Obriezka u dospelého

27. sep 2021

Dobry večer. Viem ze sa obriezka v zahraničí robi bezne babatkam a v živote majú deti no manzel musel urgentne podstúpiť obriezku a mam obavy, bojim sa ze uz spolu nebudeme môcť mať deti. Bol to šok kedze takýto zákrok sme necakali..
Prosím nieje s tym problém? Ked zo zdravotných dôvodov sa vykona obriezka ?

janinah
27. sep 2021

Trochu si pogoogli biologiu,aby si sa nezosmiešnila takouto otázkou,v dobrom ti to píšem.

sweet20
27. sep 2021

vies vobec co je obriezka? neboj sa.. vsetko bude tak ako pred tym.. nic vam to nenarusi

oli18
27. sep 2021

@janinah uz sa stalo

osky
28. sep 2021

To je zvlastne,ze sa bojis prave neplodnosti po obriezke...
Ved moslimski chlapci su obrezavani uplne automaticky,este malicki.
A zda sa ti,ze moslimska populacia klesa????
Kdezeby,prave naopak.
Ale inak ,toto s plodnostou urcite nema nic.
Skor to moze posobit na vas intimny zivot.
A inak,dnes je to aj taky dost hit dat si to urobit cisto z hyhienickych dovodov...takze nestresuj.
Vsetko bude ok.

vevesh
28. sep 2021

@osky aj u amikov je to zvyk- robia to v porodnici ako u nas prepichovanie usiek.

Autorka - pokial mu ho len obrezali a nic ine neodoperovali, tak to absolutne nema vplyv na plodnost. Na intimny zivot ano, ale to s plodnostou nema nic spolocne...

miadi
28. sep 2021

@vevesh Hej v USA a kanade uplne bezna vec kym docitas tuto vetu šmik 2predkozky. Je to top no1 najbeznejsi zakrok v severnej amerike.

ladyvi
28. sep 2021

@miadi a to naozaj? No teda, som netusila a u nas sa okolo toho take halo robi.

miadi
28. sep 2021

@ladyvi hej aj mna sa pytali ci chcem ale museli by sme ostat o den dlhsie v porodnici .plus bolo mi ho luto hnet mu robit bolest ..

sissy27
28. sep 2021

väčšina mužskej populácie vo svete je obrezaná a máš pocit, že by ľudstvo bolo na pokraji vyhynutia? A ako podľa teba predkožka súvisí s tvorbou spermií a plodnosťou? Celkom by ma zaujímali tvoje myšlienkové pochody...