Po holení sa mi robia čierne bodky

rebekasolcova
10. dec 2020

Ahojte 😁ja mám menší problém vždy keď sa oholim tam dole spravia sa mi čierne bodky alebo vyrážky alebo sa zarežem 😒 žiletku mám novú a neviem ako sa mám tam dole holiť či smerom rastu či proti smeru rastú 😭som nova v holení tam dole😯 ďakujem

anjelicek26
10. dec 2020

Tak si kupuj depilacny krem, mas to definitivne bez rezania, az ma striaslo... a pouzivaj zrkadielko.

moonlight1210
10. dec 2020

Druhou rukou trochu napinat vzdy pokozku na mieste, po ktorom prave prechadzas ziletkou. Pokozka musi byt napnuta a hladka.
Holit v protismere rastu.

Ale radsej laserovu depilaciu. Pociatocna investicia, ale potom klud.

ninusa221
10. dec 2020

Ocividne si mlada ale podla mna ked nevieš ako tak mamina by ti neporadila ? Moja mama my ešte vysvetlova všetko o ms dokonca bola pri mne ked som chcela ist na kupko a dostala som ju tak mi pomáhala dat tampón🤣

evaachesa
11. dec 2020

Ja tiež odporúčam buď laser alebo potom kvalitnejšiu žiletku, nie jednorazovú. Najlepšie a najostrejšie sú pánske 🙂 používam pánsku Gilette Mach 3... vydrží veľmi dlho.

babydesire
11. dec 2020

@ninusa221 aj ja chcem taku maminuuuu 🙂

1katus1
11. dec 2020

@ninusa221 ty máš super mamu , mne moja pri prvej ms podala balík vložiek a bola.som.vybavena . To bolo tak jedine čo pre mňa spravila čo sa týkalo akých kolvek problémov v tomto smere 😒

1sally12
11. dec 2020

@1katus1 asi tak aj u mňa. Mňa naučila len ako sa počítajú dni a bolo vybavené🙄

ninusa221
11. dec 2020

@1katus1 moja mamina je zdravotná sestra tak mozno preto je taka starostlivá ale ja mam snou super vztah mozem jej hocico povedat aj o sexe som jej povedala ako prvej akoze najprv skoro odpadla ( ked to bolo po 1 krat) ale normalna bola na mna a stale sa rozpravame 😀

ckatka
11. dec 2020

Skus predtým použiť peeling. Ale najlepšia je fakt epilácia potom....Čierne bodky ostávajú pretože korienky tam stále sú, ak máš tmave chlpy tak to proste vidieť. Pokiaľ sa chlp neodstráni aj s koreňom tak bodka bude.

paulinka17
11. dec 2020

Jednoznačne sa holiť v smere rastu chlpkov, daj si teplu vanu, napni pokozku a po holeni natri pokozku kremom

1katus1
13. dec 2020

@ninusa221 tak si ju poriadne váž máš v nej kamošku a anjela v jednom

svokrinjazykmonika
7. aug 2023

@rebekasolcova holím sa s detským mydlom a obyčajnými žiletkami. V smere, v protismere, kadejako krížom nech je úplne dohladka. Nemávam problémy.