• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
Ja budem mat manzelika az 10.maja :slight_smile: Este ma nevysibal, povedal ze yo najlepsie na koniec :grinning: :grinning: :grinning: Ja som este spala ked odchadzal sibat :slight_smile: On ma rodinu 70km daleko tak isiel najskor tam :slight_smile:
24. mar 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved som to napísala akosi automaticky viem , že ešte len budete mať svadbu.
24. mar 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :sweat_smile:
24. mar 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pinky.
Ja Vás ale opúšťam idem uvariť aspoň nejakú polievočku.Zatiaľ sa majte krásne a ešte si užite voľný deň a polenošte.
24. mar 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pink ahoj :slight_smile: :slight_smile: Renka papa. Ja tiez varim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
renka uvar daco dobre a posli nam na ochutnavku :wink:
autor
sue a ty co varis?
Pink ja Ti poslem, teda ked sa mi to podari lebo mam premieru :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som robila kkapustnicku, velkonocnu babu a dnes peciem kuriatko na jablkach. To skusam prvy krat tak som zvedava. :slight_smile: Recept som nasla na nete :slight_smile: A ty co robis?
24. mar 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak potom cakam ochutnavku sue :wink: ja cakam navstevu a nervacim :angry: :angry: :angry: :cry:
24. mar 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco nervacis? :confused: Aku navstevu? :confused: Jasne ze si u nas vitana a mozes prist aj hladna :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz dosla :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: sue potom napisem IP pa zatial
24. mar 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam polievacov zasebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: nokoniec prisli vsetci naraz :slight_smile:
24. mar 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenand ahoj aj Oliverko oblieval ze? To je pekny sviatok ked mate deticky. Pre mna je to den volna. :slight_smile:
Pink ok, budem cakat :wink: Uz asi viem kto Ta prisiel obliat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. mar 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli isiel polievat s ocinom a neboj aj ty ich budes mat :slight_smile:
24. mar 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebojim, dufam v to :wink: Takze mas teraz veget :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ake je na vychode pocasie? Nam tu svieti slniecko. Ked moj drahy dooblieva pojdeme asi na prechadzku. :slight_smile:
24. mar 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to tiez predtým tak vnímala mi sme s muzikom chodili spolu 10rokou a každý do nas sprtal a potom ma to samozrejme trapilo preco prave ja mne sa to nedari :frowning2: a potom ani nevieem ako a podarilo sa a teraz zaciname zas odznova ale co uz
24. mar 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu svieti slniecko ale strasne fuci vietor tak sa neda ist prechadzat
24. mar 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink ako zachranar prisil ta popolievat :wink:
24. mar 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenand vy chcete druhe dietatko a nedari sa? :frowning2: teraz by to chcelo dievcatko vsak? :slight_smile:
24. mar 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ono by to bolo jedno ale endo sa neda uple vylieicit tak sa nam nedari zas :frowning2:
24. mar 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy ste sa snazili pred tym 10 rokov? Preco ste nesle na IVF? ja by som nemala taku dlhu trpezlivost. :slight_smile:
24. mar 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som blbu lekarku az ked som zmenila a zacala chodit k terajsiemu dokymu tak sa to zacalo hybat a potom to uz islo vysetrunia a laparka aje to aj muzikov kamos tak s nim uz som to prebrala vsetko a on ma uz potom chcel poslat aj na umele ale akosi netrebalo aj on bol dost prekvapený lebo po tom naleze mi nedaval velku sancu
24. mar 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nam tiez davaju len minimalnu sancu, viem ze velmi vela robi aj moja psychika. Som z toho vsetkeho casto na nervy aj ked sa snazim "nato nemysliet". My chceme ist na IVF hned po svadbe tak som zvedava :dizzy_face:
24. mar 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono to nejde nato nemysliet viem podla seba ale ja by som urcite isla na to IVF .ono treba skusit vsetko kto nema problemi tak to nevie pochopit ze ono to neni take lahke otehotnet ale aspon nasi chlapi sa maju dobre namusia si davat pozor :grinning:
24. mar 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa uz vratili chlapi tak im idem dat jest a potom olivera dat spat ked zaspi tak nakuknem
24. mar 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac sue mozes mi poslat ako si robila to kurca na jablckach :slight_smile: oliver ma najradsej kuracie mäsko a toto by mu chutilo :slight_smile:
24. mar 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poslem Ti IP :wink: A s tou vyhodou nasich chlapov mas pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aspon nejake pozitivum to ma :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za ip skusim
24. mar 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte köcky :slight_smile: tak uz sme doma :slight_smile: lenand diky za ip,som rada ze sa podarilo a aj chutilo. :wink:
24. mar 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok