• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
autor
Baby blbne mi net :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Pijem tu vino :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Dako sa mi mota hlava.
Bola som vonku juj tak je tam naaadherne... :dizzy_face:

Lianka, ako oslava a ako pokracuju pripravy na statnice? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Pink!A s kym pijes vinko haaa???
Oslava-...............................dala sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A pripravy na statnice-fuuuha nijak :grinning: Zajtra cestujem do BB odovzdat diplomovku....a potom ma caka oddych! :slight_smile:
30. mar 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lianka - popijam sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty sa mas ze mozes oddychovat :sweat_smile: ale uzi si to - potom dlllho nembudes vediet co to je odychovanie :grinning:
30. mar 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaale co :grinning: :grinning: :grinning: a ze kto sa ma :grinning: :grinning: :grinning: a ake cervene ci biele? :wink:
30. mar 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no haló baby ako vidim debata v plnom prude :slight_smile: ja som isla s muzikom o 17hod. sa previest totiz on mal dnes sluzbu na farme.domov sme uz isli peso a cestou sme sa stavili v hostinci,muzika aj s kamosom som pozvala na pivko a sebe objednala kofolu :grinning: pink ejha vinko :stuck_out_tongue_closed_eyes: take by som si aj ja dala bo mrcha este nedorazila,uz meska 2 dni :unamused: lianka tak ten oddych si paradne uzi,zasluzis si to :slight_smile:
30. mar 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Csilka!aj ja lubim kofolu,hlavne teraz ked sa nam konecne otepluje :wink:
Veru,trosku poodychujem a potom sup sa na ucenie :slight_smile:
30. mar 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre urobis :slight_smile: a ani sa nepochvalis ako boli narodky?mily ta cim prekvapil ak sa smiem opytat? :wink:
30. mar 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Narodky prebehli rychlo a pekne...trosku doma,trosku von s kamosmi-vsetko v ramci normy...dokonca som sa vratila skor ako som predpokladala... :wink: A drahy mi kupil kabelku-vkusnu,krasnu,doladil mi k topankam :slight_smile:
30. mar 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak aj ja som mala dnes kofolu :sweat_smile: Baby ak moc taram sorry :grinning: :grinning: :grinning:

Lianka no vidis akeho vkusneho hocha ty mas :sweat_smile: :dizzy_face:
30. mar 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taras?A kde?Lebo v nasom fore urcite nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kofolu nie vinko :confused: pink? lianka no tak to je moc happy od tvojho kabelku urco vyuzijes :grinning:
30. mar 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru veru :grinning: :grinning: :grinning:
CSilka co dnes este chystas robit?
Pink,neodpovedala si ci cervene alebo biele???
A sue..........padaj sem priiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiistttttttttttttttttt!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csillka cofolku som mala poobbede teraz vinecko :grinning:

lianka, cervene :sweat_smile:
30. mar 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lianka uz nic moc,pojdem sa kupkat a tiez vlasy umyt a tak..idem muzikovi dat nieco pod zub bo je hladny :wink: aha pink ta ty tak :wink:
30. mar 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule utekam,mam navsteeevu.paaaa :wink:
30. mar 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak papa lianka :wink:

a kto nam tu este ostal? :grinning:
30. mar 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi nikto :( tak papaaa :pensive:
30. mar 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukam na jojke prety women hoci som to uz videla 100x ale neva :slight_smile: akurat teraz je reklama tak tukam do pc :wink:
30. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej pretty women sa aj mne paci, ja ho mam na dvd :sweat_smile:
30. mar 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to moc romantikus a ja tiez takze mam taketo filmy moc rada :slight_smile:
30. mar 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko svieti slniecko :slight_smile:
31. mar 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :slight_smile:
31. mar 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
31. mar 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky ako sa dnes mate tu svieti slniecko tak odkladam zimne veci dufam ze uz konecne prisla jar :slight_smile:
31. mar 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yoya odpovim ti na otazku este s témy endo ja som mala liecbu este v 2004 a potom som ostala tehu a mam oliverka ma uz 3roky a teraz sa snazim o druhe dietatko ale zas sa nedari ak do juna sa nezadari tak mi doky nasadi lieky na 3mesiace este prestne neviem ake vravel ze potom to rozoberieme a ked ani to nezaberie tak dalsia laparka
31. mar 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand no v ba tiez svieti slniecko, a ja sa trapim co na seba, po operacii som zniesla len dvojo nohavic, jedny take elegantne a druhe take co nosim do posilky, ale kedze som si cez vikend podvrtla clenok tak neviem prist na to co si obleciem doprace :frowning2:
31. mar 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s tým clenkom my je luto :frowning2: ja tu tiez prevetravam satnik a zistujem ze nic nemam asi sa v sobotu vyberieme na nakupi na ukrajinu lebo aj oliver zas podrastol ako ste natom s tym pozemkom uz nieco mate
31. mar 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mame, v july sa najneskor stahujeme :grinning:
31. mar 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super a v ktorej casti ja poznam dlhe diely ,dubravku ,perzalku
31. mar 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz byvame v petrzalke, pri ekonomickej univerzite ale stahujeme sa mimo ba, do miloslavova
31. mar 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok