• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
nic nove ani u mna,akurat dnes som behala po urade,zase same vybavovacky-papierovacky..atd.pomaly uz bali veci uz len 4 dni a ideme...
17. mar 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte: a kam idete csilla? :slight_smile:
17. mar 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kupelov nelly :slight_smile:
17. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdrav dudince csillka :grinning:
17. mar 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok mirip..pozdravime :grinning:
17. mar 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pôjdema okolo dudiniec cca 500m od tabule, pojdeme k našim prídem ta pozrieť :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok mirip :slight_smile: a kde to byvate ak mozem sa opytat?
17. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tak si to tam pekne uzi :slight_smile:
17. mar 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme nelly dufam ze bude fajne :slight_smile:
17. mar 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano kocky dnes uz dufam bude svietit slniecko :slight_smile:
18. mar 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky :slight_smile: tak to dufam ze bude svietit,chystam sa do mesta na nakup a tiez chcem kupit pre muzika i pre seba nejaku sportovu supravu..tak sa uvidi ci dostanem vhodnu :wink:
18. mar 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so tiez chystám na taky mensi nakup nemam este ziadnu sunku na velku noc i ked najradsej by som to riesila ako ty isla na vylet
18. mar 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po velkej noci sa chystame na taky mensi nakup oblecenia na ukrajinu do uzhorodu
18. mar 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky - dobre ranko.
baby neprovokujte ma svojimi planmi :grinning: :grinning: :grinning: ja tu chúúúdiatko sedim v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a straaasne chcem aby uz bolo 15.00 :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam sunku a take potraviny pokupene,minuly tyzden sma pokupili.ale potrebujeme nejake volne oblecenie na seba a este kosmetiku a ine drobnosti dokupit. :slight_smile: a to bude super ist na nakup do uzhorodu,a tam su vsak lacnejsie veci?pink ale ved ty nie si chudatko,bárs by som mala aj ja robotku...
18. mar 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ubehne ako voda a ja by som bola inac tiez v praci ale este som ostala doma do stvrtka mam ocerku a potom uz tiez idem zarezavat a pink ako sa ma zachranar :wink:
18. mar 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilla tak mam navrh :sweat_smile: tzden budenm chodit do robotky ja, tyzden Ty :sunglasses: co ty na to? :grinning: :grinning: :grinning: Ale vazne, nebojj onedlho budes mat i Ty robotku :wink:
18. mar 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand zachranar sa ma asi zle lebo mi pisal ze nemoze spat, lebo ze mysli furt na mna :grinning: :grinning: :grinning: ....o druhej v noci :grinning: :grinning: :grinning: a ja som spala ako dudek :grinning:
18. mar 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe pink dobry nápad. :grinning: po velkej noci zacinam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ok?inac tento tyzden kedy ides domov ?budes mat krasi tyzden,ze? :wink:
18. mar 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tam sa da dobre nakupit hlavne sportove oblecenie ale napriklad byciglik pre oliho kupim za 1000sk a u nas za 2500sk tak sa oplati aj kostym som si kupila 4kombinaciu za 1700 a tu by som urcite dala aspon 3000sk
18. mar 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa ozaj oplati. :slight_smile: a mate to blizko? :wink:
18. mar 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vyzera vazne len tak dalej :wink:
18. mar 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: pink to je dobra sprava :slight_smile:
18. mar 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolo 50-80km akurat na hranici sa dlho caka lebo vela ludi chodi na benzin len za hranicu benzin tam stoji neakych 25sk a to mame asi tak 30km tak aj my chodime
18. mar 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha to je supros stym benzinom a verim ze je tam vela ludi,bars by nebolo ked stoji polovicu ten benzin... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no idem sa odpojit pomaly,lebo o hodinku my ide autobus..potom vam napisem ako dopadol nakup.
18. mar 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne pekne nakup a nech svieti slniecko :sunglasses: aby sa ti dobre chodilo uzisi to pa pa :slight_smile:
18. mar 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak csilka ajoj, dohodnute s tou robotou :slight_smile:
dnes idem domov :sweat_smile:
18. mar 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pink ja uz tiez idem dam do poriadku to hniezdo na hlave asup na nakupi cavko :slight_smile:
18. mar 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky!!!
Pink,ale si mu zamotala hlavu :wink:
Prajem vam krasnucky slnecny den,ja som vcera trochen oslavovala,preto som vam nevenovala a chystam sa o chvila do mesta na obedik,tak sa teskam :wink:
Sue-daaaaaaakuuuuujeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: !
18. mar 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lianka no vitaj - ako ide diplomka? Vies dufam ze ma nenechavas v stichu a nenechavas ma samu pracovat :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok