Šestonedelie a výtok

shawlin
1. nov 2023

Caute potrebujem poradit..som 9 dni po porode...prestala som krvacat ale mam taky gelovy zltkasty vytok je to normalne? Mam aj vnutorne stehy a jeden vonkajsi trosku bolesti este a tak neviem ci je takyto vytok v poriadku ...a ci je normalne ze uz nekrvacam 🤷‍♀️

viestta
1. nov 2023

Je to bezne, su to ocistky

zenulkaaa
1. nov 2023

Teraz mozes chvilu napr nekrvacat a potom po par snich zas mozes zacat. Je to rozne, u kazdej ine

shawlin
autor
3. nov 2023

@zenulkaaa ahoj tak teraz som sa zlakla lebo som spinila.a teraz zo mna buchlo az dost krvy palilo pri moceni a ked som kukla zo spodu zrkadlom tak s prepacenim diera je vacsia jak vcera vidim.si az do zaludka... 😔 vcera to take nebolo akoby otvorene akoby aom sa roztiahla

zenulkaaa
3. nov 2023

@shawlin moze byt. Si fakt len chvilu po porode, takze sa to moze menit. Ak by sa Ti nieco velmi nezdalo, alebo by si sa citila zle, urcite bez k lekarovi

shawlin
autor
3. nov 2023

@zenulkaaa len som cakala ze to uz bude lepsie prekvapilo na to palenie pre moceni a ze take to je teraz citlivejsie dole..no uvidim jak po vikende bude

lienka.7
3. nov 2023

@shawlin ja by som sa sla nechať pozrieť do nemocnice.

shawlin
autor
3. nov 2023

@lienka.7 no ved to ze mam respekt pred tym nechcem nic zanedbat..chapem.ze.krvacam znovu ved mam este cca 5 tyzdnov pred sebou ale zeby som zrazu sa tak otvorila a.to palenie pri moceni...pamatam z prveho porodu ze tiez som.bola zo spodu sirsia a vraveii ze to sa casom zatiahne a tak ale teraz som sa vystrasila ze nic nic a.zrazu buch krvy jak po zabijacke a palenie a taky nekomfort... ostava uz len pockatnako bude zajtra a pozajtra a budem volat