• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Operácia myómov. Naše skúsenosti a rady

28. januára 2016 
najlepší prirodný produkt na cysty je tanquei a na vsetký zenske veci, v lekarni sa neda kupit, ja aj ked som uz zdrava pouzivam ho stale a citim sa skveko, ziadne bolesti pri menzese a upravila sa mi aj stítna
29. sep 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nevie mi prosím niekto vysvetliť čo je Uterus Metriticomyom dĺ 99 mm....mám to v správe a dr. mi nič bližšie nepovedal. Mám problémy s únikom moču a asi to bude pravdepodobne ten myom. Žiadne zápaly močových ciest som nemala , ani žiadne bolesti vaječníkov, podbrušk.a
7. okt 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojja ahoj.mozem sa ta nieco spitat?
10. okt 2014 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžeš, samozrejme
10. okt 2014 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto ďalší s vlastnou skúsenosťou ? Aj mňa to čaká.
28. okt 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes ma pustili z nemocnice, som uz po laparoskopii myomu. Ak mate otazky, piste mi do IP.
31. jan 2015 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spýtať, či nemáte niektorá skúsenosť... o dva týždne ma čaká deň D :( snažila som sa tomu všemožne vyhnúť, ale žiadne liečby nepomohli. Avšak v júni máme svadbu, tak sa bojím, ako bude vyzerať moja postava. Začala som cvičiť, vyhliadla som si už šaty, ale ako som to tu tak čítala, tak sa môžem pripraviť na nafúknuté bruško a rozlúčiť sa s cvičením aspoň na pol roka :/ Mám teda dilemu, či si šaty zajednať, alebo počkať, ako sa to odzrkadlí na postave.
A ďalšia vec, mohli by ste mi, prosím povedať, ako to všetko prebieha? Veľmi sa bojím, už pre to pomaly nespávam, čo sa mi snívajú kadejaké blbosti. Koľko ste boli cca v nemocnici?

Ďakujem za odpovede :slight_smile:
5. feb 2015 o 10:18  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidim,ze stara tema,ale aspon nieco.14.12 ma caka operacia mam myom na maternici zistili mi aj zrasty na vajecniku,na druhom mam dermoidnu cysru 5cm pravy vajecnik tlaci na maternicu a zevraj mam aj maternicu zväcsenu..mam dve deti.a minuly rok som dva krat potratila v 13tt a v 21tt:frowning2: mal tu niekto takyto problem?ako to dopadlo?
3. dec 2015 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka1983 ahoj,ako si dopadla na operacii?
22. dec 2015 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin82 ahoj...vsetko dobre dopadlo,podla mna....vsetko mi nechali odstranili cystu na lavom vaj.oddelili oba vajecniky od maternice a poodstranoval veeeeeeela zrastov....
22. dec 2015 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka1983 ja mam intramuralny myom na prednej stene maternice...pocas tehu mi narastol na 10 cm a bohuzial vyvolal mi v 27.tt predcasny porod a moja Nelinka po 5tich dnoch zomrela... teraz v januari chcem ist na operaciu,aby som este mohla mat babo,preto ma zaujimalo ako si dopadla...
22. dec 2015 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi je luto..kolko zla a kolko bolesti.....ten myom ani nespominali..a to viem ze hovorili ,ze na maternici mam 2,1cm....musim sa opytat potom pri kontrole...operacia bola v pohode a prebehla v poriadku.nemusis sa bat ja som sa bala ale po tom vsetkom co sme zazili uz som rezignovala a musela celit zas tomuto....cysta bola ednometriozna..vsetko zvladnes uvidis....
22. dec 2015 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mne zistili teraz ze mam myom.brali mi krv.neviete mi povedat ze co zistuju z krvy?dakujem.a az v aprily mi dal kontrolu
28. jan 2016 o 12:16  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok