Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
17. mar 2008

sue na aký film ides do kina

sue13
17. mar 2008

Komedia Dennik pestunky, musim trochu vypnut lebo dnes bolo v praci toho vela 😝 🙂

csilla76
17. mar 2008

ahoj sue,robila som francuzske zemiaky tak to papal 🙂

sue13
17. mar 2008

Mnam to lubim 😝 😀

lenand
17. mar 2008

to by som si tiez rada pozrela ale ja chodim iba na detske predstavenia teraz tu bola koscova s presovskym divadielkom ale aj to je super

csilla76
17. mar 2008

tak prijemnu zabavu pri pozerani filmu sue 🙂

csilla76
17. mar 2008

mirip diky 🙂 a dufam ze vam to vyjde a bude nakoniec vsetko ok....

sue13
17. mar 2008

A ja by som zase rada chodila s dcerkou alebo syncekom na detske predstavenia 🙂 . Vies co? Raz si to urcite vymenime. Ked bude Oliverko velky pojdes aj na normalny film a ja vtedy uz dufam budem mamina a vyhladavat detske predstavenia 😀 😵 😵 😵

mirip
17. mar 2008

csillka ip

sue13
17. mar 2008

Csillka dakujem 😉

csilla76
17. mar 2008

sue ano 🙂 🙂 🙂

sue13
17. mar 2008

Csillka a ty tiez, ze? Budeme si raz pisat kde vsade sme s drobcami boli 🙂

csilla76
17. mar 2008

ano sue budeme verim tomu a otvorime taku mamickovsku temu 🙂

sue13
17. mar 2008

anoo otvorime 🙂 Babulky uz padam tak sa tu majte krasne zatial,papapapapapapapa 🙂

lenand
17. mar 2008

nebojte vy vsetky budeta chodit s drobcami mne to tiez trvalo 6rokou a podarilo sa to tak aj vam to vyjde ja vam to prajem s celeho srdiecka 🙂

csilla76
17. mar 2008

mirip precitala som obe ip-ká,prajem vám aby to uz vyslo ved vám uz k stastiu chyba len to vytuzene miminko a ver tomu ze sa vas sen coskoro naplni...

sue13
17. mar 2008

Dakujeme Lenand. To naozaj si cakala 6 rokov? To koli endo? Co ti pomohlo? 😕

csilla76
17. mar 2008

lenand dakujeme si milá 🙂 ...tak pápá sue...

lenand
17. mar 2008

endo mi zistili az nakoniec

pink_lady
autor
17. mar 2008

ahojte ste tu? co nove?

sue, bola si v robote? 😅

mirip
17. mar 2008

no myslím že by sme si zaslúžili tie miminá všetky čo tu sme lebo každá preskákala už dotarz dosť a mimi bude mať nie len vytúžené ale aj zaslúžené

lenand
17. mar 2008

ahoj pink ako sa mas 🙂

csilla76
17. mar 2008

zajtra by som chcela ist na nakup do mesta tak sa uvidi ake bude pocasko

sue13
17. mar 2008

Pink ahoj. Bola som ale som to aj olutovala 😔 . V zivote sa mi tak velmi netocila hlava ako dnes. Normalne som mala zavrate a za volantom 😝 . Som rada ze uz som doma. Uz je mi ale lepsie....
A teraz idem do kina. Pridem vecer, ok? Papa zatial 🙂

pink_lady
autor
17. mar 2008

lenan da sa celkom len mam toho hrozne vela, bola som v Bratislave no a bola uzavreta aj dialnica aj zeleznica medzi TT a BA, lebo na dialnici hromadna havarka a na zeleznici niekto skocil pod vlak v Raci. Tak sme sli cez Galantu a uz pri vjazde po seneckej ceste bola havarka a sanitky uz aj tam 😝 😔

lenand
17. mar 2008

no maugli uz skoncil idem citat knizku tak potom zas nakuknem

pink_lady
autor
17. mar 2008

Sue - ty si bola v praci? 😠 Tak ta IP Patkovi nepomohla? 😠 😀

lenand
17. mar 2008

pink cesta ako z filmu

csilla76
17. mar 2008

ahoj pink co nove? 🙂

pink_lady
autor
17. mar 2008

cilla ani nic vsetko po starom, ty sa pochval 🙂 😉 lenand no to teda bola 😝