• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
lenand 6 mesiacov-zoladex? a potom sa hned podarilo babatko?
6. apr 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz 10rokou liecim na stitnu zlazu a nemala som az take problemi ako pink ale ja som brala injekcie a mam zapal stitnej zlazi a uzivam eutiroxin
autor
tittika asi preto lebo tie malinke loziska neodstranuju :frowning2: mne tiez odstranili len take velke loziska a tie ostatne, drobne nie ...mas teraz najvacsiu sancu otehotniet tak sup do toho :dizzy_face:
presne tak ja som uz po liecbe nedostala ani mrchu a hned som otehotnela
6. apr 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky dnes som zacala spinit :confounded: ale neako sa nerozbieha,po laparke mi povedali ze 2 mesiace snazit potom liecba,ked mi vyberala stehy tak povedala ze dalsi cyklus mi neda ale hned liecba :frowning2:
6. apr 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pocas tej liecby vobec nie je mrcha vsak?a co vedlajsie ucinky?navali tepla?+ kila?...
6. apr 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand tak to je super :slight_smile: mozes povedat ze stasticko stalo pri tebe :dizzy_face: dufajme ze aj teraz bude :dizzy_face:
6. apr 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tittika tak este mas stale mesiac :wink: inak mne sa zas vcera na 7 DC rozbehla mrcha, z vysadenia, takze budeme naraz mrchovat :confounded:
6. apr 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tittika tak len pekne snazilkuj a mozno nebudes potrebovat liecbu :grinning: drzim palce :slight_smile:
6. apr 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem baby ,musim nieco vybavit potom este nakuknem. :wink:
6. apr 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pa-pa csillka
:wink:
6. apr 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
6. apr 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocas liecby mas navali depky samozrejme aj mozes pribrat je to proste prechod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilla :slight_smile:
6. apr 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinka mala si aj predtym problemi zo stitnou zlazou
6. apr 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som spatky ale ako vidim tu nikto nie je no neva aspon posuniem temu vyssie :slight_smile:
6. apr 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuvam vysie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand co nove?si pri pc? :slight_smile:
6. apr 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ale ideme volat s kamosom do meriky lebo jeho manzelka ma dnes narodky tak som nakukla ci tu niekto je budeme asi o akolo pol deviatej volat
6. apr 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak potom vy mate aj webku vsak?ja este nemam...ale mozno kupim :slight_smile: inac mate notebook alebo stolovy pc?
6. apr 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stolovy pc aja neviem ci mame vebku to muzik sa oto stara ale mame aj kameru tak si volame s kamosmi aj do ameriky a mame aj susedku v australii tak aj im sem tam zavolame cez skype
6. apr 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzik si dal na pc aj televiznu kartu tak sa tu da pozerat aj telka tak tu vie pozerat v nedelu formulky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je fajn,aj ja mam stolovy pc ale starsi no da sa dokupit webcam,uvidim no.je to hlavne v takych pripadoch ked volas do daleka super vec. :slight_smile:
6. apr 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali tiez starsi pc ale ked bol oliver mali tak nam ho nakrmil chrumkami a tycinkami tak sme to zrusili a dali do skrine potom sme ho predali kamosovi a kupili si novy ale mame ho este len od oktobra a net od vianoc dali sme si to ako darcek pod stromcek :slight_smile:
6. apr 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to iste mame aj my ako darcek net na vianoce :grinning: :grinning: ale dobry by bol aj novy pc-no ved uvidime,vraj teraz su uz lacnejsie,ved aj notbooky za 15 000sk-teraz kupila tu jedna u nas,objednala cez net.
6. apr 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame na splatky celu zostavu
6. apr 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj tak sa zda,a kolko vas vysla ak smiem vyzvedat?
6. apr 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sme dovolali s tymi kamosmi stalo to 25000ale je tam uz vsetko aj nam to zapojili aj servis nam budu robit ak sa nieco stane
6. apr 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisem jak tatar malo to byt:dá a nie zdá :grinning: .je to realna cena. :wink:
6. apr 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa mi podarilo dat nulu naviac tak slovom dvadsatpet tisic
6. apr 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok