• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Placenta praevia totalis. Čo znamená táto diagnóza?

20. júna 2017 
@beky11 ako si nakoniec dopadla?
8. feb 2016 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne zistili placenta praevia v 32tt,nekolkokrat v nemocnici,mala som mat planovanu sekciu,doma kludovy rezim,ziadna namaha,zakazany sex,tp bol 3.8.2014,planovana mala byt 22.7.2014,doma mi vsak placenta praskla silno som krvacala dlho zme cakali RZ,a nez mna doviezli do nemocnice ubehla hodina,bol to boj o zivot moj a maleho,uz v sanite som prestavala citit pohyby,prijali mna 14.23h.14.41h.sa maly narodil,davali mu kyslik a 10 min.ho ozivovali,a mal celkovu zastavu srdca,bola som v 37tt,rychlo sa z toho dostal,len jeden den v inkubatore celkovo 9 dni v nemocnici,nastadtie vsetko ostalo bez nasledkou,nema ziadne zdravotne problemy,a onedlho bude mat 19 mesiacou
8. feb 2016 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vydrnik pred 2 tyzdnami mi tiez zistili tento druh placenty, kedze je to velmi vazna diagnoza, som rada za akukolvek skusenost s dobrym koncom. tiez len lezim, vstavam len na wc, od cca 30 tt idem do nemocnice, aby som bola pod dozorom, ked to praskne. len neviem, ako to odlucenie zvladne moja dcerka :frowning2:
8. feb 2016 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjuzan77 drzim palceky nech vsetko dobre dopadne
8. feb 2016 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vydrnik dakujem
8. feb 2016 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkaff Doverovala som lekarom a vydrzali sme do 39tt. 27.3.2015 sa nam sekciou narodil krasny zdravy chlapcek, ktory nam robi velku radost. Dakujem za to hlavne pani doktorke Falatovej a panovi primarovi Dosedlovi a celej nemocnici Kosice-Saca.
8. feb 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Placenta praevia centralis zistená v 20+3tt, vraj sa moze posunúť do 32tt a az v 90% sa aj posunie. Nuž, zrejme som ta 1/10 :grinning:. Zatial je stale rovnako. Kedze som uz v 31tt, začínam mat obavy dokedy budeme 2v1. Hospitalizácia plánovaná od 35+0, este si musim počkať na výsledky z MR, ci nahodou nie je aj prirastena :grimacing:. No verim, ze vydržíme aspon do 38tt. Aj ked to bude znamenať niekoľko tyzdnov bez staršej dcérky...
20. jún o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok