Problém s veľkými prsiami

lucka2506
23. júl 2022

Baby prosim vas poradite? Mam 25 rokov a velkost prs kosika je 80G. Bolieva ma velmi chrbat. Existuje sposob ako ich zmensit ci len operaciou sa da? Dakujem

koniarova
23. júl 2022

@lucka2506 mne sa zmenšili schudnutim

pribinak
23. júl 2022

Tak ako pri zväčšení ani pri zmenšení nefungujú žiadne tabletky či caje
Len plasticky chirurg

cecilia29
23. júl 2022

Schudnutie ti spustí aj s prs

anjelicek26
23. júl 2022

Ked schudnes ano zmenia sa aj prsia, ale otazne je, co s tou kozou, ta sa totiz neodcaruje, ...dcera ma 75F a stale rastu, takze je na tom podobne, lobuje doma za operaciu a myslim, ze jej to casom zafinancujeme... ma 152cm a vyzera to absurdne velke, hanbi sa obliekat obtiahnute tricka, plavat nebola v plavkach dva roky, lebo by vraj stale na nu niekto cumel...takze tak...

dadka3450
23. júl 2022

@lucka2506 ja mám 24 rokov a mala som vždy Dcka už pár rokov ale teraz ako som schudla mám Cka síce aj to je dosť ale takto mi to vyhovuje.

banalu
24. júl 2022

No, ja som tak mala pred dietatom, 75FF. A posledne z coho som chudla boli prsia. Prve do coho som pribrala - prsia 🤦‍♀️
Momentalne som 80K a to som kojila len 4 mesiace a mlieka som mala pobiedne.
Mam 166 cm takze to vyzera hrozne. Niekedy mam pocit, ze mam vacsi prsnik ako hlavu 😂
Planujem zmensenie buduci rok, inak to jednoducho nepojde. Mam po 30tke, takze ak by to slo len chudnutim, tak by som to uz mala overene 😉

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
banalu
24. júl 2022

@mauduska uplne suhlasim so vsetkym. V 15tke nemiestne narazky od starych chlapov, do teraz mi ludia cumakuju na prsia - a to aj zeny - uplne okato🤦‍♀️ zvyknem luskat pred prsiami ked mi to je neprijemne 😂
Kamosky mi velakrat vraveli, ake mam stastie... Ale stastie je to len vtedy, ak si to clovek sam vyberie a je a tym stotozneny 🤷🏻‍♀️

ivangeline
24. júl 2022

Zmensit len chirurgicky. Chod do toho. Da sa to nasetrit. ;)

palicka
24. júl 2022

@ivangeline toto by mohlo úst aj cez poisťovňu. Myslím, že pokial by neurológ, ortopéd i možno psychiater napísali, že to spôsobuje opotrebovanie chrbtice (píše že má bolesti), socialnu izoláciu… že to poisťovňa zaplatí.

koniarova
24. júl 2022

Baby,choďte do zmensenia. Určite sa vám uľaví fyzicky aj psychicky.

lucianak
24. júl 2022

Svagrina mala tiez dost velke. Ani neviem cislo, ale ked som 1x videla jej podprsenku, ja by som v nej s prepacenim nakup odniesla.
Velmi sa stale stazovala, ze ju boli chrbat, podprsenku len v speci obchodoch. A taka samozrejme nestoji 10 ci15e.
Pocas korony isla na zmensenie a je spokojna. Bolo to vtedy aj lacnejsie, tusim do 2000 ju to vyslo vsetko.
Da sa na to nasetrit. A ked ide o zdravie, rozhodne by som na tento zakrok setrila, kolko by sa dalo.
Potom uz len vybrat spravnu kliniku.
Drxim ti palce.

cimage
24. júl 2022

Je tu skupina: https://www.modrykonik.sk/group/2363/ o prsiach, baby riesia vacsinou zvacsenie, ale su tam aj baby s vasim problemom. Najdes tam aj fotky po, urcite by bolo dobre porozmyslat nad operaciou kvoli zdravotnym problemom. Poistovna nepreplati celu op, ale aspon cast. Drzim palce

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz