Problém s menštruáciou a snažilkovanie

zatunka
23. feb 2015

Ahojte, mam problem a potrebujem poradit. Menstruacny cyklus mam 36 dni, vcelku pravidelne a na zaciatku bolestivo. Teraz sa mi ale stala zvlastna vec, na 23 den cyklu som najskor zacala spinit, a dva dni potom som mala akoby menstruacne krvacanie, ale co je zaujimave iba ked som bola na "velkej". S manzelom sa snazime o dieta, mam tiez myom na maternici, ale doteraz sa nieco podobne nestalo. Moze to byt to uhniezdovanie alebo rovno vylucenie pripadneho plodu?

marry27
23. feb 2015

ahoj, ja mavam v poslednej dobe hrozne cykly. Raz 50dni, potom 53 dni, teraz som uz na 40 a ani chyru ani slychu po menzese :(. Tiez sa snazime a vzdy v polke cyklu mi pride take slabe spinenie, kedy dufam, ze ide o uhniezdovanie, ale nakoniec z toho nikdy nic nie je. Zatial to nechavame na prirodu, lebo s cyklom som mala problemy vzdy a predsa uz jednu krasku doma mame. Ale to spinenie mohlo znamenat hocico u teba. Mohla to byt aj ovulacia, kedze mas dlhe cykly. vylucenie plodu to urcite nebolo, to by na 23 DC neslo, kedze plod este nemohol byt vytvoreny. urcite bud v pokoji a nemysli nato. Silno ti prajem, aby to bolo to uhniezdovanie, alebo spravne vyuzita ovulacia ;)