Snažilky s endometriózou

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... x-) Dufam ze mi nedate kosom 😉
lenand
18. mar 2008
cavte ja som uz doma idem si spravit kavicku
lianka7
18. mar 2008
Ahooojte babulky!
Uz mam po obediku 😉
Pinky neboj nenechavam ta v stichu,urcite mi toto zavidiet nebudes:vo stvrtok cestujem na konzultacie do BB....chapes???vo stvrtok!!!Cestou naspat budem asi sediet na streche busu alebo vlaku....cely zapad sa bude stahovat na vychod.Trafi ma!!!Aaaale zato-NAPOSLEDY 😉 teda konzultovat.
lenand
18. mar 2008
ahoj lianka co dobreho si mala na obedik ja pijem kavicku tak mam trochu cas
lianka7
18. mar 2008
Lenand,asi si aj ja urobim kavicku-za obedom dobre padne.Pijes nesku ci turka 😉 ?
Na obed som mala fajnove rizoto-zeleninove,celkom som si pochutila,uz dlho som nemala 😉
A ty mas co dobre?Maly spinka?
lenand
18. mar 2008
ja si robim prekvapkavanu oli sa snazi zaspat nákupy mame za sebou a idem umyt este okno v kuchyni a potom navarit halusky so sladkou kapustou
lianka7
18. mar 2008
Mnaaaaam-take chutky tu robis 😃
My mame uz okna zvladnute ale este popratat co to treba,ale taaaaaaaaak sa mi nechce 😉
lenand
18. mar 2008
mne sa tiez velmi nechce asi namna ide jarna unava 😉 😃
csilla76
18. mar 2008
no kocky uz som spat z nakupu,pokupila som co som chcela 🙂 teraz kafickujem,tak na zdravicko 🙂
lianka7
18. mar 2008
Csilka,ahoj,pridavas sa do klubu lenivych 😃 ?teda dnes len 😉
csilla76
18. mar 2008
ani nie lianka,mam este nejaku robotku v kuchyni tak som tu len na chvilku a vypijem kavicku a tiez uz vecer chystam veci...a ty ides na aky obedik?_milacik ta pozval?inac srdecne BLAHOZELÁM K NARODKÁM LIANKA 🙂 .
lenand
18. mar 2008
ja sa tiez pridavam blahozelam
lianka7
18. mar 2008
Dakujeeem krasne,ale k meninkam!Asi som vam to este nespomenula,ze som Lubica 😉
A dnes som bola na obediku s mamkou-klasika 😉 moja polovicka je v skole 😞
Csilka,co dnes dobre kuchtis?Lenand mi urobila chutky s tymi haluskami 😃
lenand
18. mar 2008
tak k meninam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
csilla76
18. mar 2008
este mame zo vcera tie francuzske zemiaciky tak nekuchtim nic,ale zajtra asi tiez budu u nas halusky 🙂 aha tak neva lianka ,tak k meninam.aj moj muzik bude mat o par dni meniny mamka mu dala peniazky aby si kupil co potrebuje,tak som mu kupila teraz peknu sportovu supravu 🙂
lianka7
18. mar 2008
Dakujem!a tvoj muzicek je Jozef?Zajtra maju tusim Jozefovia 😉
csilla76
18. mar 2008
nie on je gabriel,bude oslavovat v pondelok v kupeloch 😃
lenand
18. mar 2008
a sebe si nieco kupila ci iba muzikovy
lenand
18. mar 2008
tak to potom poriadne oslavte 😉
lianka7
18. mar 2008
24.3.ze?Ja mam potom 29.3.narodky 😃 😃 😃
Veru veru,pekne to oslavte 😉
pink_ladyautor
18. mar 2008
Lianka takj to si mala potom meniny, vseeeeeeetko najlepsiie 😉 Noooooo a gratulujem aj k poslednym konzultaciam :-N Neboj ono je to teraz rozvrhnute na viac dni nebude to take hrozne 🙂 a v stvrtok idu aj posilove vlaky a busy 🙂
csilla76
18. mar 2008
no vidis lianka predsa som si dobre pamatala ze aj narodky mas teraz niekedy 🙂 ano lenand kupila som aj pre seba pekne ruzovo -biele sportove oblecko a tiez botasky 🙂 diky pink 🙂
pink_ladyautor
18. mar 2008
za co mi dakujes, csilla? 😎
lianka7
18. mar 2008
Daaaaaakujem 😉
Dufam,ze to tak bude ako vravis Pink,lebo ma ozaj rafne 😃
Csilka,veru veru,mas dobru pamat 😉
lianka7
18. mar 2008
Csilka,inac dnes som pocula v radiu,ze uz ani zima nepride a soferi mozu prezuvat gumy...takze budete mat kraaasne jarne dni pocas vasho oddychu. 😉
pink_ladyautor
18. mar 2008
Lianka ved potom ti poviem vecer ako som ja dnes cestovala 😃

Inak baby vecer sa dostanem ku kablu tak dam do albumu fotky - potom si pozrite :-N
lianka7
18. mar 2008
Juuuuj,uz sa tesiiiiim Pink!
Dufam,ze budes mat cestu v pohode,az od zajtra zacinaju dekanske....tak hadam dojdes ok!Mas dlhu cestu?ja netusim kolko trva TN-TT...
pink_ladyautor
18. mar 2008
lianka raz som isla aj 3 hodiny 😃 ale inak je to tak do hodiny aj stvrt rychlikom, osobakom 2 hodky 😉
csilla76
18. mar 2008
no babulky musim sa odpojit,mam nejake povinnosti tak zatial pápá
lianka7
18. mar 2008
Tak to nie je az take hrozne 😉 ja to mam o "trosku" komplikovanesie 😃
Mas dnes rande? :-p
lianka7
18. mar 2008
ahooj csilka 😉