Snažilky s endometriózou

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... x-) Dufam ze mi nedate kosom 😉
sue13
27. mar 2008
Ahoj, som 😞 . Riadne nachladnuta, boli ma cela hlava, hrdlo, kaslem a kycham. Tak lezim a pozeram hokej 🙂
mirip
27. mar 2008
No vidíš aspoň ten smejko na konci, aspoň ten hokej ťa rozptíli 🙂 je mi lúto že si chorá ved nedávno si bola tiež, tak nech skôr choroba odíde, skoré uzdravenie x-)
sue13
27. mar 2008
Dakujem 🙂 Dufam ze to rychlo zmizne 🙂
pink_ladyautor
27. mar 2008
sue ja sa im tam idem postavit do branky asi 😃 😃 😃
pink_ladyautor
27. mar 2008
inak ahojte babule ja nic nestiham a mimo toho som opuchnuta ako papuca - brucho mam ako v 7.mesiaci tehu :-p 😃 😃 😃 uz aby tu bola nedela a spustila sa mrcha a potom nech uz je taky treti - stvrty den - to sa tusim citim najlepsie 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
lenand
27. mar 2008
cavte babulky co dnes porabate ja idem za chvilu do prace :-p
pink_ladyautor
27. mar 2008
leni aj ja pracujem :-p nastastie v noci budem spat - vyspim sa aj za teba :-N
lenand
27. mar 2008
dakujem aspon niekto bude zamna spat :-N
lenand
27. mar 2008
dnes je tu tisko aj mne sa dnes nic nechce tak cavte a pekne sa vyspinkajte |-| 😎
lenand
28. mar 2008
dobre ranko ja idem spinkat |-|
csilla76
28. mar 2008
ahojte pekne ranko 🙂 lenand len sa pekne vyspinkaj 😉 ja idem do mesta na nakup potom este dojdem. 🙂
lenand
28. mar 2008
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
pink_ladyautor
28. mar 2008
Ahojte babule, ako sa mate? je tu vobec niekto? halooo haloooo haloo
csilla76
28. mar 2008
no ako vidim aj vcera aj dnes je tu ticho 😞 nikde nikoho :-S lenand ty mas dobru naladu?? 😉 tolky smajlici sa tu usmievaju
pink_ladyautor
28. mar 2008
jej csilka ahoooj
csilla76
28. mar 2008
ahoj uz si doma?
pink_ladyautor
28. mar 2008
nie este v trnave
csilla76
28. mar 2008
no teda ja ze si uz doma a odtial pises 🙂
pink_ladyautor
28. mar 2008
nie som chudatko na intraku a zbytocne kvoli chlapovi mohla som byt uz doma ]-( ]-( ]-( ]-(
csilla76
28. mar 2008
ale neva ved onedlho uz pojdes ze? 😉
lenand
28. mar 2008
boli sme uz s nasou temou az na druhej strane tak som dala smejkov este dnes idem do roboty :-p
lenand
28. mar 2008
pink zas zrusil stretko 😞
csilla76
28. mar 2008
no ved lenand vidis ze to tu nejak stoji,ked my nekecame tak je tema hentam na druhej strane... 🙂
lenand
28. mar 2008
to mas pravdu dnes vraj bolo u nas vonku super 12stupnou a ja som spala cely cas po tych nocnych ma vobec nepocuva zaludok zas ma pali zaha mam to stale len ked robim v noci :-p
pink_ladyautor
28. mar 2008
ale lenand nezrusil len ja zajtra poobede nemozem a jemu je zavcasu ist na vlak o 9.30 ]-( ]-( ]-( vraj nevie kedy sa zobudii ]-( ]-( ]-( ako no nech mi nemhovori ze neexistuje budik ]-( ]-( ]-( keby mu tak moc chybam tak vstane, nie? a vcul spi a ani mi neda vediet ako a ja neviem, za 35 min i ide posledny vlak, tak ci mam ist domov dnes nan alebo rano 😞 :-S
lenand
28. mar 2008
chlapi su uz raz taky oni sami nevedia co chcu ]-(
csilla76
28. mar 2008
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 lenand diky za ip-ko uz som odpisala
lenand
28. mar 2008
chlapi mi okupovali pc idem sa uz chystat do prace tak cavte zajtra pekne sa vyspinkajte 😉 |-|
csilla76
28. mar 2008
diobru nocku a tebe v praci aby rychlo ubehol ten cas 🙂
lianka7
29. mar 2008
Ahojte babulky!Kraaaaaaaaaaaaaaaasne raaaano vam zelam 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 !
Dnes mam cestu do solnej jaskyne-idem inhalovat 🙂 celkom sa tesim,bude zabava!
Diplomovka uz doma,zviazana!
Lenand,este raz diiiiky 😃 😃 😃 😃