Nosifol - pri problémoch s otehotnením

bianka0111
27. nov 2012

Ahojte žienky, v 11 tt mi museli ukončit tehotenstvo z dovodu nevývoja plodu....teraz sa možme snažit opat o bábo vo februári a lekár mi dal nech si zoženiem ,, NOSIFOL,, - podla letáčiku, je určený pre ženy, ktoré majú problém s otehotnením...je to zmes vitamínov, a neobsahuje hormony..... máte s tým niektorá skusenosti? hladala som rozne príspevky na nete, našla som ich viacero, ale sú na českých stránkach, v naších lekárnach ešte nieje dostupný..... české žienky sú s tým spokojné, jedna písala, že do 2 mesiacov otehotnela

jania023
2. máj 2016

@evina296 ahoj vzala by som vsetko ak to este mas

jania023
2. máj 2016

@evina296 akurat sa mi zda trochu vela za folandrol 15€ lebo v lekarni sa da kupit za 15,50 (sackov)
Tak ked to preratam tam maximalne 12€ zato dostanes😁😁prepac ak som sa ta dotkla😉

evina296
2. máj 2016

@jania023 ahoj, jasne v pohode, je to tvoje ;) ja som Folandrol kupovala za vyše 20€,tak preto taká cena, ale isto sa dohodneme ;) Posles mi spravu nech sa dohodneme na doruceni?

laydy7777
4. máj 2016

Ahojte. ja som uzivala 6 baleni inofolicu a nic potom mi dali clostylbegyt 3 mesiace a nic, Mam PCO a nejako sa nam nedari. objednala som si teraz nosifol a snad to pomoze clovek uz je z toho na nervy a tak velmi chceme babatko, chceme ist k jdnej bylinkarke ktora pomohla zenam s otehotnenim - ma niekto s tym nejake skusenosti alebo nie? poradte co mame robit aby sme zostali tehu.....

wewewelina
4. máj 2016

@laydy7777 "zásluhu" na nedarení má aj psychika... a ako dlho sa už pokúšate?

laydy7777
4. máj 2016

je to asi od septembra minuleho roka ale myslela som ze to pojde trosku rychlepsie ale doktor povedal ze mam pco a ze to pojde tazko

wewewelina
5. máj 2016

@laydy7777 tak ja som si tiež myslela, že po svadbe to bude hneď. ale nakoniec som otehotnela až po 9 mesiacoch. A myslím si, že za tým všetkým bol stres, až keď som zmenila prácu sa to podarilo... a takisto aj teraz, nedarí sa nám, už beriem aj Nosifol, takže uvidíme.

monusik73
12. máj 2016

Babenky nosifol je dobry aj na dozrievanie vajicok? Alebo je len priamo na ovulaciu?

samarra
12. máj 2016

@laydy7777 ahoj. Tiez mam pco. Mne gynekolog nasadil duphaston, odporucil 1x denne inofolic a cvicila som hormonalnu jogu-uzasne a nenarocne cvicenie. Po dvoch mesiacoch som zostala tehotna🙂 velmi odporucam najma na psychiku. Drzim palce🙂

kakatulik
12. máj 2016

@samarra ahoj,ta hormonalna joga sa da niekde stiahnut? Dakujem🙂

samarra
12. máj 2016

@kakatulik kompletnu zostavu som nenasla na webe. Odporucam kurz, je to naozaj obrovska energia a zda sa, ze vazne zabera🙂 http://hormonalna-joga.sk/index.php/skusenosti-...

kakatulik
12. máj 2016

@samarra dakujeeem😀

samarra
12. máj 2016

@kakatulik vela stastia prajem🙂

kreeditka
27. máj 2016

Ahojte predám Nosifol forte 30sáčkov (balík) nerozbalený plus k tomu 14 sáčkou grátis cena 30eur aj s poštovným.

sikuliacka
22. jún 2016

@kreeditka..... dobry den..... mate este tie sacky??? Mne v pondelok odporucila lekarka brat nosifol..... pomohol uz niekomu?? Snazime sa uz dva roky ccca a stale nic plus duphaston

tintidlo
8. aug 2016

Ahojte,má niekto záujem o nosifol? Zvýšili sa mi 14 sáčkov,mne to pomohlo🙂

bodka3
12. aug 2016

Ahojte, brala som nosifol 3 mesiace 1 sacok denne a potom este 1 a pol mesiaca 2 sacky denne a nic....takze mne to nepomohlo :-/

sara0909
17. aug 2016

Ahojte dievcata, my sa tiez snazime otehotniet uz takmer 2 roky a zatial zial neuspesne. Mam ale viac zdravotnych problemov, ktore mi tomu brania - znizena cinnost stitnej zlazy (beriem Euthyrox 88), velmi nizka hladina progesteronu, zvysena hladina testosteronu, anovulacne cykly, velmi nepravidelna menstruacia. Moja gynekologicka mi pred 3 mesiacmi nasadila Duphaston, ktory mi upravil cyklus na pravidelny 29-dnovy a poradila mi Inofolic, ktory som brala 1x denne 1,5 mesiaca. Po tomto case mi bolo robene sono v 11. dni cyklu a po ovulacii ani stopy... Podla mojej doktorky je davka inofolicu 1 sacok denne prilis malo a maju sa davat 2 sacky, teda zacala som s dvoma sackami. Okrem toho mi odporucila Nosifol, ktory ma rovnake mnozstvo inositolu, aj kyseliny listovej, ale okrem toho obsahuje aj vitaminy naviac. Po dobrani Inofolicu zacinam brat teda Nosifol. Mate niektora rovnake zdravotne problemy ako ja a nemozete otehotniet? Alebo je tu niekto, kto s takymito problemami uz otehotnel? Velmi sa budem tesit na kazdu spravu od vas, doktorka mi nedava velku nadej a ja som uz zufala ☹

wewewelina
17. aug 2016

@sara0909 Ahoj 🙂 Ja sa snažím otehotnieť tiež už 2 roky, zatiaľ tiež neúspešne. Nemám také zdravotné problémy, ktoré si opísala, ale mám nepravidelný menzes. Doktorka mi nasadila Duphaston, ten mi chvíľku pomáhal, ale posledné 2 mesiace už nie, preto ma poslala na vyšetrenie ohľadom štítnej žľazy, ale tam sa čaká dosť dlho, objednali ma až na december...
Vyskúšala som už všeličo - Infolic, olejovitu, Femigard, Nosifol... dokonca som aj manželovi kúpila Folandrol. Všetko mi to pomáhalo na pravidelnú menštruáciu, ale iba určitý čas...
Ale vieš čo, netreba zúfať, lebo ak to má byť tak to bude a depky to iba zhoršujú... ja viem, povie sa to veľmi ľahko, ale fakt skús myslieť pozitívne... jeden deň je horší, jeden zas lepší, ale ide to 😉

sara0909
17. aug 2016

@wewewelina Dakujem, ze si tak skoro reagovala na moj prispevok 🙂 Dlho som o svojich zdravotnych problemoch nevedela, az na endokrinologii mi zistili vsetky hormonalne vykyvy. Verim inofolicu a nosifolu, ze zaberu, ved aj tu sa po tychto praskoch petrhlo vrece s tehulkami 🙂 Jedna tehulka radila Agnucaston, ktory tiez upravuje cyklus a jej pomohol otehotniet. U nas na SK je dostupny len na predpis, ale ja robim v Rakusku a tu je ho mozne normalne kupit, este nad nim som teda uvazovala...

wewewelina
17. aug 2016

@sara0909 Ja mám už jedno dieťa, teraz bude mať 3 roky. Po svadbe sa nám podarilo až po 8 mesiacoch snaženia. Zmenila som prácu, lebo bola dosť stresujúca, odsťahovali sme sa od rodičov, mali sme taký svoj "kľud". Myslím, že hlavne vďaka tomuto máme nášho malého, ale keď som otehotnela, vrátili sme sa späť a myslím si, že je to hlavne stres a tlak, ktoré zažívam... ale už máme domček skoro hotový, takže dúfam, že sa to všetko zase upraví. Tak si držme palce, nech sa nám to podarí 😉

sara0909
17. aug 2016

@wewewelina Ano, stres robi velmi vela a je v mnohych pripadoch pricinou neplodnosti.. urcite zohrava ulohu aj v mojom pripade, nemam sice pracovny stres ako si pisala ty, ale skor taky casovy natlak, tridsiatka pomaly na krku a stale nic 😀 drzim ti palce, aby sa vam skoro podarilo vytuzene dietatko 😉 budeme sa snazilkovat dalej 🙂

ivonka55
29. aug 2016

Ahojte, v prípade záujmu by som mala tiež na predaj Nosifol Forte, pretože nám už naštastie netreba 🙂 Jedno balenie je neotvorené a v druhom je 24 sáčkov, čiže dokopy 54 sáčkov. Kúpené v lekárni teraz v júli (pôvodná cena za balenie 24,05€, doba exp. 05/2018). Cena 25 € + poštovné.

sara0909
29. aug 2016

@ivonka55 pises,ze si kupovala Nosifol v juli..tak rychlo sa ti podarilo otehotniet? Kolko sackov denne si brala?

ivonka55
1. sep 2016

@sara0909 Ahoj, kupovala som ho sice v júli, ale to som ho kupovala už po druhý krát. Denne jeden sáčok.

sara0909
1. sep 2016

@ivonka55 Prvý krát ti teda nezabral, az teraz? Ja som uzivala predtym Inofolic, teraz mi lekarka odporucila Nosifol, ale ze si mam davat dva sacky denne. No po troch dnoch takejto dvojitej davky ma zacalo prehanat, tak som si davku znizila na jeden sacok,problemy ustali, tak som opät skusila dva a tazkosti sa zopakovali. Teraz uzivam teda jeden sacok, no zatial nic...

snazilka19993
1. sep 2016

@sara0909 ahoj tak ja som tiez zacala prvy cyklus a po 2 sacky.. Asi 3 dni ma prehanalo ale potom to prestalo a davku som neznizila vobec.. Odvtedy vobec ziadne tazkosti

sara0909
1. sep 2016

@snazilka19993 No tak to budem musiet vyskusat aj ja, ale az ked budem mat nejaku dovolenku, lebo neviem ako by som to v praci vydrzala 😀

snazilka19993
1. sep 2016

@sara0909 vsak uvidis.. Ale ja som bola na tom tak isto ale preslo to hned.. A odvtedy pocitujem iba slabe tlaky v podbrusku a silne pichanie v lavom vajecniku :D

sara0909
1. sep 2016

@snazilka19993 pichanie vo vajecniku? a nie si ty nahodou uz tehu? 😉