Slabý menzes, výtok, nutkanie na močenie. Čo mi môže byť?

6. apr 2023

Ahojte, mala ste niekto podobne? Vo januári som mala slabý menzes prišiel na 40 deň ( slabý myslené že ak by somnemenila vložku tak mi vystačí celý čas)od 4.2 do 7.2 som mala bolesti v podbrušku, 10.2 som bola pri gyn ktorý povedal že mi praskla cysta na vaječnikú a že to celé možné byť tým. Ďalšia MS bola 2.3 po 40 dňoch tiež veľmi slabá ale trvala skoro 10dní skôr som mala len taký hnedavý výtok. A od 21 dňa cyklu mám každý deň bolesť v podbrušku, keď nemám podprsenku citlivé prsia, časté nutkanie na močenie sem tam pálenie po. Začala eom od januára cvičiť od februára beriem spaľovače tukov, zistili mi ža mam dnu. Stretla ste sa z tým niekto . Tehotná si nemyslím že som tehotná sex sme mali od januára 2x... 2 dni pred ms a potom na 28 deň cyklu s to by mi ešte neukazalo ani by som nemala asi priznaky....stretla ste sa z tým niektorá? Ak aj by som bola tehotná musím isť na potrat ...

taktotedanie
6. apr 2023

Podla mna zapal alebo endometrioza

autor
6. apr 2023

@taktotedanie endometrióza neviem som 6 mesiacov po pôrode potom som mala čistenie silnu ms som ešte ani nemala od porodu aj v šestonedelí som sa čistila len 2 tyždne a potom to vyzeralo tsk ako teraz ms

taktotedanie
6. apr 2023

Tak si zavolajte na gyndu