• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
joj ved to je uz tu za rohom :slight_smile: a bude velka hostina,vela hosti??? :wink: kde bude svadba???? :wink:
4. mar 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tt a okolo 30 a mozno az 50 :wink:
4. mar 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte kocky!Pinky,mas u mna pochvalu!!!!!!!!!!
Sue mojko tu som,ale bola som dnes opat v BB a prisli mi sidielka na prazdninky-sesternice maju jarne,takze mam frmol :grinning: :grinning: :grinning: ale dobijam sa pri nich energiu..
Sue ake pyzamko so zirafou???Nie je nahodou ruzove a zlta zirafa????Lebo take maaaaaam!!
Pinky,ale ja by som ti neodpustila,keby som nevidela tvoju foto!!!!
Csilka,kavicku??? :slight_smile:
Nelly dlho si tu uz nebola!
4. mar 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj lianka7: to sa ti len zda :wink: som nejaka smutna z tej novej prace, ale hlavne z toho platu :cry:
4. mar 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lianka dakujem :sweat_smile: :pensive:

Inak tak potom mame asi 3 rovnake pyzamko - moja nocna kosela je ruzova so zltou zirafou a aj dole okolo mam take male zirafky. A teraz mam na sebe oveckove :dizzy_face: ale to je nohavicove :sweat_smile:
4. mar 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelly ked budem na intraku, dakedy mozme dat kavicku :wink:

lianka - foto? to by si sa nalakala :grinning: :grinning: :grinning: urobim daku lepsiu fotku :dizzy_face:
4. mar 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej Pinky presne take iste mam a dokonca mam aj fotecku s nim-asi si ju raz vymenim za tu s pyzamkom :grinning:
Nelly...to mam mrzi,mna taka realita caka onedlho... :frowning2: sakra!
4. mar 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAAAle pink,nevymyslaj a švihaj ju tam nacapit lebo budem zla :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. mar 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neva, ved tam nemusim ostat a za take prachy :angry: jasne pinky :sunglasses:
4. mar 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj lianka :slight_smile: samozrejme prijimam kavicku aj ladovu :wink: musite my to prepacit al ja lietam tu na koniku od temy do temy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. mar 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lianka je ruzove, zlta zirafa a zelenkave rukavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Som Ta dnes uz spominala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Este furt som nebola v sprche :sweat_smile: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. mar 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky ale ste sa rozpisali ani nestiham citat :slight_smile:
4. mar 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok,csilka robim!!!
A Sue,Mastalir je moj!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pink ponahlaj sa stym foto.... :wink: sue este ani ja nebola v sprche.....uz by som mala ist... :wink: inac aj ja ceeeeem take pyzamko....ja mam broskynove s maciatkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ved my mame rovnake pyzamka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Citala som ze si ma uz spominala!!! :wink: si zlata,vazim si to :grinning:
Ahoooj Lenand :wink:
4. mar 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink uz bi si mohla dat to nove foto vsetky sme zvedave
4. mar 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand ako??co pekne si robkala??maly olik sa ma ako???
4. mar 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lianka Mastalir je moj len ty o tom este nevies :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Lenand. :slight_smile:
Uz idem fakt do tej sprchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Nie ze mi utecete :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sueee,mam pocit,ze bude bitka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli sa ma fajn ide akurat spinkat chodi spat skoro rano vstava do skvolky a ja po nocnej cez den spim a potom idem prenhodo skvolky a potom varime citame knizky a hrame sa astale dookola
4. mar 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi sa budeme bit tri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aj Pink sa na neho chysta :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj Lenand, ty si teda poriadne hyperaktivna :wink: ale co ine ti ostava,nie? :slight_smile:
Babulky,idem ja na Ordinaciu,oci si nechat na Mastalirovi :wink:
Sue,len mi ho nevykukaj :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechapem preco to davaju az po susedoch :angry: :angry: :angry: :angry: Uz mi ti susedia lezu na nervy, stale len to davaju :rolling_eyes:
4. mar 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heeeeeej,pink....MASTALIR JE MOJ!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja sa pre Mastalira bit nebudem - ja mam v TN svojich :grinning: :grinning: :grinning: od ružovych az po ... :grinning: :grinning: :grinning:
Lianka ved to ide az za hodinu :slight_smile:
Nooo,tak jednu by sme mali..... :grinning: SUE....a s tebou co????
Ty sa budem vydavat!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevedela som Sue...uz ste ma uviedli do obrazu...joooj ti susedia :angry:
4. mar 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale este som slobodnaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pink vsetkych ich vćhces iba pre seba???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sue :grinning: :grinning: :grinning: Ibalgin ti prenechavam :grinning: :grinning: :grinning: Aj este par :grinning: :grinning: :grinning: Ale moj je moj :grinning: Aj Brad Pitt :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok