Semenníky rôznej tvrdosti.

18. nov 2019

Ahojte chcem sa poradit neviete co moze znamenat ze je jeden semennik tvrdy a druhy mäkký?

simsalabim
19. nov 2019

Ze treba navstivit lekara?

sisa_s
19. nov 2019

Tipujem, ze to pisal chlapec mlady, okamzite k lekarovi! Nejdem ti vypisovat diagnozy, ktore to mozu byt, ale neodkladaj to

autor
19. nov 2019

Ide o mojho muza ma 27 rokov a posledny mesiac si všimol že ten semmenik ma tvrdy ani ho moc neciti ked ho chyti

sisa_s
19. nov 2019

Tak uz mal byt davno u lekara

autor
19. nov 2019

Určite pojde len dom chcela vediet ci s tym niekto nema skúsenosť z coho to moze mat

sisa_s
19. nov 2019

Myslim, ze je uplne jedno, z coho to maju ostatni, podstatne je, aby vas muz isiel co najskor k lekarovi... Niekto ma zapal, niekto cysty, niekto nador..to vam nepomoze v rozmyslani

autor
19. nov 2019

Dakujem

calendula321
19. nov 2019

Smer urológ

zajacik85
19. nov 2019

Okamzite urologia, nechcem strasit, mozno to nie je v jeho pripade vazne ale moj priatel dlho vedel, ze sa mu nepozdava jeden semnnik, tiez bol tvrdsi a boli sme obaja tak sprosti, ze sme to brali na lahku vahu. Mal 29, nador semennika je u muzov najcastejsie prave v takomto nizsom veku do 35 rokov. On asi az po pol roku, kedy uz mal semennik ako tenisovu loptu isiel na urologiu a hned na druhy den isiel na operaciu, zhubny nador. Nastastie bez metastaz a vyliecil sa chemoterapiou za par mesiacov, DRZIM PALCE. Inak nevybehiame mu nahodou ten semennik od detsva nahor akoby do brucha? To sice choroba nie je, ma to vela muzov a priatel to mal a vzdy sme sa na tom pri sexe smiali ale prave pri tomto ,,jave,, je vraj riziko nadoru vyssie.

autor
19. nov 2019

@zajacik85 to nie on ma ten semennik taky no necitiho na dotyk ako ten druhy co nema tvrdy . na dotyk ho ma ako kamen

renirv
19. nov 2019

Fu no tak s tymto absolutne nevahat a ist na urologiu. Presne ako pisali baby, moze to byt aj nador, cysta alebo zapal, to uz musi povedat lekar. Budem drzat palce aby to nebolo nic vazne ale necakat!

autor
19. nov 2019

@renirv ame keby mal zapal tak by ho to bolelo nie ? Jeho to prave na dotyk vobec neboli anj ho neciti ked ho zmackne

autor
19. nov 2019

*ale

zajacik85
20. nov 2019

Uz bol u urologa? Mojho to nebolelo, len to mal tiez tvrde ako kamen. Tak ho hned vyzen ak este nebol. Zo zapalu to takto nestvrdne..

autor
20. nov 2019

@zajacik85 este nebol je tvrdohlavy stale caka ze sa mu to zlepsi ale dokonca tyzdna bude musieť ist

gelifil
22. nov 2019

ako?

dannka1
27. dec 2022

Dobrý deň, je to už dávno, no chcem sa spýtať, čo zistili vášmu priateľovi?