• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
autor
Sue tak to ti gratulujem :wink:
Mna v robote pochvalili, ze dobre vyzeram - novy uces :dizzy_face: Ale uz som v posteli :grinning: Nadnes stacilo :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sue no dobre teda pokusim sa daku vhodnu najst :grinning: :grinning: aby ste sa nezlakli :grinning: ale potom uz pojdeme na tu kavicku, dobre :sweat_smile:
4. mar 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aky mas novy uces??? Sak ja ani neviem :slight_smile: Pochval sa, odfot sa a sup fotku do placu :grinning:
Si unavena co? To je pochopitelne po takej dlhej dobe.... :sweat_smile:
Na aku kavu?????? :confused: :confused: :confused:
4. mar 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj pink ma krasnu fotku s novym ucesom,vcera my ju poslala :slight_smile: aj mna zoberiete na kavicku?? :confused: aj ja lubim kavicku
4. mar 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaj pojdeme ako my dve hej???? :grinning: Ja som tam precitala uplne ine :grinning: Uz chapem :grinning: Pojdeme jasne :grinning:
autor
No sak sme sa dohodli ze pojdeme na kavu dakedy, nie? :wink: Ci uz si zabudla? :frowning2: :cry:
4. mar 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mne preco neposlala????? :frowning2: Pink a kde si bola u kader.????
Csillka a ty co nove? Ako sa mas??? A u Vas tak fukalo :angry: ???
4. mar 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezaaaaaaaaaaaaaaaaabuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
4. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano sue fukalo a moc :rolling_eyes: boli sme u zubara,muzikovi vytrhli zubok :cry:
4. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuj to je neprijemneeee :frowning2: . Csillka jasne ze aj teba zoberieme na kavicku, prides???? :dizzy_face:
4. mar 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojjte: super tema :slight_smile: ja som bola druhy krat v praci, mam novu robotu - skolstvo, ale ten plat, uplne mi je z neho do placu :frowning2: asi si idem hladat nieco ine. nechapem ako mozu davat taketo platy v skolstve, to je uplne ze hruza a des :angry:
4. mar 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelly ahoooooooooj. A kam by si chcela ist robit???? Ako pokracuju pripravy na svadbu?? :wink:
4. mar 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoooj nelly, vitaj v skolstve :wink: tie platy su na zaplakanie, ze? :frowning2:

sue pracujem tu na fotke, ale som tam hrozna :grinning: v pizame a strapata :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem vidiet fotku s novym ucesom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
4. mar 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue pozri do albumu ale rychlo lebo to chcem hned zamazat :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no sup lebo chcem uz maať :grinning: :grinning: :grinning: to prostredie si nevsimajte :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Uzz som kukla, supeeer. Ja mam podobny :slight_smile: A mam aj take iste pyzamko ale ja mam na nom zirafu :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja mam jedno so zitafou :dizzy_face: ale to mam kosielku
4. mar 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj nelly :slight_smile: hezka fotecka pink,a daj si nejaku aj na konika :slight_smile: no sue chcela by som svami kavickovat :slight_smile: ved uvidime ako nam to vyjde...
4. mar 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este mam jedno so somarikom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Baby idem do sprchy, potom pridem. Uz sa tesim na Mastalira :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nie si sama sue :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Baby a co je s Liankou????? Dlho tu uz nebla, ci bola????
4. mar 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá chvílu mi trvalo kým som vás našla, no dnes ste toho stihli popísať :grinning: ja so akurát prišla domov a ešte idem kresliť portrét spisovateľky futovej, počula som to meno dnes prvýkrát, dúfm že zakladateľke témy nevadí že som sem napísala
4. mar 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripravy sa trosku pozastavili, ,momentalne nic takeho neriesim, len tak ak ideme na nakupy a ma nieco oslovi tak kupim, najnovsie samodrzky a nohavicky svadobne, oboje smotankove lebo aj saty mam take. a ty? uz sa ti to blizi :slight_smile: no neviem aku pracu, ale nieco v administrative snad :slight_smile:
4. mar 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy planujete svadbu nelly???
4. mar 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14.6. :slight_smile:
4. mar 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok