Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
17. mar 2008

ja som mala vypnuty net kvoli burke aby nam neodysiel ruter

lenand
17. mar 2008

ako bolo u dokyho mirip

csilla76
17. mar 2008

no vies dali tolko tlaciv a ja neviem coho ,poslali nas na socialku ci mame narok na nieake peniazky...tak uvidime ...

lenand
17. mar 2008

vybavovacky po uradoch su hrozne 😝 same papierovacky uz zacinas balit 🙂

csilla76
17. mar 2008

no uz pomaly zacinam..aby som nic nezabudla...a vy dnes co porabate?olik ako?

lenand
17. mar 2008

dnes uz lepsie ale este sme doma boli sme chvilku u jeho kamosa ani on nechodi teraz do skvolky a tu prsi a svieti slniecko a padaju krupy a to este neni ani april a uz je pocasie zblazdnene

mirip
17. mar 2008

u nás leje celý deň

lenand
17. mar 2008

a co u dokyho nezlostil sa ze si mu nevolala cez vykend

lianka7
17. mar 2008

Ahoojte babulky!
U nas bolo doteraz krasne a ako vas citam,pocujem ze uz aj o nas klope dazd na okno 😖

csilla76
17. mar 2008

ano lianka tu je take smutne uprsane pocasko..dufam ze sa na vikend o nieco zlepsi...

lianka7
17. mar 2008

nooo,uwidime...ale mohlo by 😉

lenand
17. mar 2008

ahoj lianka csilla nepozerala som predpoved ale snad nebude prsat aj cez vykend ☹

mirip
17. mar 2008

lenand Ip lianka ahoj 😉

lianka7
17. mar 2008

Ahojte Lenand,Mirip 🙂

mirip
17. mar 2008

nič si z toho nerob lianka aj u nás prší a celý deň také nudné počasie 🙄

lenand
17. mar 2008

mirip uz som precitala dakujem mna v juli caka asi pdobna liecba aku mas teraz ty tak som zvedava ako to prebieha

mirip
17. mar 2008

lenand je to na nervy a ešte som dokonca z dnešku tak vystresovaná čo tým chcel povedať doky že sa to podobá na...........

csilla76
17. mar 2008

trosku som odbehla bo prisiel muzik z prace a dala som mu jest 🙂

lenand
17. mar 2008

to ti verím aj ja by som bola mal ti povedat na rovinu co to je

csilla76
17. mar 2008

mirip co sa deje ?ak smiem vediet?z coho mas nervy?

lenand
17. mar 2008

taku manzelku by chcel kazdy muz 🙂

mirip
17. mar 2008

myslím ale že je to len tá nízka maternica inak by mi dal injekcie na rozpustenie, teda si myslím že by o urobil a ked mi dával recepty tak mi povedal, že mám sa ozvaťked príde MS alebo ked budem mať pozitívny test 😒

csilla76
17. mar 2008

lenand 😀

lenand
17. mar 2008

kupila som olimu navu rozpravku mauglí a kamaratka tak ani neviem ze je doma

csilla76
17. mar 2008

ozaaaaaaaj to sa tak potichu bavi 😉 paráda ako to vie deti zaujat 🙂

lenand
17. mar 2008

asi ano tak pekne snazilkuj aby bol pozitívny test

lenand
17. mar 2008

ale to len ked ma novu rozpravku este ze teraz su v tých casopisoch take lacne mame uz doma peknu zbierku

sue13
17. mar 2008

Caute baby som tu zase iba na skok, lebo ideme do kina 🙂 .
Ako sa mate? Nechala Vas vsetky pozdravovat Scarr. Ze na nas mysli ale ze ma toho teraz vela 😉
Csillka a co dobre si dala muzikovi papat? Ja som prave spraskala dve fasirky 😀 😝 😀 😀 😀

csilla76
17. mar 2008

tak nech sa hraje maminka moze aspon zatial chetovat,ze? 🙂

lenand
17. mar 2008

samo 🙂