• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
pochopila som to ,dobre si napisala :wink: zajta ako robis na aku smenu?
6. apr 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem rano zacinam uz o 6.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim skoro vstavat
6. apr 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem do hajan pa pa :pensive:
6. apr 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pá lenand dobru nocku :slight_smile:
6. apr 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulienky ahojte!
Ako sa mavate?Csilka preco si uz nedosla na skype? :frowning2:
6. apr 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: chcela som vam napisat o 6:15 ale net my blbol,iste bola nejaka porucha.lianka sorry,isli sme sa navecerat a potom kupkat,snad inokedy to dobehneme neboj. :slight_smile:
7. apr 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte ja len na chvilku lebo ideme prec a nasa tema je na druhej strane :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. apr 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenand :slight_smile:
7. apr 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilla ja dnes so nanic dosla mrcha a je mi blbo boli ma brucho idem hodit sprchu a idem asi spat :pensive:
7. apr 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenand ahoj. :slight_smile: Mas mrchu? Joj to je neprijemne, aj ja to poznam tie bolesti :frowning2: Pomaha mi nieco teple na brusko a pit vela vela mineralky a lezkat... :sweat_smile:
7. apr 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sue este cakam kym oliver zaspi dnes sa mu akosi nechce a idem dat sprchu a idem aj ja spinkat
7. apr 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som osprchovana vsetko uz doma spi tak idem aj ja dobru nocku a sladke snicky :pensive: :pensive: :pensive:
7. apr 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku,ja idem este kuk tv trosku. :slight_smile:
7. apr 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky ako sa mate?
8. apr 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejako tu nikto nie je :(
8. apr 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,prajem pekny dnik :slight_smile: u nas je slnecno waaaaaaaaaau :grinning: nedavno sme dosli od zubara ,muzikovi vyberali stehy,ma sa fajn este isiel naspat do prace :wink: kupila som zeminu na izbove rastlinky,tak idem zopar fialok popresadzat :dizzy_face:
8. apr 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilla aj u nas sa ukazes? :grinning:
8. apr 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karolinka caf,ano samozrejme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csillka tak to je fajn ze muzik sa ma uz dobre :wink:
baby ja idem v piatok na prijmaci pohovor tak mi drzte palce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
8. apr 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale no baby kde vsetky ste? :cry: :cry: :cry: :cry:
8. apr 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky my sme prisli teraz z vonku boli sme prevetrat oliverkovu motorku ma taku nabijaciu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pink co mas za pohovor na piatok a samozrejme ze ti budeme drzat palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand no vitaj konecne sa tu niekto objavil :sweat_smile: aj ja chcem taku motorku nabijaciu ako oliverko ma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dakedy mam pocit ze ja ked budem mat deti tak sa budem asi skor ja s hrackami hrat :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pravdu to je taka stvorkolka a ja som sa jej viac tesila ako on :grinning:
8. apr 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. apr 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,zdravim vás kocky :slight_smile: idem si dat kafé a potom varit,sem-tam nakuknem :wink:
9. apr 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,len som nakukla vas pozdravit a zapriat krasny dnik a odchadzam opat k uceniu :confounded:
9. apr 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lianka cauko :slight_smile: prajem prijemne ucenie :wink: neboj ty to zvládnes :wink:
9. apr 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuvam temu vyssie,lebo uz skoro vypadla.
9. apr 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky vomku je uz teplejsie tak travime viac casu vonku a menej doma ale zabehla som kuknut co noveho :wink:
9. apr 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny vecer babulky
ako sa mate? Co nove? Lenand, kedy ma pride olinko povozit na motorke? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja rano vstavam uz o 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes pojdem asi skor hajat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok