Podarilo sa vám bábo po konizácii?

lienkalienka79
7. okt 2014

dievcata tak aj ja mam na vAS OTAZKU, V MARCI MI ROBILI KONIZACIU KRCKA,MALA SOM DYSPLASIA CIN 3, HISTOLOGICKE VYSETRENIE BOLO POZITIVNE....GYNEKOLOG CO MI TO OPEROVAL MY VYSVETLIL ZE PO POL ROKU SI MA ZAVOLAJU ZOPAKOVAT BIOPSIU A POTOM SA UVVIDI AKO DALEJ..STALE CAKAM KEDY MI BUDU VOLAT ,ALE MALI BY UZ COSKORO. POKIAL NEBUDEM MAT DALSIE VYSETRENIA,TAK NAM S MANZELOM ZAKAZAL SA POKUSAT O BABO. MAME 3 ROCNEHO SYNA A CHCELI BY SME ESTE JEDNO. JE TU NIEKTORA Z VAS CO MA TAKU ISTU SKUSENOST ??? DYSPLASIA CIN 3, KONIZACIA, POZITIVNA HISTOLOGIA ??? A NAPRIEK TEJTO PLIAGE SA PODARILO DRUHE BABO A VSETKO JE OK ???? PROSIM PODPORTE MA PSYCHICKY . JAJ A HLAVNE AKO DOPADLA KONTROLA A BIOPSIA PO KONIZACII PO TOM POLROKU ??? DAKUJEEEM BAMBULKY STE ZLATE

lienka1
7. okt 2014

Mne robilikonizaciu, ked mal syn 1 rok. Zobrali mi vacsiu cast krcka. Samozrejme sme chceli aj druhe babo. Otehotnela som bez problemov (rok po konizacii), len tehotenstvo som mala rizikove, bola som aj hospitalizovana s krvacanim a musela som uzivat Duphaston a magnezium. Ale nakoniec vsetko dobre dopadlo. Kazdeho pol roka chdim na cytologiu a dala som sa aj ockovat. Takze treba len verit a mysliet pozitivne.