Menzes mešká 14 dní, test negatívny

3. máj 2020

Ahojte, menzes mávam pravidelný 28dňový a teraz mi mešká 14dní. Robila som si test na 4. deň meškania a včera poobede a oba boli negatívne. Nemávam žiadne menštruačné bolesti, no cez dni, kedy som ju mala dostať som mala mierne bolesti v podbrušku, trochu ružovo-hnedého výtoku a raz som mala na toaletnom papieri trošku krvi, inak nič. Prestalo mi chutiť sladké a niekedy počas dňa cítim ťahanie v prsiach. Prvé tehotenstvo som zistila len testom, nemala som žiadne príznaky. Je možné, že by som bola tehotná, ale test mi to neukázal?

viikkki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka1985
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
euka210
3. máj 2020

ja som tak mala pri tretom, po tyzdni nic, myslela som ze vynechalo kvoli schudnutiu a po mesiaci uz som sa citila ako tehu a dostala som sok ked bol test uz pozit. Ale ja som este dojcila druheho, tak som dostala info ze mohla hladina hormonu kvoli dojceniu stupat pomalsie. Druhy syn mal 1,5r.

redbee
18. máj 2020

Myslím, že nechutenstvo a bolesť v prsiach sú príznaky tehotenstva...Urob si ešte jeden test a zavolaj svojmu gynekológovi, nech ťa objedná na vyšetrenie. 14 dní je dosť!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre