Snaha o ďalšie tehotenstvo po kyrete

dada281185
10. sep 2013

Ahojte som 4den po kyrete bola som v 8+6týždni a srdiečko som vobec nevidela možno že na začiatku taký zablesk, ale neskor sa plod zmenšil a srdiečko nebilo. Tak som musela podstupit kyret. Teraz som už psychicky na tom lepšie, lebo musíte mať okolo seba ludi, aby vám pomohli. Prve dva dni som krvácala aj s bolestami a teraz už len špiním.Mám ešte aj antibiotiká doxybene čo sa maju užívať a začala som piť od včera alchemilkový čaj, že ho treba denne tak 6týždnov. Neviem či je to pravda. A tiež užívam Calibrum baby plan od včera, to mi doktor povedal, že mam už v predstihu užívať, sex možem mať až o mesiac po zákroku a snažiť sa o dieťa až tak o 3 mesiace cca. Záleží od výsledkov, lebo mi zvyšky plodu poslali na histologiu a robili mi odber krvi na zoonózy.Tak som zvedavá na výsledok a záleží aj od mojho fyzického a psychického stavu.Ake mate skusenosti?dakujjem 😢 ☹

livocka21
11. sep 2013

@dada281185 toto som prezila uz 3x...je mi luto, ze to musis prezivat... z vlastnej skusenosti ti vravim, ze snazilkovat mozes po prvej menstruacii, samozrejme ak budu dobre vysledky...netreba cakat tri mesiace...dokonca je lepsie cim skor...drzim palce 🙂

blondy12
11. sep 2013

@dada281185 ja som tiez po kyrete cakala na prvu menstruaciu a ked mi prisli vysledky z hystologie a bolo to ok tak sme to nechali na nahodu...a treti mesiac po sa zadarilo ..a v novembri k nam pribudne dalsi clen len aby vsetko dopadlo dobre ale chcela som ze podla toho ako sa budes citit...netlac na pilu..a hlavne nemysli na to prilis...nechaj to plynut ...

zanettta6
11. sep 2013

@dada281185 ahojcek,fuu to mi je luto..nemam s tymto skusenosti,ale chcem ti dodat podporu a silu,my stale len pokusame o babatko,ale stale uplne nic ani maly naznak tehotenstva..drzkaj sa,neboj das sa dokopy,nechas odchychnut maternicu a skusite znovu,vyjde to poznam taky pripad😉😉

monika164
11. sep 2013

@blondy12 ahoj tie testy z hystologie mi zoberie doktorka?ja som 8 ted po kyrete a o tyzden mam ist k doktorke talke ona my zoberie tie testy?dakujem

blondy12
11. sep 2013

@monika164 to uz ti ich mala poslat pri tom kyrete...z toho co ti odobrali...aspon ja som si po nejakom case isla do nemocnice po vysledky...a mozno ich bude mat uz ona...neviem ti povedat ja som zo toho bola tiez tak mimo ale to na hystologiu ide to co ti vyberu

dada281185
autor
11. sep 2013

@livocka21 dakujem piatok mam ist na kontrolu a opytam sa svojho gynekologa kedy sa mozme snažit všetko však zaleží od výsledkov a ako sa budem citit, ešte mam aj choru štítnu žlazu, mame doma psíka a segra ma dve mačky, mysliš že to mohlo mat vplyv na plod?krv na zoonozy mi zobrali,tak neviem prečo som potratila... ☹ ☹ ☹

monika164
11. sep 2013

@blondy12 NO MNE NIC NEPOVEDALI LEN ZE MAM IST K SVOJEJ DOKTORKE JA SOM MALA PLODOVY VACOK PRAZDNY ALE KRVACALA SOM 3 DNI TAM STALE BOL ALE NA 4 UZ NIE TAK MA VYCISTILI ALE NEVIEM CI NIECO POSLALI TAK PRETO SA PYTAM.DIK

livocka21
11. sep 2013

@dada281185 doktori stale odporucaju cakat tri mesiace, no nie vzdy ich treba pocuvat 🙂 ... zalezi na vysledkoch a na tebe... psika a macicky by som neobvinovala...20% prvych gravidit konci potratom... mala by si dostat pod kontrolu stitnu zlzu, ta by mohla byt dovod... a velmi casty ja aj hematologicky problem, teda nieco s krvou .... vypytaj sa na vysetrenia - hormonalny profil a hematologiu, lebo po prvom potrate sa vacsinou vysetrenia nerobia, ale ked si ich vyziadas, tak ti ich spravia...

blondy12
11. sep 2013

@monika164 no ja to iste mne povedal doktor ze to bude asi anembryomola...proste plodovy vak bol ale bez plodu ...

monika164
11. sep 2013

@blondy12 A KEDY SI POTOM OTEHOTNELA?

blondy12
11. sep 2013

@monika164 no ono to v podstate bolo na treti cyklus..

monika164
11. sep 2013

no super tak uvidime co mi povie doktorka a budeme sa snazit aj my,

dada281185
autor
11. sep 2013

moja štiitna zlaza je veru chorá, 4.9.som bola na krv a za dva týždne budem mat výsledky ale ked pojdem k endokrinologičk spyýatmsa či to može za potrat poškodená štítna žlaza

livocka21
11. sep 2013

@dada281185 no moze to byt dovod... mne po druhom potrate robili testy aj na stitnu zlazu, ale ja som ju mala v poriadku...beries nejake lieky?

dada281185
autor
11. sep 2013

@livocka21 hej beriem euthyrox 100mg rano nalačno ale vmaji ked som bola tka som mala výsledky v pohode a teraz za2 týždne budem mat dalšie výsledky krvi čo som bola 4.9. tak uvidim

veronika218
12. sep 2013

@blondy12 ahoj....ja som mala presne taku istu diagnozu a vcera som prisla z nemocnice. v 6tt boli crty embria ale na 8tt tam uz nebolo nic....akoby sa vyparilo...bol to strasny pocit.....velmi tuzime po babetku ale bojim sa toho ze sa to zopakuje opat ☹ ..........V nemocnici mi lekari povedali ze mam cakat 3 mesiace a na ambulancii mi zase setricka povedala ze min. 6 mesiacov ziadne tehotenstvo tak uvidim ako sa budem citit .....

dada281185
autor
13. sep 2013

Mne dnes doktor povedal ze mam ockat 3 mesiace ale ked bude vsetko ok aj skor tak uvidim podla vysledkov

kiki68
14. sep 2013

ja idem teraz na kontrolu stitnej,mam dojem,ze nieco sa po tom tehu rozhadzalo,takze boh vie ako dopadnem. Uz aj kamosi ma na to upozornili,ze vyzeram inak fyzicky,no nemozem dat dole ani deko. Stitna zlaza vie sem tam pekne skomplikovat zivot. Psy a macky ak je o ne dobre postarane nemozu sposobit nic... 😉 Ono aj tak pri vacsine MA v prvom trimestri sa nikdy nic nezisti...Inak pokial je v poriadku maternica,tak staci pockat tie 3 mesiace,aspon mne tak bolo povedane.

sonkamenska
19. mar 2014

Ahojte kočky ja by som sa rada informovala že tento tyždeň v piatok budu 2-tyždne že som po kyrete a začala som piť alchemelikovy čaj a chcela by som vedieť že do kedy mam piť?dakujem 🙂

andy57
27. jún 2016

@sonkamenska ahoj vraj sa ma pit do ovulacie, potom uz nie.

map0007
9. júl 2016

@dada281185 ahojky,zistili Vam vtedy po potrate,ci mohla za to stitna zlaxa?

dada281185
autor
10. júl 2016

Nie nezistili mam uz skoro 2rocnu dceru