Snažilky s endometriózou

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... x-) Dufam ze mi nedate kosom 😉
sue13
29. mar 2008
Ahojte. Som KO 😞 . Mam teplotu, kycham, kaslem, hlavu a oci mi ide roztrhat :-S 8-( 8-( 8-( Ani na PC sa mi nechce pozerat 8-( 😞 Od vcera beriem antib. tak dufam ze rychlo zberu =-) :-N
Tak Vam zelam aby ste mali krajsi vikendik ako ja 😉 paaaaaaaaaaaaaaaaa
pink_ladyautor
29. mar 2008
ahojte :-N
sue to mi je luto ako ti je, prajem ti inter-city (t.j super expresne) vyliecenie :-N 😉 Si aj PN? |-| 😞 Poriadne to vylez!!! 😉

Co sa tyka mna baby, 😃 😃 😃 tak toto som este nemala - vecer sa mi ta prava operovana strana brucha dako navrela - od pupka az dole, oproti lavej to bolo asi tak 3 cm =-) 😃
Rano dnes dosla mrcha - tak mi je tiez uuuchvatne :-p A zacinam s tymi novymi hormonalnymi pirulkami oddnes, tak som zvedava...
lianka7
29. mar 2008
Ahojte kocky moje!
Sue,zase si nam ochorela? :-| Supom rychlo sa vyliec,vsak sa onedlho vydavas 😃 😃 😃 😃 😃 Tak nevystrajaj a von z postele 😃 😃 😃 😃
Pink,juuj mrchu ti teda nezavidim :-|
sue13
29. mar 2008
Caute 🙂 , dakujem za povzbudzujuce slova 🙂 Dufam ze mate pravdu a rychlo budem ok 😉
Na PN zatial nie som, vcera som si zobrala volno ze to do pondelka vylezim, no neviem neviem lebo teplota stupa :-p
Pink mrcha ]-( ta mna trapila minuly tyzden :-p . Vela tekutin pi a oddychuj 😉 A co dnesne rande?
Lianka aspon ze tebe je dobre, teda aspon dufam. 😎 Von z postele pojdem ale neskor lebo teraz nevladzem :-p x-)
lenand
29. mar 2008
cavte kocky nocne mam zasebou dnes som spala iba hodinkuapol vonku je super pocasie asi uz konecne pride jar 😃 bola som s oliverkom v meste lebo si napolieval peniazky tak ich trebalo minut tak mame doma draci zamok ale chybajú nam draci mame iba dinosavrou .tak ma pali zaha ze sa zblazdnim :-p
csilla76
29. mar 2008
ahojky 🙂 sue prajem skore uzdravenie,cim skor sa vyliec 😉 lianka ako bolo v solnej jaskyni?to ste kde boli? 😉 pink ako okrem mrchy,rande ako dopadlo?lenand tak ste urobili dobry nakup aspon olik ma radost 😉 ja som bola na zahrade od rana s muzikom,posadila som cibulku a semienka ktore sa uz mozu 😉 take fajne pocasko ze bolo super vonku 😉 aj jahody som si dala do poriadku,tam kde chybali som dala nove 😉 a na koniec aby tento dnik nebol az tak happy ma stihli rozzurit ze mam take nervy ze skoro vybuchnem... 8-( tukam jak datel... :-x idem si radsej dat kavu lebo sa normalne trasiem... 😞
lenand
29. mar 2008
csilla kto ta tak nazlostil 8-( a to pocasie je fakt super ked som ta tu nenasla tak som si hned pomislela ze si v zahratke ja pijem akurat metoví caj
pink_ladyautor
29. mar 2008
csillka kto ta tak rozzuril? =-) =-) ]-( ]-( ]-(
lenand
29. mar 2008
ahoj pink uz si doma
lenand
29. mar 2008
csilla skusim hadat žeby svokra ta tak rozurila ]-( 8-(
csilla76
29. mar 2008
ja som si urobila capuccino,napisem ti ip-ko lenand nechcem to tu pisat,ok? 🙂 pink si uz doma?l 😉
lenand
29. mar 2008
ok 😉
csilla76
29. mar 2008
no precitkala si si lenand????
lianka7
29. mar 2008
Sue,to mi je luto,ze ti je tak blbo 😞 😞 😞 mne je dnes dost veselo 😃 😃 😃
Tak prenasam dobru naladicku vsetkym,co su smutni!
Csilka,ja som tiez prave po kafe 😉
lenand
29. mar 2008
precitala ahoj lianka 🙂
lenand
29. mar 2008
ja by som si tiez dala kavicku ale boli ma zaludok a pali zaha tak radsej neriskujem :-p
csilla76
29. mar 2008
ahoj lianka ,pochval sa ako bolo v solnej jaskyni??
lenand
29. mar 2008
lianka kde si sa stratila 😞
csilla76
29. mar 2008
halóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó liaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pppppppppppppppppppppppoooocuuuujjjeeeeeessssss kkkkkddddeeee sssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????????????????
lenand
29. mar 2008
stratila oslavuje ma narodky
csilla76
29. mar 2008
je to mozne.... 🙂
csilla76
29. mar 2008
lenand prijmi ma na skype,ok?inac co si dnes porabala?
lianka7
29. mar 2008
Tu sooooom,len som odskocila 😃 😃 😃 😃
Bolo tam uuuuuzasne,tolko som sa nasmiala,ako v cirkuse...namiesto inhalovania 😃 😃 😃
Musim tam este niekedy ist,lebo neviem ci to mala nejaky lieciaci efekt,ked som sa len 45 min.smila 😃 😃 😃
lenand
29. mar 2008
ok
csilla76
29. mar 2008
a to kde lianka???aj ja chcem???je to drahe???a kolko mozes tam stravit hodin??
lianka7
29. mar 2008
No je to u nas v poprade,ale vo vela mestach to uz funguje.Boli sme tam 45 min. a stoji to 150 korun....perfektne si tam oddychnes! 🙂
renka1801
29. mar 2008
Ahojte bambulky. Na chvílu som nakukla.Moji chlapi su na prechádzke, tak mám chvíľu kľud.
lianka7
29. mar 2008
Sme radi,ze si zavitala Reni!Aj u vas je take dive pocasie?
renka1801
29. mar 2008
U nás je otrasne mrholí,ale je teplo.Už možno aj príde jar.Okolo obeda aj svietilo chvílu slniečko.
csilla76
29. mar 2008
ahoj reni ako sa mate????

Začni písať odpoveď...

Odošli