• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
Ahojte bambulky.Lianka ja som bola vo vnútri asi tak 20 min.V skratke prezentacia prace ciele a vysledky vyskumu a odpovede na otázky s posudkov od konzul aj oponenta . A ja som mala jednu otázku so psychologie a jednu z pedagogiky.Ale otázky boli k teme práci. Pinky ja mam tiez okuliare na dialku 5,5 tak to poznam ako je bez okuliarov, Ja som si ale so skúsenosti už urobila zasobu okuliarov a používam aj šošovky, Aha ešte Lianka ja som nemala žiadne publikum boli sme takí vytrepaní že sme sedeli na chodbe a nevedeli čo so sebou. :slight_smile:
21. mar 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Renka!
Takze este aj otazky z teorie dostanem? :fearful: fiiiha.Ani ja veru nechcem ziadne publikum-stremovana budem aj bez nich :wink:
Pink,ziadna laparka sa nekona jasne?
21. mar 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lianka my sme mali obhajoby aj štatnice spolu pri Bc.
21. mar 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaaa,uz som v obraze :wink:
21. mar 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky renka, aj ty si sa sem prestahovala? :grinning: My sme akurat hore v oscadnici, sme dosli kuknut svokrovcov na sviatky. takze ta pozdravujem sem blizko... :wink:
Lianka tie otazky nemusia byt ani tak z teorie, skor sa budu pytat na veci, ktore vidia ako rozporuplne alebo s nimi nesuhlasia alebo doplnujuce otazky vacsinou k vyskumu a ty musis mat vhodne argumenty na to, aby si ich presvedcila o zmysluplnosti toho, co si napisala. A samozrejme, dolezita vec je prilis neoponovat a nehadat sa s nimi, ale uznat aj kritiku a odpovedat formou: "suhlasim s vami, ale..." :wink:
21. mar 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janis, no kukám všetky tri temy čo sa tyka endometr. No dnes je u nás ale hrozné počasie, však ? Ja som ani nevyšla z domu.Fúkal stašne silný vietor.
21. mar 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ja som zaspala preto som sa nehlasila :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, to teda hej, ale neni to len u vas, myslim ze v poslednej dobe je to tak skoro vsade, take aprilove...Hovorim, ze keby sa ten sneh chcel aspon udrzat, ked uz nic ine...
21. mar 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janis Oscadnica je na Orave? :sweat_smile:
21. mar 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co sa tyka pocasia tak no nekomentujem, ale tak, zas radsej sedim doma a pracujem :sunglasses: keby je pekne doma ma asi neudrzia :grinning:
21. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale u nas je hrozna zima, myslim v byte, nase babky a dedkovia z domu sa rozhodli setrit...uplna ladovna :unamused: :angry:
21. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pinky nie Oscadnica je na Kysuciach.
21. mar 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki dakujem renka uz som mudrejsia :sweat_smile: Zemepis som mala naposledy na Základnej :grinning: :grinning: :grinning: takze ma omluvte :wink:

Babulky uz idem si nejaky film pozriet lebo skoro cely den som pracovala za PC a uz ma tu stolicka omina, tak Vam prajem dobru nocku a pekne snicky :wink: :pensive: :pensive: :pensive:
21. mar 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak pink, teraz by sa kysucania zrejme urazili :wink:, lebo tieto dva kraje sa vraj nemaju moc v laske ako som pocula :grinning: :grinning: :grinning:
No nic babenky, idem ja uz k telke, teda takmer do hajan, lebo dnes som sa moc nevyspala, asi som chytila od lianky tie migreny, normalne sa mi sla v noci rozskocit hlava, uf...
Dobru nocku
21. mar 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: Ako sviatkujete? :slight_smile: Vy ste tu toho ale popisali... Viete ze ste prekonali uz 1000 prispevkov? :dizzy_face:
22. mar 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :sweat_smile:

Sue ja sviatkujem pracovne :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: A ty?
22. mar 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooojte babulky!
kde ste zmizli?ja som prave dopiekla!
Janis,mrzi ma,ze ta pochytila migrena-svinka,hadam rychlo zmizne. :unamused:
Sue,no pekne sme sa rozbehli! :wink:
Pink,ako?Mne sa hroooooooooooooooozne nechce... :frowning2:
22. mar 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu niekto? Asi už všetky odpočívate. Ja som celý deň upratovala, už som taka unavená, že len do sprchy a hneď spím.Len som kukla či tu niekto je.Asi nikto.
Aké dobroty si napiekla Lianka?
Tak peknú Veľkú noc prajem všetkým.
22. mar 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prajem vam peknu Velku noc a hlavne vela vody :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
22. mar 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojtej
ja som par mesiacov pozadu alebo dopredu, totizto som si dnes spievala "vesele vianocne hody" a "ticha noc" :grinning: :grinning: :grinning: ze by po tom konaku? :grinning: :grinning:
23. mar 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PInky pinky... :grinning: :grinning: :grinning: tazka diagnoza si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky ako sviatkujete moji chlapi isli polievat tak som sama :grinning:
24. mar 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lenand ja som tiež sama, aj moji dvaja chlapi isť na šibačky.
24. mar 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vítam ta tu kolko ma tvoj chlapcek moj ma 3roky oliver
24. mar 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj bude mat v juni 7. Mirkó
24. mar 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to uz je velky na chvilku sa odpojim idu mi krsnata
24. mar 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necitala som vsetky tvoje prispevky mne zistili endo este pred tím ako sa narodil oliver ako ste sviatkovali mi sme boli chvilku u svagriny chvilku u mojich rodicov a svokra robí az potom sviatky 27.4 tak mi vlastne mame velku noc dvakrat oni su pravoslavny
24. mar 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tieto sviatky nemam veľmi rada. Ale poupratovala som napiekla a lenošili sme .Boli sme v kostole a na prechádzke.A dnes išli chlapi sami.
24. mar 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zienky, tak ako? :slight_smile: Vysibane? :slight_smile:
24. mar 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sue.Ja teda vyšibaná a poliatá,voňavá a tak čo k tomu patrí. A Ty? mangelik si splnil povinnosť?
24. mar 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok