• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
Ahoj, som :frowning2: . Riadne nachladnuta, boli ma cela hlava, hrdlo, kaslem a kycham. Tak lezim a pozeram hokej :slight_smile:
27. mar 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš aspoň ten smejko na konci, aspoň ten hokej ťa rozptíli :slight_smile: je mi lúto že si chorá ved nedávno si bola tiež, tak nech skôr choroba odíde, skoré uzdravenie :dizzy_face:
27. mar 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :slight_smile: Dufam ze to rychlo zmizne :slight_smile:
27. mar 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue ja sa im tam idem postavit do branky asi :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ahojte babule ja nic nestiham a mimo toho som opuchnuta ako papuca - brucho mam ako v 7.mesiaci tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: uz aby tu bola nedela a spustila sa mrcha a potom nech uz je taky treti - stvrty den - to sa tusim citim najlepsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte babulky co dnes porabate ja idem za chvilu do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni aj ja pracujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastastie v noci budem spat - vyspim sa aj za teba :sweat_smile:
27. mar 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aspon niekto bude zamna spat :sweat_smile:
27. mar 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu tisko aj mne sa dnes nic nechce tak cavte a pekne sa vyspinkajte :pensive: :sunglasses:
27. mar 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ja idem spinkat :pensive:
28. mar 2008 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekne ranko :slight_smile: lenand len sa pekne vyspinkaj :wink: ja idem do mesta na nakup potom este dojdem. :slight_smile:
28. mar 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babule, ako sa mate? je tu vobec niekto? halooo haloooo haloo
28. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vidim aj vcera aj dnes je tu ticho :frowning2: nikde nikoho :confounded: lenand ty mas dobru naladu?? :wink: tolky smajlici sa tu usmievaju
28. mar 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej csilka ahoooj
28. mar 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj uz si doma?
28. mar 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie este v trnave
28. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ja ze si uz doma a odtial pises :slight_smile:
28. mar 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie som chudatko na intraku a zbytocne kvoli chlapovi mohla som byt uz doma :angry: :angry: :angry: :angry:
28. mar 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neva ved onedlho uz pojdes ze? :wink:
28. mar 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme uz s nasou temou az na druhej strane tak som dala smejkov este dnes idem do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink zas zrusil stretko :frowning2:
28. mar 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved lenand vidis ze to tu nejak stoji,ked my nekecame tak je tema hentam na druhej strane... :slight_smile:
28. mar 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pravdu dnes vraj bolo u nas vonku super 12stupnou a ja som spala cely cas po tych nocnych ma vobec nepocuva zaludok zas ma pali zaha mam to stale len ked robim v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale lenand nezrusil len ja zajtra poobede nemozem a jemu je zavcasu ist na vlak o 9.30 :angry: :angry: :angry: vraj nevie kedy sa zobudii :angry: :angry: :angry: ako no nech mi nemhovori ze neexistuje budik :angry: :angry: :angry: keby mu tak moc chybam tak vstane, nie? a vcul spi a ani mi neda vediet ako a ja neviem, za 35 min i ide posledny vlak, tak ci mam ist domov dnes nan alebo rano :frowning2: :confounded:
28. mar 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapi su uz raz taky oni sami nevedia co chcu :angry:
28. mar 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: lenand diky za ip-ko uz som odpisala
28. mar 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapi mi okupovali pc idem sa uz chystat do prace tak cavte zajtra pekne sa vyspinkajte :wink: :pensive:
28. mar 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diobru nocku a tebe v praci aby rychlo ubehol ten cas :slight_smile:
28. mar 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky!Kraaaaaaaaaaaaaaaasne raaaano vam zelam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
Dnes mam cestu do solnej jaskyne-idem inhalovat :slight_smile: celkom sa tesim,bude zabava!
Diplomovka uz doma,zviazana!
Lenand,este raz diiiiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok