• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
Ahojte. Som KO :frowning2: . Mam teplotu, kycham, kaslem, hlavu a oci mi ide roztrhat :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ani na PC sa mi nechce pozerat :rolling_eyes: :frowning2: Od vcera beriem antib. tak dufam ze rychlo zberu :confused: :sweat_smile:
Tak Vam zelam aby ste mali krajsi vikendik ako ja :wink: paaaaaaaaaaaaaaaaa
29. mar 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :sweat_smile:
sue to mi je luto ako ti je, prajem ti inter-city (t.j super expresne) vyliecenie :sweat_smile: :wink: Si aj PN? :pensive: :frowning2: Poriadne to vylez!!! :wink:

Co sa tyka mna baby, :grinning: :grinning: :grinning: tak toto som este nemala - vecer sa mi ta prava operovana strana brucha dako navrela - od pupka az dole, oproti lavej to bolo asi tak 3 cm :confused: :grinning:
Rano dnes dosla mrcha - tak mi je tiez uuuchvatne :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zacinam s tymi novymi hormonalnymi pirulkami oddnes, tak som zvedava...
29. mar 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky moje!
Sue,zase si nam ochorela? :unamused: Supom rychlo sa vyliec,vsak sa onedlho vydavas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevystrajaj a von z postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pink,juuj mrchu ti teda nezavidim :unamused:
29. mar 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile: , dakujem za povzbudzujuce slova :slight_smile: Dufam ze mate pravdu a rychlo budem ok :wink:
Na PN zatial nie som, vcera som si zobrala volno ze to do pondelka vylezim, no neviem neviem lebo teplota stupa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pink mrcha :angry: ta mna trapila minuly tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vela tekutin pi a oddychuj :wink: A co dnesne rande?
Lianka aspon ze tebe je dobre, teda aspon dufam. :sunglasses: Von z postele pojdem ale neskor lebo teraz nevladzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
29. mar 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky nocne mam zasebou dnes som spala iba hodinkuapol vonku je super pocasie asi uz konecne pride jar :grinning: bola som s oliverkom v meste lebo si napolieval peniazky tak ich trebalo minut tak mame doma draci zamok ale chybajú nam draci mame iba dinosavrou .tak ma pali zaha ze sa zblazdnim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: sue prajem skore uzdravenie,cim skor sa vyliec :wink: lianka ako bolo v solnej jaskyni?to ste kde boli? :wink: pink ako okrem mrchy,rande ako dopadlo?lenand tak ste urobili dobry nakup aspon olik ma radost :wink: ja som bola na zahrade od rana s muzikom,posadila som cibulku a semienka ktore sa uz mozu :wink: take fajne pocasko ze bolo super vonku :wink: aj jahody som si dala do poriadku,tam kde chybali som dala nove :wink: a na koniec aby tento dnik nebol az tak happy ma stihli rozzurit ze mam take nervy ze skoro vybuchnem... :rolling_eyes: tukam jak datel... :zipper_mouth: idem si radsej dat kavu lebo sa normalne trasiem... :frowning2:
29. mar 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla kto ta tak nazlostil :rolling_eyes: a to pocasie je fakt super ked som ta tu nenasla tak som si hned pomislela ze si v zahratke ja pijem akurat metoví caj
29. mar 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csillka kto ta tak rozzuril? :confused: :confused: :angry: :angry: :angry:
29. mar 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pink uz si doma
29. mar 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla skusim hadat žeby svokra ta tak rozurila :angry: :rolling_eyes:
29. mar 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si urobila capuccino,napisem ti ip-ko lenand nechcem to tu pisat,ok? :slight_smile: pink si uz doma?l :wink:
29. mar 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. mar 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no precitkala si si lenand????
29. mar 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue,to mi je luto,ze ti je tak blbo :frowning2: :frowning2: :frowning2: mne je dnes dost veselo :grinning: :grinning: :grinning:
Tak prenasam dobru naladicku vsetkym,co su smutni!
Csilka,ja som tiez prave po kafe :wink:
29. mar 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
precitala ahoj lianka :slight_smile:
29. mar 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si tiez dala kavicku ale boli ma zaludok a pali zaha tak radsej neriskujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lianka ,pochval sa ako bolo v solnej jaskyni??
29. mar 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lianka kde si sa stratila :frowning2:
29. mar 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó liaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pppppppppppppppppppppppoooocuuuujjjeeeeeessssss kkkkkddddeeee sssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????????????????
29. mar 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stratila oslavuje ma narodky
29. mar 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to mozne.... :slight_smile:
29. mar 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand prijmi ma na skype,ok?inac co si dnes porabala?
Tu sooooom,len som odskocila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bolo tam uuuuuzasne,tolko som sa nasmiala,ako v cirkuse...namiesto inhalovania :grinning: :grinning: :grinning:
Musim tam este niekedy ist,lebo neviem ci to mala nejaky lieciaci efekt,ked som sa len 45 min.smila :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to kde lianka???aj ja chcem???je to drahe???a kolko mozes tam stravit hodin??
29. mar 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No je to u nas v poprade,ale vo vela mestach to uz funguje.Boli sme tam 45 min. a stoji to 150 korun....perfektne si tam oddychnes! :slight_smile:
29. mar 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky. Na chvílu som nakukla.Moji chlapi su na prechádzke, tak mám chvíľu kľud.
29. mar 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sme radi,ze si zavitala Reni!Aj u vas je take dive pocasie?
29. mar 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás je otrasne mrholí,ale je teplo.Už možno aj príde jar.Okolo obeda aj svietilo chvílu slniečko.
29. mar 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj reni ako sa mate????
29. mar 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok