Retrogradná ejakulácia

gabika8855
17. feb 2022

Ahojte, mate niektora partnera, ktory trpi retrogradnou ejakulaciou? Viete mi nieco o tom povedat ako ste riesili tento problem, pripadne tehotenstvo? Partner tym trpi este pred rokmi nez sme sa spoznali s tym bol u lekara tam mu povedali ze to ma psychickeho povodu vraj, ale za tie roky nic sa nezmenilo....niekedy vraj ked si to robi sam tak ma ejakulaciu ale pri mne asi len raz za 3 roky co sme spolu a pritom ja som neni dovodom jeho problemu netlacim na neho v nicom ani som na neho nikdy netlacila v otazke dietata....ale chcela by som ho dotlacit k nejakemu lekarovi, lebo sa uz aj stazoval sem tam, ze ho to po sexe boli ....len by som chcela nejake skusenosti vediet od vas na nete som si precitala co to je a tak ale realne tam nic nie je poriadne. Dakujem

luccija
17. feb 2022

@gabika8855 A bol určite u lekára?chlapi radi neriešia problémy či Ta len neoklamal.Asi by som našla dobrého urológa a sexuologa

gabika8855
autor
17. feb 2022

@luccija ano bol neoklamal ma kedze sme spolu este neboli ked mu tento problem zacal a teda riesil to ....uz som vyhliadla jedneho urologa kde pojdeme urcite a chce to riesit aj on kedze stale sniva o detoch a trapi ho to ze ich mat nemoze tak lahko aspon zatial to tak vyzera ....len som chcela vediet nejake skusenosti co a ako lebo tieto veci z netu ako sa zistuje a co to vlastne je to viem to mam nastudovane ...len by ma zaujimali nejake osobne skusenosti kto sa s tym stretol a tak

luccija
17. feb 2022

@gabika8855 aha, mňa zaujalo, že to môže byť vrodené anomália preto som to vložila a či ho niekto vyšetroval na to?úprimne ani som nevedela čo to je tiež som googlila tak nech sa dari

gabika8855
autor
17. feb 2022

@luccija no co som citala tak od tolkeho vsetkeho mozneho to moze byt vraj ....tak som zvedava aj ja ze co a ako ...neviem citala som ze to vedia liecit aj nejakymi elektrosokmi alebo antidepresivami a tak ....a ako konkretne ho vysetrovali pred rokmi netusim on chudak ani nevedel ako sa to vola len ze mu povedal lekar pred rokmi ze to prejde to je psychicke ale to je uz roky cize zjavne to neprechadza a sam to doteraz neriesil odvtedy lebo mu lekar povedal ze to prejde az som sa ja uz do toho obula ze uz mas bolesti tak to riesme zjavne to neprechadza ale ako ho vysetrovali netusim ...za to sa pytam lebo dost daleko chceme cestovat za urologom som citala zevraj je dobry tak nech viem co nas caka lebo za zalozenie karty si pyta poplatok 50€ ako cert vem peniaze ked pomoze len nech viem s cim mam ratat ci to vobec stoji za to alebo je to stratene a jedina moznost mat deti je cestou kliniky