Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

renka1801
21. mar 2008

Ahojte bambulky.Lianka ja som bola vo vnútri asi tak 20 min.V skratke prezentacia prace ciele a vysledky vyskumu a odpovede na otázky s posudkov od konzul aj oponenta . A ja som mala jednu otázku so psychologie a jednu z pedagogiky.Ale otázky boli k teme práci. Pinky ja mam tiez okuliare na dialku 5,5 tak to poznam ako je bez okuliarov, Ja som si ale so skúsenosti už urobila zasobu okuliarov a používam aj šošovky, Aha ešte Lianka ja som nemala žiadne publikum boli sme takí vytrepaní že sme sedeli na chodbe a nevedeli čo so sebou. 🙂

lianka7
21. mar 2008

Ahoj Renka!
Takze este aj otazky z teorie dostanem? 😨 fiiiha.Ani ja veru nechcem ziadne publikum-stremovana budem aj bez nich 😉
Pink,ziadna laparka sa nekona jasne?

renka1801
21. mar 2008

Lianka my sme mali obhajoby aj štatnice spolu pri Bc.

lianka7
21. mar 2008

Ahaaaa,uz som v obraze 😉

janis24
21. mar 2008

cauky renka, aj ty si sa sem prestahovala? 😀 My sme akurat hore v oscadnici, sme dosli kuknut svokrovcov na sviatky. takze ta pozdravujem sem blizko... 😉
Lianka tie otazky nemusia byt ani tak z teorie, skor sa budu pytat na veci, ktore vidia ako rozporuplne alebo s nimi nesuhlasia alebo doplnujuce otazky vacsinou k vyskumu a ty musis mat vhodne argumenty na to, aby si ich presvedcila o zmysluplnosti toho, co si napisala. A samozrejme, dolezita vec je prilis neoponovat a nehadat sa s nimi, ale uznat aj kritiku a odpovedat formou: "suhlasim s vami, ale..." 😉

renka1801
21. mar 2008

Ahoj Janis, no kukám všetky tri temy čo sa tyka endometr. No dnes je u nás ale hrozné počasie, však ? Ja som ani nevyšla z domu.Fúkal stašne silný vietor.

pink_lady
autor
21. mar 2008

baby ja som zaspala preto som sa nehlasila 😀 😀 😀

janis24
21. mar 2008

nooo, to teda hej, ale neni to len u vas, myslim ze v poslednej dobe je to tak skoro vsade, take aprilove...Hovorim, ze keby sa ten sneh chcel aspon udrzat, ked uz nic ine...

pink_lady
autor
21. mar 2008

janis Oscadnica je na Orave? 😅

pink_lady
autor
21. mar 2008

co sa tyka pocasia tak no nekomentujem, ale tak, zas radsej sedim doma a pracujem 😎 keby je pekne doma ma asi neudrzia 😀

pink_lady
autor
21. mar 2008

ale u nas je hrozna zima, myslim v byte, nase babky a dedkovia z domu sa rozhodli setrit...uplna ladovna 😒 😠

renka1801
21. mar 2008

Pinky nie Oscadnica je na Kysuciach.

pink_lady
autor
21. mar 2008

oki dakujem renka uz som mudrejsia 😅 Zemepis som mala naposledy na Základnej 😀 😀 😀 takze ma omluvte 😉

Babulky uz idem si nejaky film pozriet lebo skoro cely den som pracovala za PC a uz ma tu stolicka omina, tak Vam prajem dobru nocku a pekne snicky 😉 😔 😔 😔

janis24
21. mar 2008

tak tak pink, teraz by sa kysucania zrejme urazili 😉, lebo tieto dva kraje sa vraj nemaju moc v laske ako som pocula 😀 😀 😀
No nic babenky, idem ja uz k telke, teda takmer do hajan, lebo dnes som sa moc nevyspala, asi som chytila od lianky tie migreny, normalne sa mi sla v noci rozskocit hlava, uf...
Dobru nocku

sue13
22. mar 2008

Ahojte baby 🙂 Ako sviatkujete? 🙂 Vy ste tu toho ale popisali... Viete ze ste prekonali uz 1000 prispevkov? 😵

pink_lady
autor
22. mar 2008

Ahojte 😅

Sue ja sviatkujem pracovne 😎 😀 😀 😀 A ty?

lianka7
22. mar 2008

Ahoooooooooojte babulky!
kde ste zmizli?ja som prave dopiekla!
Janis,mrzi ma,ze ta pochytila migrena-svinka,hadam rychlo zmizne. 😒
Sue,no pekne sme sa rozbehli! 😉
Pink,ako?Mne sa hroooooooooooooooozne nechce... ☹

renka1801
22. mar 2008

Ahojte, je tu niekto? Asi už všetky odpočívate. Ja som celý deň upratovala, už som taka unavená, že len do sprchy a hneď spím.Len som kukla či tu niekto je.Asi nikto.
Aké dobroty si napiekla Lianka?
Tak peknú Veľkú noc prajem všetkým.

lenand
22. mar 2008

ahojte prajem vam peknu Velku noc a hlavne vela vody 🙂 🙂 😉 😉

pink_lady
autor
23. mar 2008

ahojtej
ja som par mesiacov pozadu alebo dopredu, totizto som si dnes spievala "vesele vianocne hody" a "ticha noc" 😀 😀 😀 ze by po tom konaku? 😀 😀

lianka7
23. mar 2008

PInky pinky... 😀 😀 😀 tazka diagnoza si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenand
24. mar 2008

cavte kocky ako sviatkujete moji chlapi isli polievat tak som sama 😀

renka1801
24. mar 2008

Ahoj lenand ja som tiež sama, aj moji dvaja chlapi isť na šibačky.

lenand
24. mar 2008

ahoj vítam ta tu kolko ma tvoj chlapcek moj ma 3roky oliver

renka1801
24. mar 2008

Moj bude mat v juni 7. Mirkó

lenand
24. mar 2008

tak to uz je velky na chvilku sa odpojim idu mi krsnata

lenand
24. mar 2008

necitala som vsetky tvoje prispevky mne zistili endo este pred tím ako sa narodil oliver ako ste sviatkovali mi sme boli chvilku u svagriny chvilku u mojich rodicov a svokra robí az potom sviatky 27.4 tak mi vlastne mame velku noc dvakrat oni su pravoslavny

renka1801
24. mar 2008

Ja tieto sviatky nemam veľmi rada. Ale poupratovala som napiekla a lenošili sme .Boli sme v kostole a na prechádzke.A dnes išli chlapi sami.

sue13
24. mar 2008

Caute zienky, tak ako? 🙂 Vysibane? 🙂

renka1801
24. mar 2008

Ahoj Sue.Ja teda vyšibaná a poliatá,voňavá a tak čo k tomu patrí. A Ty? mangelik si splnil povinnosť?