Skúsenosti s Progesterone

mimasvihu
20. máj 2016

Ahojte, baby nemáte niektorá z vás skúsenosti s Progesterone Ladeepharma 100mg? Pred rokom som bola operovaná na endometriózu, potom som pol roka užívala Visanne, ten zabral super. Ale ešte stále mám menšie problémy so silným krvácaním, takže mi lekár predpísal tento progesterone na 10 dní.

jaronika
27. nov 2016

Dobrý deň chcem sa opýtať beriem cca 2 tižden Progesterone a mam stoho taky hnedý vítok je to normalne?

gaby22
27. nov 2016

Ahojte potrebujem radu beriem prostragone 200mg a ms mi neska 6 dni a tehu test negativny

danielita1205
29. nov 2016

Ahoj JARONIKA , ja som ho mala brať 7 dní a na 6 deň som začala špiniť a na 9 sa mi poustil menzes

danielita1205
29. nov 2016

@gaby22 .....skús počkať ešte pár dní a spraviť test a ak nebude ani potom neg tak volaj lekárke. Aj mne tak radili tu isté žienky a poradili dobre . Veľa šťastia prajem

duslin
9. dec 2016

Ahojte 🙂 podla hormonalneho profilu mam vysoky prolaktin a stale mi meskaju kramy. brala som rozne lieky no ani jedno nepomohlo. s priatelom sa snazime o babo. lekar mi predpisal progesteron ladypharma. beriem ich od 15 dna cyklu mala by som ich brat 10 dni rano vecer a potom ze do tyzdna mi maju prist kramy. teraz ich beriem 6den a dosli mi kramy. pritom ich mam mat az o 8dni. toto sa mi nikdy nestalo. a ziadne priznaky ani bolest brucha ani prs. podla vas to je normalne? kedze uz je vecer a zajtra vikend neviem ani lekarovi zavolat a poradit sa snim. dakujem za odpovede

lorry
22. dec 2016

Ahojte viete mi poradit? Vcera som si vlozila tabletku prvu 100 mg a na druhy den som mala poobede spinenie a bolesti vajecnikov a podbruska cim to moze byt ze som zacala spinit po prvej tabletke,mozem pokracovat vkladanim tabletiek? Mozem mat zapal? Posledne dni mam bolesti v posve a podbrusku,tehotna nie som.Doktorka ma uz dovolenku a ja neviem ci moz pokracovat ked som spinila troska.Predtym som vkladla 200 mg chcela som znizit davku lebo ma dole stipalo po tabletkach a po vypity som po pol hodine bola ako napita sa mi hlava tocila.Dakujem

lienka737
17. feb 2017

@isabellita
@kris121
Baby, to sa môže aj vkladať?
Ja som našla v letáku:
Kapsulu prehltnite a zapite ju pohárom vody medzi jedlami, v jednej alebo v dvoch dávkach v závislosti na liečebnom režime predpísanom vaším lekárom.

Mne by vkladanie viac vyhovovalo.

kris121
17. feb 2017

@lienka737 ano na letaku to je tak a brat treba ako ti doki povie mne kazala vkladat a ano je to tak vyhovujucejsie a vraj aj ucinnejsie

isabellita
17. feb 2017

@lienka737 ja som len vkladala

lienka737
17. feb 2017

@kris121
@isabellita
dakujem. Mne práveže nepovedala lekárka nič, tak som čítala leták 🙂.

montas
22. mar 2017

Ahojte mne tiez dala doktorka progesteron 100g som 5+1 tt uz od zaciatku mam spinenie a veru mne sa zda ze doktorka kazala mi vkladat tbl. 2x1 viete moc som veru ju nepocuvala po oznameni ze som tehulka to som cela ja 😕 len v lekarni mi nic na skatulky nenapisali tak som precitala pribalovy letak ze ma sa zapit vodou tak som zacala podstivo zapijat vodou ☺az teraz tu citam ze sa mozu vkladat a spomenula na doktorkine slova 😕nemohlo sa nic stat malickemu ked som ich papala napiesto vkladania 😕

montas
22. mar 2017

Progesteron 100mg oprava

ckatka
18. apr 2017

Aké dávky ste mali po ivf/IUI? Koľko mg koľkokrát denne?

lienka737
19. apr 2017

@montas nestalo sa nič, môže sa aj vkladať aj užívať ústami.

zuskab
22. apr 2017

@ckatka Ahoj ja som po IUI a beriem progesteron 200 mg rano a vecer vkladam.

barbor_ka
22. apr 2017

@ckatka ja 2xdenne 1 tbl. 200g

marikost
27. apr 2017

Mne z progesteronu byvalo zle.

gaia251
9. máj 2017

@ckatka po ICSI 200mg každých 8hod.Aj ked je v príbalovom letáku písané 1x denne.

roming
14. máj 2017

Ahojte dievčatá, tiež som po IUI a vkladám progesterón 2x denne. Všimla som si že mám z toho taký hustý biely výtok akoby tam tie kapsuly ostali nerozpustene... Máte to aj vy?!

lienka737
14. máj 2017

@roming ano, je to normalne, to je ta tabletka, resp. tie ostatne zlozky z tej tabletky. Neboj sa, progeszeron sa do tela dostane, nevytecie.

roming
14. máj 2017

@lienka737 ďakujem 😉

montas
15. máj 2017

@lienka737 dakujem

kvetuss
29. máj 2017

Ahoj. Zostalo mi celé balenie Progesterone LadeePharma 200mg plus pár kusov navyše. Ak má niekto záujem, posuniem za polovičnú cenu. Píš do správy.

didi2102
30. máj 2017

baby brala som progesteron pol roka, snazime sa rok a nic .... obcas mi blbla mrcha tak ze to bude aj nato aj na snazilkovanie ale cyklus sa mi absolutne neupravil tam som na lekara zatlacila ze nech mi da nieco ine ... tak mi dal dunfastol ale povedal mi ze je to presne to iste ako tento progesteron ... mesiac som mala mrchu v poho a tento druhy mesiac som dostala po 2 tyzdnoch znovu mrchu takze na .... som zufala nic nezabera

lienka737
30. máj 2017

@didi2102 ano, duphaston je synteticky progesteron.
Mas spraveny hormonalny profil?

adrika1409
29. júl 2017

Babule to tieto kapsule sa mozu vkladat? Lebo ja ich uz tyzden zapijam ...dr mi nepovedal...som tehula preto sa pytam ...nemoze to uskodit babu ked budem vkladat? Ked ich zapijam som strasne otapena cely den rano a vecer uzivam... dakujem za kazdu odpoved

lienka737
29. júl 2017

@adrika1409 ano tieto. Ircite lepsie vkladat. Menej negat.ucinkov a lepsia ucinnost.

koalka14
29. júl 2017

@adrika1409 Ahoj, áno aj vkladať sa môžu. Ja mám 3 x 200 mg denne a vkladám od začiatku tehotenstva ;)

adrika1409
29. júl 2017

Dakujem vam za radi a skusenosti som si ju rano zase zapila aj s kyselinku listovou ale vecer vyskusam vkladat lebo je to na nevydrzanie ta unava a nevolnost vzdy po zapiti tej tabletky tak tri hodky je to najhorsie potom o nieco lepsie aj ked tie nevolnosti som prikladala skor tehu...

adrika1409
29. júl 2017

@koalka14 ak sa mozem.opytat ty si teraz tehu a tiez vlkadas? Dokedy asi budeme vkladat ? Mne dr cosi spominal.ze do 12tyzdna ...sa bojim.ze ked prestanem.uzivat tento liek mozem potratit...