Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
5. mar 2008

a to sa ti nestrieda??vzdy nocne,kolko dni v kuse??a potom ranná alebo ako??

lenand
5. mar 2008

ja mam tiez rada kvetiny mam ich po celom byte aj po oknach akurat na balkone nie

lenand
5. mar 2008

po nocnej idem pobede to je najhorsia smena lebo niesom s oliverkom rano ho dam do skvolky a vecer ked pridem uz spinka ale co nevyberiem si peniazky nam treba a inu pracu som zatial nenasla tak som sa vratila do tej pred materskov

lenand
5. mar 2008

aha dalsia strana sme sikulky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
5. mar 2008

no ved ano ..poznam to ...aj ja by som bola rada keby este existuje nas zavod este a mozem kde robit..hoci sme tam nezarabali vela ale bolo to lepsie ako nijaky prijem...odficala som tam 15 rokov a teraz som na podpore...ktora my pomaly konci a pracu tu na okoli ze zazrak najst..je tu najvacsia nezamestnanost ☹

lenand
5. mar 2008

u nas to tiez neni ruzove s pracov vela odchadza do zahranicia aspon muzi lebo tu dost slabo plati moj manzel je doma on na nase pomeri zaraba celkom slusne ale keby robyl tu istu pracu hoc len v kosiciach tak by dostal dvakrat tolko

csilla76
5. mar 2008

tak to ti verim lenand,je to aj u nas take iste 😖

lenand
5. mar 2008

zachvilu sa mi vretia chlapi tak sa odpojim ked oli zaspi tak este nakuknem 😉

csilla76
5. mar 2008

tak pápápá lenand,aj ja idem spravit nieco pod zub.

lenand
5. mar 2008

ak sa nahodov nestihnem pripojit vsetky ostatne kocky pozdravujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sue13
5. mar 2008

Caute, vy uz odchadzate????? A ja som prave prisla 🙂 , no pekne 😠 😀 😀 😀

pink_lady
autor
5. mar 2008

ahojte tak som konecne tu... 😉

prebehla som si stranky co sa tu pisalo vcera vecer aj co sa pise v tej "druhej teme" ...dost som nad tym rozmyslala...Bolo mi z toho aj smutno...Citala som v tej druhej teme prispevok, ze v tejto teme ze je nazov endometrioza ale po endo ani chyru ani slychu...Nazov znie "Snazilky s endometriozou vo volnej diskusii" ...nazov nevravi, ze sa bude pisat o endometrioze ale o tom, ze dievcata, ktore spaja tato choroba si mozu popisat o hocicom inom ...cize nie je podmienkou bavit sa o endo...aby sa v teme "endometrioza" - neodbocovalo od temy, ako bolo vytknute...Kto nechce pisat nemusi... Urcite pride aj na to ze sa tu budeme bavit o endometrioze, ale osobne jej (endometriozy) mam uz plne zuby a som rada ak aspon chvilu mozem rozpravat s inymi o inom...samozrejme existuju aj ine chaty, kde sa da popisat hocikde a o hocicom...tuto to je vsak o tom, ze vsetky mame potvrdenu tuto chorobu a tak najlepsie vieme ako sa kazda citime...Mozno nemuselo byt v nazve "snazilky" - ale napr. "zeny" ci "dievcata", ale ... je to az taka velka chyba? 😒

pink_lady
autor
5. mar 2008

Sue, si tu?

sue13
5. mar 2008

Uz hej 😉

pink_lady
autor
5. mar 2008

dosiel ti mail dnes moja? 😀 😎

sue13
5. mar 2008

Dosiel, dakujem 🙂 . Som ti uz odpisala 🙂 Nejako mi blbne net 😠 😠 😠 😠 , sakra 😠 😠 😠 😀

csilla76
5. mar 2008

ajojky baby 🙂 aky ste mali dnes dnik?dakujem vam za sms 🙂

pink_lady
autor
5. mar 2008

sue - daco som ti poslala na skype precitaj si 😀 😀 😀 inak dakujem za mailik 😉

csilla76
5. mar 2008

aj ja ceeeem to daco pinky 😀 😝

pink_lady
autor
5. mar 2008

tebe som to uz csilka poslala 😉

csilla76
5. mar 2008

ved ja viemmmm ja len srandujeeem 😝

sue13
5. mar 2008

Idem kuknut 😎 . Baby mne blbne net, uplne je pribrzdeny, vsetko otvara 5 min 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pink_lady
autor
5. mar 2008

Baby mam jednu otazku ...aka je sanca s endo ze ked nemozem mat teraz babo /lebo nem s kym/ ze ho budem mat ak si najdem o 5 rokov dakoho? 😕 Dost nad tym rozmyslam a trapim sa... ☹

lianka7
5. mar 2008

Ahooojte krasky!Ako sa mate?
Ja mam dnes den na H....Pink,neries to,kto si co myslim,kasli na to,aj tak neurobis vsetkym po voli!My vieme,preco sme tu a piseme si nie?Kto chce prida sa,kto nie neva... ☹

lianka7
5. mar 2008

Musis verit ze ta pliaga sa uz nevrati,nebude robit sarapatu v tvojom telicku a nebudes mat o 5 rokov jedno,ale aj 3 deticky!!!
Ja tiez verim Pink,lebo miminko jednoduco chcem ale teraz este nie!

pink_lady
autor
5. mar 2008

lianka vitaj 😉

preco na H-...den? 😕

A veru, mas pravdu 😅

mirip
5. mar 2008

Pink, kdesi som na nete čítala, že ak ešte nemáš s kým mať deti teraz si prešla laparo a všetkým ostatným tak potom by si to absolvovala znova. tak je to aj pri deťoch aspon čo mi hovoril doky, ked sa podarí prvé baby a potom napr. po roku ešte nechcete druhé ale neskôr bude to treba opakovať možno nie laparoskopiu ale polročnú liečbu ano. No ja som kedysy plánovala mať s polovičkou aspon 3deti, ale teraz by som sa uspokojila aj z jedným len aby bolo moje. Tak hlavu hore, potom sa liečba len zopakuje a čo by sme pre to aby sme mali baby neurobili, no nie?

lianka7
5. mar 2008

Jaaaj,Pink taaak som sa tesila na chatu s babulkami-kamoskami,vsetko som si popresuvala-konzultacie,seminar,injekciu u dokiho,aby som mala vyhradeny zajtrajsi den na chatu a dnes mi oznamili ze sa rusi pre maly pocet ludi...hlavne ze na zaciatku sa kazdy dusoval!Zrazu ked pride na lamanie chleba,nema kto ist ☹ ☹ ☹
Taka som z toho mimo...

csilla76
5. mar 2008

ahoj lianka 🙂 preco sa citis na h....???co sa stalo??

pink_lady
autor
5. mar 2008

Lianka tak to ti verim, aj mne by bolo smutno ☹ ☹ ☹