Nevyvinutá strieška na jadierku

stancek789
28. jún 2017

Dobri vecer.Mam 5mesacnu cerku ma problem z lavou nozickou nosi uz 2mesiace pavlikove remence no dnes sme boli na kontrole na nozickach a povedal nam ze jadierka ma vivinute len na tej lavej nozicke ma plochu striesku a mame ist do ziliny na decku ortopediu neviete prosim co jej tam budu robyt??Ma niekdo stym skusenost

tama321
28. jún 2017

To som mala aj ja a som ok. Tiež som mala pavlikove remence a mala som to na oboch nohách. Mama mi povedala že to lekári vtedy videli velmi zle a vraj moja zachrana bola že som sa dobre najedla, bola som papkáč, mama mi mixovala mäso do polievok, no proste urobí vela strava. Tvoja dcerka by mala mat silnu a pestru stravu. Doktor sa strašne čudoval vtedy že sa mi to spravilo. Nemala som vivinute tie jadierka tiež... No písala som že som ok, ale tie klby ma pri velkej zataži bolia, a mala som kôli tomu cisarsky aj. Ale inak ok. Neviem ale odpovedat na tvoju otázku čo jej budu robit v žiline. Ale aspon taka rada s tou stravou... Vela zdravička dcerke 😉🙂

tomanovam
28. jún 2017

Naša dcérka mala to isté.chodili sme do Žiliny na detskú ortopédiu a remence jej dali dole až po ôsmich mesiacoch.vždy nám urobili sono a dali informácie či jej ich môžeme dávať dolu.najskôr nám dovolili asi po piatich mesiacoch tak na dve hodinky a neskôr na celú noc, keby to bolo horšie tak by jej dali nožičky do sádry našťastie sme zostal "iba"v Pavlíkových remencoch teraz behá ako iný rovesníci.

stancek789
autor
29. jún 2017

Jej dakujem za informacie moja cerka ma jadierka super iba tu striesku nie tak uvidime co nam povedia nepomahaju nejake cviky??

tomanovam
29. jún 2017

My sme mali iba tie remence a balili sme na široko.držím palce.

osky
29. jún 2017

aj ja som ako dieta nosila remence.
velmi skoro som sa stavla na nohy a Mama ma musela doslova uväzovat o posielku aby som jej neusla 😀

ale fakt je,ze cely zivot mam s tym konretnym klbom problemy.
najviac v puberte,ked som rastla a menila sa a teraz-kedze som dost pribrala,velmi.
takze ries a dodrzuj co ti kazu

arielin19
24. jún 2022

@stancek789 prosím upravilo sa vám to? Ako dlho to trvalo? My máme presne takýto problém