Silný výtok, trochu hnedej krvi a pocit ako pred menzesom

emakul
1. máj 2021

Ahojte, chcem sa poradiť. Vcera celý deň som mala pomerne silný výtok, ktorý bol priehľadný a tekutý, až som si musela meniť nohavičky. Ku večeru som mala hnedú bodku krvi na intimke. Dnes ráno som pociťovala také tie pocity ako pred menštruáciou. Za celý deň sa mi na intimke objavili asi 2 väčšie bodky hnedej krvi ale menštruácia nikde. Mám 29 DMC. Chcem sa opýtať, či s tým náhodou niekto nemá skúsenosti, o čo môže ísť. Môže to byť ovulácia alebo len začínajúca menštruácia ? Pýtam sa z toho dôvodu, pretože môj cyklus je nepravidelný, zväčša trvá aj 43-50 dní. Nikdy som takýto silný výtok nemala a rovnako mi nikdy menštruácia takto nezacinala. Nechcem preto hneď volať lekárke, preto skúšam tu. Za odpovede vám vopred ďakujem.

mmoonna
1. máj 2021

A nemôžeš byť tehotná? Mohlo by to byť uhniezďovanie

emakul
autor
1. máj 2021

@mmoonna no vylúčiť to neviem, ale nechránený styk som mala niečo vyše týždňa, žeby to mohlo teoreticky byť uhniezďovanie ? Netuším naozaj, keďže mám nepravidelný cyklus u mňa nie je nič isté

mmoonna
1. máj 2021

@emakul ja som mala takéto špinenie a bola som tehotná. Nikdy predtým sa mi to nestalo, len vtedy.

emakul
autor
1. máj 2021

@mmoonna tak to mi naozaj nenapadlo, že by to mohlo byť to, asi skúsim test

ivka21
2. máj 2021

@emakul môže byť ešte skoro na test najlepšie zájsť za gynekológom v krvy budeš mat hcg skor

emakul
autor
2. máj 2021

@mmoonna ešte sa ťa chcem opýtať, to spojenie si mala iba deň ?

emakul
autor
2. máj 2021

@emakul špinenie

mmoonna
2. máj 2021

@emakul toto si už veru nepamätám. Ale buď jeden alebo max dva dni. Nebolo to veru viac dní.