Problem so sexom

esther989
22. jún 2018

ahojte prosim vas ja uz neviem co mam robit mam velke problemy so stolicou a tym aj so sexom ... vzdy citim nejake nutkanie ale neda sa mi ist na stolicu a potom ma boli cely spodok brucha pocas sexu ... je to velmi neprijemne pretoze to trva uz dlho a je to takmer kazdy den ... bola som aj na gastre vraj vsetko ok len mam viac pit ... robili mi viac vysetreni a nic sa nenaslo ... no ja stale nemozem ist na stolicu a tym nemozem mat ani sex je to neprijemne ... mam pocas sexu bolesti a potom ma to vobec nebavi a niekedy su take neznesitelne ze to stopnem ... skusala som detoxy zmenu stravy viac pit cvicim ... neviem co to moze byt ... s tou stolicou sa to taha niekolko rokov ale takto pri sexe som nemavala problemy az teraz od 2 porodu ale to je uz takmer rok ... ked idem normalne na toaletu tak mame sex bez problemov ... viete mi poradit

sisinka33
22. jún 2018

@esther989 Zdravím mne na upravenie stolice pomáhajú tieto dva produkty

annamari4
22. jún 2018

@esther989 testy na celiakiu nerobili? kým mi ju zistili mala som obrovské problémy,nie úplne takéto isté, ale vacsny problém so stolicou, bolesti.atd.

esther989
autor
22. jún 2018

@annamari4 robili vsetko mam ok

esther989
autor
22. jún 2018

@sisinka33 a kde to kupujes prosim ta

sisinka33
22. jún 2018

@esther989 v global 3000 vyrába sa to v Česku, ja som sa tam zeregistrovala a kupujem si pre seba a známich, posielam link http://obchod.global3000.cz , vždy si objednám tak aby som neplatila poštovné, alebo spravíme združenú objednávku

sisinka33
22. jún 2018

@esther989 ešte uvediem cenu vláknina 1000g- to vyzerá ako šrot- zamiešam si jednu odmerku v 200ml mlieka a vypijem, stojí 26,70eura a bioakcív femily stojí 19,50e

antolka
22. jún 2018

no lahke vysvetlenie, od porodov sa ti to tam "troska" zmenilo a je mozne ze sa ti to tam jednoducho prieci a ked ide dnu tak ti zatlaci na crevo ktore mas plne, ved to je vsetko tesne vedla seba. tym padom ako tlaci,tebe moze prist nevolno.. mozno len skusat polohy ked ti nevytvara taky tlak.. ja napriklad viem ze koniec hrubeho creva mam nejak divne zahnuty a ked mam tvrdsiu stolicu tiez mam trocha problem ale uz mam finty ako na to. musis sa viac spoznat

monro
22. jún 2018

Mne na upravu stolice pomohlo sumive magnezium. Brala som ho z inych dovodov, toto bol vedlajsi ucinok.

sarracenia
22. jún 2018

@esther989 nechcem ta strasit, ale trochu to vyzera na rektokelu
https://www.epainassist.com/images/rectocele-or...

hawo
22. jún 2018

Ahoj, skús napísať tento problém na https://www.facebook.com/imwell.sk/ - môže to byť alergia alebo ti pomôžu so stravou

dahra
22. jún 2018

@sarracenia - tiez mi to napadlo.

janka0509
23. jún 2018

V lekarni predavaju psyllium, je to myslim tiez vlaknina... Nepamätám si presne kolko stoji, ale viac ako 5€ nestoji.... Viem, ze niektorym to pomohla, aj mne, ale ja som mala iba kratko problemy, a nie az take velke. Ale vyskusat môžeš, kúpis podla mna v kazdej lekarni a drahe to nie je....

miadi
23. jún 2018

Skus slivky ale aj slivkovu štavu či vyživku to sa dava babatkam čo nemožu kakat aj sušene slivky su prirodzene laxativum .. potom je finta od starej matere - pi pohar teplej vody a hnet pojdes kadit.Nejedz rožky tie zapekaju. Jedz viac ovocia polievky ovsene vločky jogurty atd

yanka2828
25. jún 2018

Ja mam tiez bolesti pri sexe a myslela som si, ze je to vajecnik, kezde som mala kedysi na nom cystu. Ale bola som na gyn. a doktorka povedala, ze tam nic nemam, ale ze crevo sa jej zda nejake plne. A pritom chodim na wc pravidelne kazdy den. Ani ma nenapadlo, ze problem bude tam. Najviac pomoze klystir. A potom upravit stravu. Menej lepku a viac vlakniny. Takze menej muky, cestovin, peciva a viac zeleniny.