• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
a dam do polievky aj klobasku-to som zabudla :grinning:
4. dec 2008 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mnam mnam csilka :slight_smile:

bola som včera u endokrinologa a aspon jedna dobra sprava že mama štitnu trošku zmenšenu :slight_smile:
4. dec 2008 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čavte kočky ja teraz nestiham nič oliverko ma v sobotu 4 roky tak upratujem a idem niečo nakupit do mesta na oslavu a tak podobne :slight_smile:
csilla peknu stimulku a nech vajička pekne rastu a potom šup šup pridat sa ku mne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2008 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pacna super fotka :slight_smile:

leni dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem,beriem virusiky do zasoby :slight_smile:
4. dec 2008 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čavte kočky bohatiho mikuláša vam prajem :grinning:

mi dnes chystame oslavu oliverko ma dnes 4 roky :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2008 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetko najlepšie Oliverkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. dec 2008 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čavte tak mi mame oslavu už za sebou a plnu detsku drakou a dinosavrou rano chodíl u nás mikuláš tieš sme to obmedzili na sladkosti a pohariky s motivom mcqueen ale poobede sme už oslavovali narodeniny tak to už bolo bohatšie mame spidermena na motorke vlačik thomas s kolajnicami a puzlle mcquenn a samozrejme od krneho oblešenie na postel spiderman a od krsnej nové auto a super tepakovu do skolky a od kamaratou drakou a dinosavrou aj s nimi v noci spal
7. dec 2008 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

krasny mikulasovsky vokendik zelám :slight_smile: blahozelám olikovi k narodkám :dizzy_face:

ja uz mam za chvilku navarene,este sa mi zemiaky dovaraju,potom ideme obedikovat :slight_smile:

inac sa necitim nejak dobre,dost silno ma pobolievaju vajecniky :sweat_smile: no to je uz od tych hormonov,dufam ze to bude v poriadku. :sweat_smile:

vy ako vikendikujete? :slight_smile:
7. dec 2008 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni tak mal Oliver radost z tolkych darčekov pravda?

csilka už ti je lepšie? :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2008 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooojte :slight_smile:

pacna,teraz lepsie,ale niekedy mam silne bolesti.....no co uz vydrzim vsetko... :slight_smile: vy co mate nové? :slight_smile:
8. dec 2008 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mi mame perny vykend za sebou oliverko ešte dnes oslavuje v školke narodeniny :slight_smile:
dnes doma odychujem a nič sa mi nechce po tom víkende zajtra idem k endokrinologičke na kontrolu
8. dec 2008 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csilla držim pršteky aby kontrola dopadla dobre :dizzy_face:
10. dec 2008 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csilka super fotka.daj vediet ako si dopadla na kontrole. :slight_smile:

ahoj leni akou endokri.?
10. dec 2008 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre teraz este cakam na krv ale na krv teraz chodím často každy druhy mesiac aby vedela či znižit alebo zvíšit davku liekou
10. dec 2008 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoojte :slight_smile: tak uz sme doma,doki mal poriadny sklz tak miesto 12hod.ma zobral az o 13hod.som sa riadne vystresovala,tak mi odlahlo ked povedal ze mam 6 peknych,dostatocne velkych folikov. :slight_smile: este som si musela dokupit 2 amp.injekcii ineho druhu a dnes a zajtra pichnut spolu s druhou injekciou co som doteraz pichala,aby bol este vyssi pocet folikulov.

dalsia kontrola v piatok.leni pekne sa opatrujte,ake lieky uzivas?
10. dec 2008 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby tak ja uz som v praci....cakam este na histol a potom uvidim lebo mudr povedala ze ak nebude ok dame na tri mesiace antikon..inak sa mam snazilkovat co najusilovnejsie :slight_smile:

csilla dufam ze vsetko bude ok v piatok...tak ako ma byt :slight_smile:
10. dec 2008 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dikes elisa,ja tiez vam aby sa zadarilo co najskor :slight_smile:
10. dec 2008 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super csilka tušim budes coskoro tehulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a samozrejme aj elisa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dec 2008 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte csilla super tak ešte v piatok dalšia kontrola a potom odber a potom sup do broška na 9 krasnych mesiacou už sa teším že budeš dalšia tehulka budu to pre vas najkrajšie vianoce uvidíš a potom už budu len stale krajšie a krajšie :dizzy_face:

uživam thyroxin teraz mam až 100uku
10. dec 2008 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem babenky :slight_smile: nejake virusiky si mohla poslat leni :slight_smile:

a to je na co dobry ten thyroxin?to sa musi pocas tehu?
10. dec 2008 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je na štitnu žlazu
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diky,beriem si do zasoby :slight_smile: zelám dobru nocinku :pensive:
10. dec 2008 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja mam l-thyroxin 100

inac posuvam vyssie :slight_smile: dnes sme boli na nakup v cechach a zajtra idem dat do banky korunky a zaplatit telefony.
11. dec 2008 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja sedim za internetom a platim učty nech to mam skrku a do sviatkou zaplatené tak som si zvykla platit cez internt benkink že sa mi už ani na pištu nechcu chodit :grinning:

csilla potom sa ozvy ako dopadla kontrola :slight_smile:
12. dec 2008 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: leni aj ja tak platim cez IB vsetko co sa len da :wink:

dnes som bola na KO,este picham dalej injekcie do nedele,v pondelok idem na usg a v stredu pravdepodobne odber.uz mam aj predoperacne,vcera som si dala urobit. :wink: inac aj nadalej mam 6 vajok podla dokiho peknej velkosti :wink:

pacna co pekne ste kupili? :slight_smile:
12. dec 2008 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je super tak na druhy tyžden držim pršteky joj taka som rada dnes same dobre spravy len nech to tak dalej pokračuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
idem už piect medvedie tlapky cesto už mam v chladničke len som stale odbehovala k pc či už tam niesi nech sa dozviem ako si dopadla :dizzy_face:
12. dec 2008 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni dakujem ham-mam :grinning: :grinning: :grinning: aj ja chcem uz zajtra zacat piect :wink:
12. dec 2008 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zajtra pokračujem idem robit vanilkové rožky a ty čo pečieš :slight_smile:
12. dec 2008 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja chcem vanilkove rozky a medvedie labky a potom aj linecke..no uvidime... :slight_smile:
12. dec 2008 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby vy ste sikule ja nemožem piect zjedli by mi to všetko :grinning:

kupili sme hlavne potraviny.chcela som klavesy z tesca a nemaliiii :unamused:
12. dec 2008 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok