• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
Ahoj Csillka , no podľa toho z akej stránky sa na to pozriem. Ale nemala by som sa sťažovať, ved môže byť aj horšie.
29. mar 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka a ty si odkial???
29. mar 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tak sa hovori ze moze byt aj horsie :wink: ale vzdy treba dufat....a inac po zdravotnej stranke ako?
29. mar 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lianka Kysuce, Čadca.Csilka no bola som minulý týžden na kontrolu u gyn.A z krvi mi zase zistila zvýšene markery tak neviem musím isť na buduci týžden na kontrolu k primarovi čo ma laparkoval tak uvidím.S
29. mar 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby lucim sa idem do klastora :pensive:
29. mar 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky nechod ved nie je koniec sveta.
29. mar 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale prepáč ahoj Pinky, prečo chceš isť do kláštora?
29. mar 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink :confused: klastor?????? reni ake markery-konkretne co?nieco s endo???aj ja sa chystam v pondelok ku gyndosovi na preventivku a tiez sa ho popytat na imuno-geneticke vysetrenie a dohodnut odporucenie...
29. mar 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
renka - aspon tam nebudem mat starosti s chlapmi :frowning2: :grinning:
29. mar 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink starosti s chlapmi :frowning2: zas nepocuva no no
29. mar 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem ked som mala endo tak mi to zistili teda predpokladali z tých zvýšených markerov tak ja neviem, presne ale po kontrole budem múdrejšia.Pinky ja som mala jednu znamu čo po strednej išla do klaštora chcela byť mníškou, a po určitých rokoch skladajú ten sľub a ona si to rozmyslela anestala sa mníškou, a teraz hovorí že teda neľutuje.No s tými chlapmi su teda starosti ale aj pekné starosti.
29. mar 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand - zas zrusil vies :grinning: este stastie ze som na neho necakala :angry: a vraj ze ja som blazon ci on je panacik aby neustale behal za mnou no ved bol za mnou dokopy 2 krat a naposledy pred dvoma tyzdnami a on sa chcel stretnut ja nechapem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
29. mar 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s takým chlapom by som nestrácala čas ved nie je na svete jediný :wink:
29. mar 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá ja sa lúčim, dnes som KO. Ahojte a príjemnú nedeľu.
29. mar 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papa renka aj tebe peknu nedelu :wink:
29. mar 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink si skvelý ignorant :sweat_smile:
29. mar 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj reni ked uz ides.pomaly sa aj ja zberam,idem kuk postu pre teba.... :wink:
29. mar 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirip ked myslis? vies ja tu pracujem - prekladam horu clankov a ak mam cas mrknem na konika a ak mam pocit ze treba odpoviem pripadne daco napisem ak chcem :slight_smile:
29. mar 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky :slight_smile: pekne ranko :slight_smile: dnes u nas svieti slniecko tak asi bude pekne pocasko ako vcera :slight_smile: inac ma neskutocne boli hlava... :unamused: idem varit tak pekny dnik :slight_smile:
30. mar 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky aj ja prajem pekny dnik svieti slniecko :slight_smile: tak dufam ze bude aj poobede :slight_smile:
30. mar 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand co nove?co porabate?mne sa este dovara obed,potom idem umyt schody a chcem vylozit muskaty do schodista ved su take peknucke uz aj kvitnu poniektore :slight_smile: jééj je tak krasne vonku :grinning: tak prima aj 19 stupnov hlasili poobede... :slight_smile:
30. mar 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby. :slight_smile: Baby mate pravdu, vonku je super ale co z toho ked musim trcat doma :angry: :angry: :sunglasses:
Ale pozitivne je ze uz nemam teplotu :grinning: :grinning: asi uz antib. zaberaju :grinning: :grinning: :grinning:
Co dobre ste varili na obed? Mne dnes vari moja polovicka :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
30. mar 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :dizzy_face:
ja sa idem napapat akurat a potom bikovat :dizzy_face:
Sue - ty sa mas ze ti vari polovicka, uzi si to :wink: :grinning: A rychlo sa vyliec, uz ti je aspon lepsie? :sweat_smile:
30. mar 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz je mi lepsie... :slight_smile: Aj ja chcem ist von :angry: :angry: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. mar 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma tesi :wink: muzik ti co pripravil na obed? :slight_smile: idem sa zviezt s muzikom do prace a cestou dom sa stavime na kofolku :slight_smile:
30. mar 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulienky!
Jaaaj,ja som cely den stravila vonku...bolo tak prekraaasne-ani domov sa mi nechcelo ist!
Sue,som rada,ze ti je uz lepsie moja!Zajtra si este doma?
30. mar 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lianka ahoj. Je mi uz lepsie :wink: . Ale ty sa pochval. Ako dopadla damska jazda???????? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Zajtra musim ist do robotky. :unamused: Dufam ze to bude ok.
30. mar 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sue!Damska jazda dopadla fajn,rychlo som bola doma :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napisem IP :wink:
30. mar 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK :wink:
30. mar 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok