Poraďte mi prosím lieky pri bolestivej menštruácii

lienkashcj
25. nov 2018

Ahojte chcela by som sa vás opytat viete mi poradiť niečo od silnej bolesti pri menštruácii? Len nie ibalgin, ibuprofen, novalgin, buscopan, nospa a algifen. Pretože tieto lieky mi už nezaberaju. Poraďte mi prosím vás niečo silnejšie. Lebo mňa keď mám svoje dni boli neuveriteľné brucho(ale tak nižšie) a aj nohy. Mňa ide poraziť od bolesti a hlavne prvý deň to je hrôza.

asia83
25. nov 2018

@lienkashcj Nimesil. Na predpis.

lienkashcj
autor
25. nov 2018

@asia83 a ten mi musí predpísať gynekologicka alebo môže aj obvodný?

reenie
25. nov 2018

https://www.energy.sk/sk/menu_x7492x/ skús tento gynex od Energy..mojej dcére zaberá, mávala hrozné křče, lieky tiež nezaberali, teraz si dá max, 1 tabletku..a zaberal jej aulin, tiež na predpis

lienkashcj
autor
25. nov 2018

@reenie a tie lieky na predpis mi musí predpísať gynekologicka alebo môže aj obvodný doktor ?

reenie
25. nov 2018

@lienkashcj mne ich predpisuje zubár a dcére gynekológ, odvodná neviem, ale skús..ten gynex je lepší, dcéra je fakt nadšená a nemusíš toľko liekov brať

ostorha
25. nov 2018

@lienkashcj Mne zabera panadol ultra je tam pridany kodein takze nie je na dlhe obdobie uzivania vhodny lebo je to derivat morfinu,ale na obcasne uzitie pomaha ja si davam sumivy do 20 minut zabera aj na bolesti chrbtice,hlavy,zubov atd...

dorotka9819
25. nov 2018

@lienkashcj mne pomôže aulin

siska53
25. nov 2018

@lienkashcj no.. mne na to pomohla antikoncepia a neskor porody.

asia83
25. nov 2018

@lienkashcj Mne ho predpísal obvodný.

demonka5
25. nov 2018

valetol,nospa a termofor nic ine nepomahalo

lucykelly
27. nov 2018

Flector ... je na predpis, ale fakt zaberá na silné bolesti

balaskovae
27. nov 2018

z vlastnej skusenosti ti odporucam achemilkovy caj. Zabera aj pred aj pocas menstruacie a ako bonus ide o prirodnu cestu

mon8060
1. dec 2018

Aulin na predpis