Niečo účinné na zápal močových ciest

orackova005
10. okt 2023

Ahojte, poraďte mi niečo na zápal močových ciest, každý mesiac to mám.
Unavená som, ostrý moč a časté nutkanie na močenie.
Výsledky krvi všetky v poriadku, už nechápem.

deti95060810
10. okt 2023

a výsledky moču?
urolog. čaj, veľa tekutín a antibiotiká

mikitilik29
10. okt 2023

@orackova005 gynekológ. Ja som tiež mala často zápal močových ciest a na koniec to bol gynwkologicky pôvod

nikpa
10. okt 2023

@orackova005 treba poriadne vyšetrenie u urológa aj nefrologa. Zdžat sa sexu, poprípade preliečiť aj partnera. Dovtedy D manozu a doplnky s brusnicami.

ivkaslobodova
10. okt 2023

Ahoj, problémy s močením, pálenie, bolesť sú preč. Jednoducho začala som od chladnejších dní nosiť natelnik, teplejšie sa obliekam a jem čučoriedky. Tie sú na také problémy ideálny liek.

ivana11155
10. okt 2023

@orackova005 urinalakut skus dve balenia po sebe napr. ja už po 2 tabletkách vidím rozdiel

orackova005
autor
10. okt 2023

@ivana11155 sú na lekársky predpis?

ywulla
10. okt 2023

S týmto som mala sakramentský problém. Roky. Už mi Urinaly a podobné veci ani nezaberali. Akonáhle som začala brať probiotiká, mám pokoj. Už roky.

slavka1988
10. okt 2023

@orackova005 navštívit urologa kde urobí sono a riadne vyšetrí ,nasadí antibiotiká a ja doporučujem poctivo byt doma 2tyzdne v suchom teple .,mne inak pomáha aj piť petrzlenovu vňať (vyvar)Fatra mineralka osobne mi vždy urológ povie že urologickeho caju jednu dve šálku denne viac nie a nasadiť ak vitamín C

ivana11155
10. okt 2023

@orackova005 urinal nie je na lekársky predpis, určite si kúp akut, ten je silnejší a je také dvojbalenie sáčky v kombinácii s tabletkami, hlavne keď si to ešte nemala super zaberá. Mne zaberá aj keď beriem s istým odstupom po sebe. Chodím často na bike a keď je chladnejšie, hneď takéto problémy.

marticka85po
10. okt 2023

Blokurima URO+ sáčky a Rovatinex kvapky. Obe bez predpisu

stanulienkat
10. okt 2023

Zrejme niekde robis chybu, ked to mas kazdy mesiac. Skus najst starsie temy, tam su rady ako tomu predchadzat.

saxana000
10. okt 2023

Zamerat sa na topanky a ponozky.zima.ide.od spodu.doma nosit papuce tielka.pozor na materialy nohaviciek a pracie.prasky vsetko so vsetkym suvisi..