Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

sue13
29. mar 2008

Ahojte. Som KO ☹ . Mam teplotu, kycham, kaslem, hlavu a oci mi ide roztrhat 😖 🙄 🙄 🙄 Ani na PC sa mi nechce pozerat 🙄 ☹ Od vcera beriem antib. tak dufam ze rychlo zberu 😕 😅
Tak Vam zelam aby ste mali krajsi vikendik ako ja 😉 paaaaaaaaaaaaaaaaa

pink_lady
autor
29. mar 2008

ahojte 😅
sue to mi je luto ako ti je, prajem ti inter-city (t.j super expresne) vyliecenie 😅 😉 Si aj PN? 😔 ☹ Poriadne to vylez!!! 😉

Co sa tyka mna baby, 😀 😀 😀 tak toto som este nemala - vecer sa mi ta prava operovana strana brucha dako navrela - od pupka az dole, oproti lavej to bolo asi tak 3 cm 😕 😀
Rano dnes dosla mrcha - tak mi je tiez uuuchvatne 😝 A zacinam s tymi novymi hormonalnymi pirulkami oddnes, tak som zvedava...

lianka7
29. mar 2008

Ahojte kocky moje!
Sue,zase si nam ochorela? 😒 Supom rychlo sa vyliec,vsak sa onedlho vydavas 😀 😀 😀 😀 😀 Tak nevystrajaj a von z postele 😀 😀 😀 😀
Pink,juuj mrchu ti teda nezavidim 😒

sue13
29. mar 2008

Caute 🙂 , dakujem za povzbudzujuce slova 🙂 Dufam ze mate pravdu a rychlo budem ok 😉
Na PN zatial nie som, vcera som si zobrala volno ze to do pondelka vylezim, no neviem neviem lebo teplota stupa 😝
Pink mrcha 😠 ta mna trapila minuly tyzden 😝 . Vela tekutin pi a oddychuj 😉 A co dnesne rande?
Lianka aspon ze tebe je dobre, teda aspon dufam. 😎 Von z postele pojdem ale neskor lebo teraz nevladzem 😝 😵

lenand
29. mar 2008

cavte kocky nocne mam zasebou dnes som spala iba hodinkuapol vonku je super pocasie asi uz konecne pride jar 😀 bola som s oliverkom v meste lebo si napolieval peniazky tak ich trebalo minut tak mame doma draci zamok ale chybajú nam draci mame iba dinosavrou .tak ma pali zaha ze sa zblazdnim 😝

csilla76
29. mar 2008

ahojky 🙂 sue prajem skore uzdravenie,cim skor sa vyliec 😉 lianka ako bolo v solnej jaskyni?to ste kde boli? 😉 pink ako okrem mrchy,rande ako dopadlo?lenand tak ste urobili dobry nakup aspon olik ma radost 😉 ja som bola na zahrade od rana s muzikom,posadila som cibulku a semienka ktore sa uz mozu 😉 take fajne pocasko ze bolo super vonku 😉 aj jahody som si dala do poriadku,tam kde chybali som dala nove 😉 a na koniec aby tento dnik nebol az tak happy ma stihli rozzurit ze mam take nervy ze skoro vybuchnem... 🙄 tukam jak datel... 🤐 idem si radsej dat kavu lebo sa normalne trasiem... ☹

lenand
29. mar 2008

csilla kto ta tak nazlostil 🙄 a to pocasie je fakt super ked som ta tu nenasla tak som si hned pomislela ze si v zahratke ja pijem akurat metoví caj

pink_lady
autor
29. mar 2008

csillka kto ta tak rozzuril? 😕 😕 😠 😠 😠

lenand
29. mar 2008

ahoj pink uz si doma

lenand
29. mar 2008

csilla skusim hadat žeby svokra ta tak rozurila 😠 🙄

csilla76
29. mar 2008

ja som si urobila capuccino,napisem ti ip-ko lenand nechcem to tu pisat,ok? 🙂 pink si uz doma?l 😉

lenand
29. mar 2008

ok 😉

csilla76
29. mar 2008

no precitkala si si lenand????

lianka7
29. mar 2008

Sue,to mi je luto,ze ti je tak blbo ☹ ☹ ☹ mne je dnes dost veselo 😀 😀 😀
Tak prenasam dobru naladicku vsetkym,co su smutni!
Csilka,ja som tiez prave po kafe 😉

lenand
29. mar 2008

precitala ahoj lianka 🙂

lenand
29. mar 2008

ja by som si tiez dala kavicku ale boli ma zaludok a pali zaha tak radsej neriskujem 😝

csilla76
29. mar 2008

ahoj lianka ,pochval sa ako bolo v solnej jaskyni??

lenand
29. mar 2008

lianka kde si sa stratila ☹

csilla76
29. mar 2008

halóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó liaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pppppppppppppppppppppppoooocuuuujjjeeeeeessssss kkkkkddddeeee sssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????????????????

lenand
29. mar 2008

stratila oslavuje ma narodky

csilla76
29. mar 2008

je to mozne.... 🙂

csilla76
29. mar 2008

lenand prijmi ma na skype,ok?inac co si dnes porabala?

lianka7
29. mar 2008

Tu sooooom,len som odskocila 😀 😀 😀 😀
Bolo tam uuuuuzasne,tolko som sa nasmiala,ako v cirkuse...namiesto inhalovania 😀 😀 😀
Musim tam este niekedy ist,lebo neviem ci to mala nejaky lieciaci efekt,ked som sa len 45 min.smila 😀 😀 😀

lenand
29. mar 2008

ok

csilla76
29. mar 2008

a to kde lianka???aj ja chcem???je to drahe???a kolko mozes tam stravit hodin??

lianka7
29. mar 2008

No je to u nas v poprade,ale vo vela mestach to uz funguje.Boli sme tam 45 min. a stoji to 150 korun....perfektne si tam oddychnes! 🙂

renka1801
29. mar 2008

Ahojte bambulky. Na chvílu som nakukla.Moji chlapi su na prechádzke, tak mám chvíľu kľud.

lianka7
29. mar 2008

Sme radi,ze si zavitala Reni!Aj u vas je take dive pocasie?

renka1801
29. mar 2008

U nás je otrasne mrholí,ale je teplo.Už možno aj príde jar.Okolo obeda aj svietilo chvílu slniečko.

csilla76
29. mar 2008

ahoj reni ako sa mate????