Problém s mužským orgazmom a snaha o bábätko

matess11
12. máj 2015

Dobrý deň. Viete poradiť prosím? Čím to je, že priateľovi pri pohl. styku veľmi dlho trvá samotné vyvrcholenie. S erekciou problém nemá, vzruší sa rýchlo, problém je v samotnej ejakulácii.... Snažíme sa o bábo... Milujeme sa s tým, že snáď sa nám to už podarí (snažíme sa skoro rok), sledujem si plodné dni a ovuláciu...No už tri dni po sebe, ani raz po styku nevyvrcholil... Ako potom mám zostať tehotná? Podarí sa mu to tak 2x do mesiaca, aj to už možno mimo mojich plodných dní... Začínam byť zúfalá a som z toho smutná... Treba toto už riešiť s lekárom? Za každú radu a pomoc ďakujem.

ancovicka21a
12. máj 2015

netreba tlacit na pilu,nebrat sex ako povinnost..neratat plodne dni a sexovat na povel..to strasne vplyva na muzsku psychiku..neviem,ci mu hovoris,kedy mas plodne dni,ale nerob to,ani mu nespominaj,ze chces babo..a potom to pojde aj same 🙂 urob mu pekny vecer a uvidis,ze to pojde

svetllana
12. máj 2015

@matess11 No a práve preto, že si z toho smutná a zúfalá..vyvíjaš naňho strašný tlak podľa mňa..On ide do toho "sexu" už s obavami..neviem no, ale z toho čo píšeš, mi jasne vyplýva, že máte skrz to doma dosť dusno. Na jednej strane plne chápem, na druhej - musíš zvolniť, žiaľ, inak vás každý jeden neúspech bude oddiaľovať viac a viac. PS: Meranie BT nie je na škodu veci, je dobré poznať si telo a vedieť, kedy ovuluješ 😉.

sue
12. máj 2015

@matess11 tak ako kočky píšu...aj keď je to šialene ťažké...nesmieš ísť do sexu s tým, že "ideme plodiť"... a potom to pôjde 😔 držím palce...a najmä ho nedes s lekárom...

kiki68
12. máj 2015

Myslim si,ze z toho ma stres. Vtedy sa toto chlapom deje, ze sa snazia ako kone,ale vyvrcholenie nikde. Myslim,ze pocitat plodne dni je nezmysela treba to nechat na par mesiacov volne plynut. Kolko zien otehotnie mimo tych vyratanych dni ked sa vobec nesleduju. Ked uz si poznas telo,tak sa prestan kontrolovat. Radsej sa zameraj na to,aby si si to s muzom uzivala a on tiez. Tak nejak,ze ked dostanete chut,tak odstavite aj auto kdesi v krickoch. Nestresuj partnera tym,ze mu budes hovorit,ze milacik uz dnes to vyjde, podme na vec.
Ja chlapovi nejake moje pozorovania nikdy nespominam,aby sa necitil ako kryci pes.

matess11
autor
12. máj 2015

Toto ale nie je o psychike... Su muzi, ktori rychlo dosiahnu orgazmus a potom su taki, ktorym to trva dlhsie... No mojmu to trva extremne dlho... Ja som dlho, 5-6 rokov nebrala ziadnu antikoncepciu a to sme sa o dieta este v tom case nestazili... Vedeli sme, ako na tom on s orgazmom je a tak sme to "mali pod kontrolou"... Sex cca 5-6x za mesiac a on ho dosiahol mozno tak raz... Vtedy to problem nebol. No teraz uz je, lebo babatko chceme... Preto som sa pytala, ci to je problem, ktory treba riesit s lekarom

@ancovicka21a

natalym
12. máj 2015

@matess11 On z 6 rázov má 1 krát orgazmus? No to je na lekára.

matess11
autor
12. máj 2015

@kiki68
@svetllana
@sue precitajte si prosim, co som doplnila... on ma tento problem dlhodobo... mal ho, aj ked sme sa o dieta nesnazili...

matess11
autor
12. máj 2015

@natalym ano tak... a presne o tomto hovorim... tiez si myslim, ze to nie je uplne v poriadku, aj ked on mi stale tvrdi, ze to nie je ziadna vada, len mu to "jednoducho dlhsie trva"... akoze keby samotny styk trval 2 hodiny, tak pravdepodobne ma orgazmus zakazdym, ale zas to je, podla mna, sialeny cas na samotne milovanie... ci nie???

kiki68
12. máj 2015

no baby ja som mala dvoch kamosov, no povedzme kamosov s benefitmi, este ked som bola mladsia a nezadana. Tak tito dvaja, inak krasni samci mali tento problem. A bolo to cele v psychike. Nic ine len psychika, jeden sa mi priznal,ze ho desi to,ze neuspokoji partnerku a zameria sa na to az tak,ze psychika vytvori blok a on sa ludovo povedane nespravi. Ten druhy kus mal zase strach z toho,ze si partnerka vytvori k nemu blizky vztah, tym si vytvoril blok.
Najlepsie zistite ci to je psychika ak muzovi zena poskytne oralny sex. Ak nebude problem tam, chlapec si to uzije se vsim vsudy,tak je to iba blok. S chlapmi treba opatrne, doktor mu maximalne da nejake antidepresiva. Aspon toto nacpal kamosovi a k tomu nejaku povzbudzujucu tabletku. Nakoniec stacila jedna sikovna zenska a nebolo treba ani tabletky.Chlapi tiez maju z toho ze nas nevedia oplodnit mindraky, ani netusite ake. Su to traumy, ze snad neni poriadny chlap ked nevie toto spravit.

natalym
12. máj 2015

@matess11 Tak je divné. Neviem si to predstaviť. 2 hodiny?

svetllana
12. máj 2015

@matess11 Nooo, dve hodiny na dosiahnutie vrcholu je naozaj pridlho..Čiže on má tento problém od začiatku vášho vzťahu..resp. odjkaživa či takto do hĺbky ste sa o tom nebavili?

ladynaamah
12. máj 2015

@matess11 aj ja mám takého manžela 🙂 vyriešili sme to tým, že keď sa milujeme a ja už takmer som tak sa poriešime sami (pri tom sa pozeráme na seba) a vyvrcholí do mňa 😉 Veľa som riešila tento problém, myslela som, že je to moja chyba, ale toto nám 100% vyhovuje a užívame si to 😀

diusik
12. máj 2015

@matess11 toto je jednoznacne problem kt treba riesit s urologom!sa divim ze tolko rokov takto funguje a neriesi to.Ved to je porucha.Urcite treba za urologom ist.

matess11
autor
12. máj 2015

@svetllana ma tento problem od zaciatku, ano... on je ten typ muza, co pozera viac na potreby partnerky ako na svoje... a vzdy po mojom orgazme, ked som chcela, aby sme rovnako pekne spravili jemu mi povedal, ze jemu predsa pekne je... Proste mu o vlastny orgazmus nikdy tak neslo... Vzdy mu islo o to, aby som ho mala ja...Co je sice pekne, ale teraz nam to robi problem, lebo z mojho orgazmu tehotna nezostanem

diusik
12. máj 2015

@diusik inak tieto veci ako vyron semena,ci to strieka,ci len vytecie a pod. to ma skoro vzdy suvis s prostatou.

kiki68
12. máj 2015

ak to vadi aj jemu,tak jednoznacne, sexuolog, urolog. Bud to fakt bude nejaky dlhotrvajuci blok (tito kamosi to mali roky, nie tak,ze ich to hned preslo) A ked to bude zdravot. problem tak sa posuniete dalej na ceste k babatku. Neviem ci mate aj spermiogram hotovy. To ked uz tak chlap bude nech zistia tiez. Mozno je tam maly zadrhel a vdaka tomu sa nikdy nestala ziadna mala nehoda pocas tych rokov.

matess11
autor
12. máj 2015

@kiki68 my uz jedno dieta mame... bude mat 6 rokov... takze neplodny nie je ak si myslela na ten zadrhel

natalym
12. máj 2015

@matess11 A to sa Vám ako podarilo?

matess11
autor
12. máj 2015

@natalym to sa nám podarilo na prvykrat... bol asi 2 tyzdne sluzobne odcestovany, vratil sa, pomilovali sme sa a zostala som tehotna... o to viac ma to preto prekvapuje, ze sa to teraz nedari...

natalym
12. máj 2015

@matess11 Tak ho pošli na 3 týždne na služobku. 😀

matess11
autor
12. máj 2015

@natalym 🙂 to by bolo mozno riesenia, ano... len zial, v praci sa posunul na inu poziciu a z tej uz do zahranicia nechodieva... a neviem kam inam by som ho mala poslat...

natalym
12. máj 2015

@matess11 Hocikam. Na dovolenku. S kamošmi.

kiki68
12. máj 2015

@matess11 do skoly v prirode, nech odpozoruje ako to robia vcelicky a vtaciky :D

ale ne, proste poslat ho k doktorovi, hlavne ze jedno dietatko mate. O to mensi stres keby to neslo.

natalym
12. máj 2015

@matess11 Ozaj a zmena miesta by nepomohla? Na lúke? Na wcku v reštike? Nejaký adrenalín...

matess11
autor
12. máj 2015

@kiki68
@natalym takze je to na lekara... ? chcela som hlavne vediet aj nazor inych... nestrasim ho lekarmi, ani som ho otvorene k ziadnemu zatial neposielala... len sama nad tym proste uvazujem, ze ci je toto vobez bezne a normalne... v pomere 6 stykov - 1x orgazmus...

natalym
12. máj 2015

@matess11 Nie je to bežné. Ale tak máš výnimočného muža. 😉

matess11
autor
12. máj 2015

@natalym to asi nie, na toto on nie je... ked som citala 50 odtienov a to citanie "ma poznacilo", tak som nie raz nadhodila, ze co tak skusit nieco ine... odstavit auto niekde v lese, pozriet si spolu trosku erotickejsi film a pod... on na toto nie je... on je velmi zvlastny typ muza...

natalym
12. máj 2015

@matess11 Lenže o tom netreba rozprávať, ale to treba urobiť. Knihy nečítaj. 😠

kiki68
12. máj 2015

@matess11 je divne,ze jemu to nijako neprekaza, ja by som ho poslala s tymt k lekarovi s tym,ze mu povies ze pojdes aj Ty a date to mrknut,ci ste obaja v poriadku,ked sa snazite a nejde to. To uz by hadam nemal odignorovat.

jaja018
12. máj 2015

@matess11 a keby ste skusili mesiacov bez sexu a potom?