Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
11. mar 2008

pink a to si kupila koli tomu tlaciaren 🙂 ?ved to je dobra vec ked mas,aj ja mam 😉 a kolko stala ak sa mozem opytat? 😕

lenand
11. mar 2008

pink my mame este staru mame novy pc ale tlaciaren este zo stareho trochu sme mali problem ju zapojit lebo mame vistu ale muzik to zvladol

lenand
11. mar 2008

15 strana sme sikulky 😀 😀 😀

csilla76
11. mar 2008

🙂 🙂 🙂

pink_lady
autor
11. mar 2008

noo stala 2770 a este kabel 79 😝

lenand
11. mar 2008

idem do postele cavte a dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 😔 😔

csilla76
11. mar 2008

ale ved neva pink aspon uz mas aj tlaciaren ktore si si sama zmontovala-pripojila..atd 😉 ved ty taka sikulka v pc. 🙂

pink_lady
autor
11. mar 2008

no co uz narobim 😖
lenand tak dobru 😔

csilla76
11. mar 2008

tak dobru lenand.pink si tu este?

mirip
11. mar 2008

brú noc lenand, aj ja som tu 😉

csilla76
11. mar 2008

tak dobru nocku idem aj ja do hajan tak pápápábaby 🙂

lenand
12. mar 2008

dobre ranko ako ste spinkali mi uz lepsie kasel ustupuje 🙂

csilla76
12. mar 2008

ahojky 🙂 lenand tak to ma tesi ze sa uz ma olik lepsie 🙂 mne sa nieco -iste zlé snivalo v noci bo som sa zobudila na to ze som si poskrabla nos a teraz ráno vidim ze ale poriadne som sa skrabla v noci az to mam krvave 😠 teraz varim ,a potom ked nebude prsat tak by som chcela umyt okno v spalni.tak uvidim.

lenand
12. mar 2008

co dobre varíš daj inspiraciu ja robím zatial fazulovu polievku a dalej neviem co

csilla76
12. mar 2008

🙂 🙂 🙂 aj ja varim dokoncievam fazulovu polievku-to sme sa iste dohodli-len ja teraz nakyslo robim 🙂 neviem ze dalej co,ale máme tam este vcerajsi kolácik jablkovy tak asi to staci a zajtra by som urobila zapekane zemiaky na smotane a s klobaskou 😉 muzik spominal ze palacinky,ale najprv nech sa minie kolacik a potom .

lenand
12. mar 2008

ja som dnes uz urobila babovku lebo si ma vcera nazhavila na nieco dobre a ja robim tu fazulu tak na husto ako na vianoce a opekane zemjacky urobim olinkovi on ked pocul tak chce ale on bez klobasky len take opekane a posipane s korenim na zemjacky

csilla76
12. mar 2008

no ved aj tak je to mnam tie opekané zemiaciky s korenim 🙂 aj bábovka je moc chutná aj my máme radi. 😝 .svokra ide teraz do mesta sa ostrihat a zajtra cestuje k dcére do madarska tak cez den budem sama .mala by som uz muskatove odrezky ktore sa my zakorenili v jogurtovych poharoch popresadzat do balkonovych hrantikov,lebo pozdejsie sa tazsie bude dat lebo rastu ostosest. 🙂 inac aj u vas prsi?co budete robkat poobede?

lenand
12. mar 2008

zas budeme doma lebo oli este kasle ale uz je to lepsie a ma aj teplotu ale len 37.2 ale prenho je to ako by bol vo vezeni on je rad vonku teraz spinka tak mam cas pijem kavu a cetujem

csilla76
12. mar 2008

aj tu u nas raz prsi raz svieti slnko-také blbé pocasko 😅 neviem ci mam zacat stym umyvanim okna -ale asi mala by som teraz sa my aj chce takze idem co to porobit......

lenand
12. mar 2008

mne sa dnes nic nechce uz som druhu noc nespala som unavena tak dnes nic nerobím aj na nakup by mi trebalo ist ale muzik pride neskoro ma dnes anglistinu tak to necham na zajtra uz snad bude lepsie pocasie tak vezmem aj olinka na pol hodinku vonku on si kupi rozok ,jahodove figo a horalky radsej dve aj pre ocka aby sa nemusil delit a on ma nakupene

csilla76
12. mar 2008

zlatucky chlapecek ten vas olik ze si uz aj sam nakupi 😉 my tiez ideme zajtra k tomu zubarovi,tak aj nakup urobim...predsa som umyla okno ,prestalo prsat a teraz ho idem este vylestit a dat novu zaclonku 🙂 ale si spravim kavicku a popritom ju vypijem 😝

lenand
12. mar 2008

olinko ma teplotu teraz pozera mikyho v telke tak som pribehla a idem mu citat tak cavte zajtra ak mi uz nevyjde cas

lenand
13. mar 2008

dobre ranko

pink_lady
autor
13. mar 2008

Caute baby. 😎 Co ako sa mate?
Ja hrooozne pracovne - neviem co skor, ta robota si ma pockala 😝 Navyse dietujem - dako mi je furt zle. 😝 Tak bude nepapam nic alebo suchare 😀

lenand
13. mar 2008

cau pink kde si sa vcera tulala 🙂 to je ale pocasie rano slniecko potom dast potom zas slniecko a teraz zas leje stihla som umyt okno v spalni a oliho izbe poprezliekat a este operiem zaclony a zavesim ale iba v spalni oli uz ma a mam hotove dve izby zvisne az na druhy tyzden ved nehorí 😀 najradsej by som sa na sviatky zbalila a niekam isla 😎 uz aby bolo leto teplucko 😵

pink_lady
autor
13. mar 2008

lenand do polnoci som makala - robila veci do roboty, lebo ma tlaci termin. Bola som pri pc stale ale nemala som ani sekundu cas daco ine pozriet. 😝
Inak ani ja nemam rada tieto velke upratovacky 😀 😎

Ozaj kamoske sa dnes narodil syn 😵 😵 😵

lenand
13. mar 2008

to je skvele a co tvo zachranar 😵 🙂

pink_lady
autor
13. mar 2008

ten je dnes po nocnej 😎

pink_lady
autor
13. mar 2008

caute som tu len na skok, pozdravuje vas csillka, nejde im v celej dedine net ☹

csilla76
13. mar 2008

ahojky 🙂 no takze my nesiel net od vcera poobede a teraz som tam volala a za minutu odstranili chybu,keby to viem tak volám skorej... 😝 dakujem pink si milá ze si ma zastupila na chvilku. 😵