• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ovariálny hyperstimulačný syndróm - OHSS

8. októbra 2016 
autor
Samozrejme, niektoré aj na ÁRO. Choď na pohotovosť. Tvoj krvný obraz /zrážanlivosť a leukocyty/ môže byť horší ako Tvoj subjektívny pocit. Radšej zbytočný poplach ako neskorá liečba. Nezabudni si poznamenať, čo sa pri OHSS dáva /viď prvý príspevok/, lebo nie všade majú s liečbou OHSS skúsenosti.
5. aug 2008 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já jsem byla k vůli OHSS na pohotovosti 3x, tolikrát jsem ho měla a pokaždé se mi to tak rozjelo, nakonec jsem byla rád že v nemocnici jsem a pomohli mi, tak je lepší na nic nečekat a jít
5. aug 2008 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ahojte vospolok, prave som sa po 5 dnoch vratila z nemocnice (hyperstimulak jak vysity) :confounded: ... ale uz je dobre, tak sa teraz musim dat dokopy, nech môzeme pokracovat v nasich planoch :slight_smile:
10. aug 2008 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tak vítaj doma. Som rada, že je Ti už lepšie. :slight_smile: Bola som Ťa tu pár krát hľadať.
10. aug 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem kveta, uz je to lepsie, trosicku ma este sem-tam tlacia vajecniky, ale to je uz pohoda. Snazim sa pit vela tekutin a tuzobne ocakavam menzes, ktory sa uz trosicku ohlasuje znamymi pocitmi v podbrusku, kedze ten by mal zastavit prejavy hyperstimulaku.
11. aug 2008 o 05:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, mám pocit, že mám jeden z príznakov OHSS, mám nafuknuté brucho, mohlo by to ohroziť babätká ak by som bola náhodou tehotná?
12. sep 2008 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadulik111 nafouklé břicho je typický příznak po trasnferu a stomulaci, to nemusí znamenat OHSS. Ale pokud bys Ti hodně zvětšovalo, bolelo tě a hůř se Ti dýchalo, tak si radši zajdi k doktorce. A OHSS těhotenství neohrožuje, spíš to napomáhá uchycení embrya - i u mě to tak asi bylo, měla jsem OHSS jako vyšité, a jsem ve 12 tádnu :slight_smile: prý to těhotesntví prospívá ta přemíra hormonů
12. sep 2008 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rioko ja som po transfere 11 den
12. sep 2008 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nafouklé břicho jsem měla celé dva první měsíce, prostě to někdy trvá dlouho než se to dá do pořádku. A už jsi testovala? Já jsem měla 10 den po transferu //
12. sep 2008 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie bojim sa ze tam nebudu //
12. sep 2008 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já jsem chtěla vědět na čem jsem, u nás se 12 den po ET chodí na krev, tak jsem chtěla být připravená...je to lepší než nejistota
12. sep 2008 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam 1 transfer za sebu tam som si spravila test a bol / tak bojim bojim
12. sep 2008 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak sa mozem spytat ake si mala priznaky tehotenstva
12. sep 2008 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neměla jsem tak brzy žádné příznaky, trochu mě bolely prsa, ale ty mě bolívají i před mrchou...myslela jsem, že to nevyšlo a vidíš... :slight_smile:
12. sep 2008 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani mne nic neni
12. sep 2008 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale to fakt nic neznamená - testni a uvidíš :wink: strašně moc držím pěsti
12. sep 2008 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
avojte..moze to byt priznak ohss..ked som nafuknuta..ako balon...a boli ma cely spodok?a nemozem chodit vystreta?
18. sep 2008 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dicinko jo to může být příznak, radši se zeptej doktora
18. sep 2008 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem...bozinku,len to nie...
18. sep 2008 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky!
Měla jsem podezření na OHSS ale už je mi mnohem lépe.Jen to nadmuté,obrovské břicho nechce splasknout,nevíte kdy se začne ztrácet?Jsem 4den po ET. :fearful:
19. sep 2008 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
koczurka..aj mne sa dnes potvrdil ten ohss..takze som mala dobre tusenie..ale je to len mierne.,..mam zvacsene vajuchy,.... :grinning: :grinning: :grinning: ....ale niektore baby su tehulky po et..a este to maju stale..no ja neviem ako to vydzim...rucicka na vahe sa zdvihla..a to ani nic nepapam..a brucjo mam ako v 3-4 mesiaci... :wink:
19. sep 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dici,to jsi na tom ještě dobře...já jsem jak v pátém. :grinning: :grinning: Nevím kdy mi splaskne,už jsem z toho na nervy. :angry:
19. sep 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já už mám ten hyperstimulák asi 5den.A břicho jak balón.
19. sep 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A co ti doporučily Dici?
19. sep 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj rioko mám super správičku........som tehu :grinning:
19. sep 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Gratuluji!!!! :dizzy_face:
19. sep 2008 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadulik supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer..

koczurka..mne nic nedoporucili..iba tu baby vravia,ze mam vela pit...a boli ta aj brusko?ako ti je?
19. sep 2008 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadulík super, myslela jsem na Tebe, jak jsi dopadla :slight_smile: holky OHSS napomáhá otěhotnění, pro mimi je to množství hormonů příznivé, i mě to možná napomohlo - a to jsem měla hyperstimulák jako blázen a během července jsem byla dvakrát v nemocnici, vlastně skoro celý červenec - jo a moc vás nepotěším, mě břicho splasklo asi před týdnem a to jsem ve 13týdnu těhotenství - ale u vás to bude třeba dřív když máte mírnější průběh
19. sep 2008 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mně ze začátku bolelo úplně celé břicho,píchalo mně v něm,no prostě šílenství.Ani chodit jsem pořádně nemohla,zvednout nohu jsem nemohla.Teď už je to mnohem lepší.Doufám že už se to nezhorší zase.Strašně moc piju a jím bílkoviny.
19. sep 2008 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rioko,to nevím jestla jsem měla mírnější průběh. :sunglasses: Po ET jsem dostala kapačku a od té doby to horší nebylo.Jo a mám ho fakt pořád takové napnuté,ty jsi ho taky měla? :confused:
19. sep 2008 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok