Snažilky s endometriózou
Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉
dobre si to prirovnala leni 🙂 ok tak posli,budem rada 😉 fifa,tak potom to mas dobre ked ti mamka robi v cukrarni 😵
dikes leni,niekedy ich vyskusam,a ten smetol to je akoze palmarin???uff....bola som v zahradke okopala som znovu jahody a tiez posypala proti skodcom.potom sused prisiel a kde este nemame posadene tak nam to s rotavatorom okopal,bude sa lahsie sadit. 😉 potom sme so svokrou siali do crepnikov zlty melon a tiez bazalku. 😉 kym sme stym skoncili,musela som kuriatkam dat vodu a krmivo lebo boli hladne...teraz uz trosku oddychujem a pijem kafé 🙂 okolo 13-hod sme vysli von a teraz sme prisli dnu 😵 vecer si chcem urobit manikuru,bo uz mam dost vyrastene nechty,a nalakujem si ich 😵 ty si co porabala?olik sa ma ako?
tak ja som bola pred mesiacom na laparoskopii koli cyste a pri tom mi zistili endom. mam na tri mesiace Lucrin a vo štvrtok idem na druhu davku.
trošku som bola z toho zaskočena, lebo som šla koli cyste a vrodenej chybe maternice.
no tušila som že to neostane len pri tom. 🙂
ahojte baby.Mam endometriozu a chcem sa spytat,uz som dobrala lucrin injekcie a cakam na MS tie navaly budem mat az kym nedostanem prvu MS?
lucrin som mala 6mesiacov.aj ty pacna si ho mala?napis prosim ako to u teba prebiehalo.DAKUJEM
ja som uz brala vsetko mozne,ale tie navaly mam stale.bud rada,ze ich nemas lebo je to hrozne.teraz cakam na prvu MS a potom znovu kontrolna laparka,ale dufam ze uz budem ok.drzim ti prsty,nech ti nepridu tie navaly,ved kazdy to znasa inac 🙂
jandura,tak sme na tom rovnako...ja uz mam tiez po 6.davke a cakam na MS a tie navaly su priserneeeeee! ☹
ahojte asi uz spiace krasavice 😔
csilka, lenand - prosim si vsetky recepty 😅 aj ked mam uz zadok ako buldozer 😀
lianka - perfektna fotka 😵 ako ide ucenie? baby drzim paste nech tie navaly coskoro pominu a brusko sa zagulati 😉
dobru nocku
😔 😔 😔
cavte kocky ahoj pacna ako sa dnes mate 🙂 dnes asi pojdeme na detske predstavenie o 15.00 čim-čim 🙂
dobre ranko 😅
peknu nedelu Vam...ja sa prave napchavam 😀 😀 😀
pacna a ty mas tiez endo? 😠
lenand ano dakujem ti prisiel 😅 😵
a nacpavam sa kolacmi 😀 😝 takym fajnym tvarohovym s hrozienkami 😀
my sme tiež po obede dnes varil mužiček.
ano pink ja mam endometr. ale zdalo sa mi že sem nepatrim, že to je blbe lebo mam dve deti a ešte chcem jedno.dufam že vam to neva.
pacna preco by si sem nepatrila ved aj ja mam dieta len sa k nam pridaj mi radi pokecame 🙂 pink dakujem 🙂 csilla aj ty posli jeden mnam ja som vcera robila kakaovnik oliver sa len tym napchava 🙂
my sme chceli ist do kina na predstavenie ale je zrusene tak asi tiez pojdeme na prechadzku aspon lebo je tam pekne
pacna preco by si sem nepatrila ved vsetky tu chceme babo 🙂 a vsetky mame endo 🙂 A ked uz mas deti to je pre nas len povzbudzujuce 😵
lenand preco to zrusili? ☹
jandura, ako myslis orientovat?

csilla poslem ti recept na pudingose oli ide zachvilku spat tak napisem mam to z roboty mne to chutilo je to z kysnuteho cesta