhali....vid mna.

orgovan
autor
26. nov 2012

@babajaga chudatko, riadne si si vytrpela, az mraz po mne prebehol

bumblebee1
26. nov 2012

@orgovan Ahoj, ja som mala podobny problem, tiez som v kuse spinila nevedela som kedy mam menzes, podla doktorky tiez vsetko v poriadku no nakoniec mi predpisala duphaston a ten mi pomohol. predtym som skusala agnucaston ten pomohol, ale len na chvilu.

babajaga
26. nov 2012

@orgovan su zeny,co vytrpia viac..vsetko ta posuva dopredu...ked nieco chces a tuzis po tom..ja som z tych stastnejsich....dockala som sa babetka..... 🙂

orgovan
autor
26. nov 2012

@bumblebee1 ja som mala oba a nepomohli vobec

sisaha
26. nov 2012

@orgovan tieto kompletne vysetrenia ti spravia aj v CAR.

bumblebee1
26. nov 2012

tak to je skoda :( , drzim pace nech sa ti to da vsetko co najkor doporiadku
@orgovan

Tu začni písať odpoveď...

Odošli