Placenta je na prednej strane a nízko

mirka6661
19. dec 2017

Ahojte, som v 21tt, a na ultrazvuku mi povedala, ze mam placentu na prednej strane a nizko, ze si mam dat pozor na krvacanie, ine nic mi nepovedala. Neviete su tam bejake obmedzenia co sa tyka cinnosti? A mozu byt s tym spojene ine tazkosti/priznaky okrem toho krvacania?

bosoriak
19. dec 2017

@mirka6661 akoze ako si mas davat pozor na krvacanie? Mas ho zakazane? 🙂 Pani doktorka by ti mala vysvetlit, co mozes a co nie, nie nejaki anonymovia na fore, ktori 1.) nie su medicinsky vzdelani a 2.) im moze byt jedno, co ti poradia.

Takze by som sa setrila, urcite nerob nejake narocne cinnosti, nedvihaj tazke veci a na dalsej poradni sa spytaj.

Vela zdaru.

sivypegas
19. dec 2017

@mirka6661 ona sa este moze vytiahnut do porodu.No setri sa hl nic tazke nedvihaj,nerob rychle krizive pohyny a zakaz sexu.

mirka6661
autor
19. dec 2017

@bosoriak vdaka za odpoved, ale myslim, ze aj pomoc a rady od zien s podobnymi skusenostami su niekedy viac ako lekari, a nemyslim, ze by mal zaujem niekto zavadzat a skodit klamlivymi informaciami. Aj tak vdaka

engel76
19. dec 2017

ja som mala od ca 20 tt zakaz sexu, lezala som asi mesiac, teda polihovala, ani na prechadzky mi nedovolila doktorka, az po takom mesiaci. Setrila som sa velmi.

mirka6661
autor
19. dec 2017

@engel76 mne praveze nepovedala nic, len dat si pozor na krvacanie ak by bolo tak do nemocnice

engel76
19. dec 2017

@mirka6661 aj ked ti nepovedala, davaj si pozor. vygoogli si, placenta nizko je sranda. ja som sa chranila ako som len mohla. ked je uz krvacanie, tak to je uz podla mna nebezpecne, a urcite nechces do nemocnice. Takze vo vlastnom zaujme aj kvoli dietatku sa setri.

deti95060810
19. dec 2017

mne lekárka kázala, aby som si zvýšila posteľ - spala dole hlavou ako netopier....vykašľala som sa nato a potomna ďalšej poradni mi povedala, že už sa to zlepšilo....😀