• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
Ja som uz potrebovala vypadnut od PC,stale len doma zatvorena,dookola len myslim na skolu,na chorobu a dookola to iste...bolo to pre mna vykupenie... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. mar 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lianka tak prid za nami do TN :sweat_smile:
5. mar 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teda aj ked ja som teraz v trnave v budove kde pracuje nelly :sweat_smile:
asi pridem:slight_smile:
autor
prid lianka :wink:
5. mar 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babulky, kde vsetky ste? :frowning2:
5. mar 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky prajem vam dobru nocku a sladke snicky :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
5. mar 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand a ty uzides spinkat? :pensive: alebo do prace? :sunglasses:
5. mar 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja do prace ja este dnes a potom este zajtra a potom mam uz volno
5. mar 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand tak ti drzim palceky nech ti to tam ujde rychlo :wink:
5. mar 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky,

ako sa mate? Spolubojovnicky moje, ja nic nestiham - v robote furt ktosi rusi a ked uz mam cas tak neviem co prv chytit do ruky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rano som mala pocit ze mam nove brusko - uuplne taka ulava :dizzy_face: Konečne :dizzy_face: Som zvedava, dokedy to vydrzi :sunglasses:
6. mar 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte babulky este dnes jedna nocna a mam volno a od velkej noci pojdem asi na dvojsmenku takze iba rano a poobede :slight_smile: pink to je super ze uz ti je lepsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky moje :slight_smile: juj dnes my je ale zle.... :frowning2: boli velmi hlava... :unamused: uz som zobrala aj tabletku a predsa neprestava :angry: aaaauuuuu :confounded: .gratuliren pink ze sa mas lepsie :slight_smile: nech ti to dlho vydrzi a nech sa ti bolesti vyhybaju. :wink:
6. mar 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je tiez nenic uz mam dostat mrchu a vsetko ma boli som nafuknuta ako balon ale zvladneme to v sobotu sa chystam povimetat neake obchodiky muzicek ide na turnaj do kosic a mi s oliverom na nakupi ide jar a nemem mu co obliect zas vyrastol
6. mar 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas neviem preco tak moc boli hlava... :confounded: z nicoho nic...je to blbé.a mám uz po mrche tak to ozaj nechápem :unamused: ja uz pomaly chcem zacat robit jarne upratovanie,a nie koli velkej noci,to uz roky chodime na vylety ved ten sviatok je o nicom,a teraz ideme do kupelov.lenand uzi si nakupovaniie a kup nieco pekne pre synceka :slight_smile:
6. mar 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu csilla uz to neni ono
6. mar 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky,

taak, conove? ja mam dnes volno, uz ma to v robote nebavilo :grinning: :grinning: :grinning: Ale nie, skor som nevladala, je to fuska po 7 tyzdnoch lezania zacat frcat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes mam ist pobede k dokimu na uzv, ale asi to prelozim na pondelok, lebo dnes ma dako bruskoneposlucha, mam pocit ze mi na tom vajecniku zas nieco naviera...doteraz ma moja takato intuicia neklamala :angry: :angry: :angry: Baby mne uz je to take trapne tam furt chodit :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilka - a ty ako hlavka este boli? :frowning2:
7. mar 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. :slight_smile: tak si pink moja oddychni a porob veci doma co potrebujes a na uzv pojdes az v pondelok,ved snad sa nic nestane ked to prelozis :wink: dnes uz mám lepsie,neboli hlava :grinning: a pomohlo my to pink ta vodicka,spala som jak zastrelená,nezobudila som sa az o 7 ráno :slight_smile: inac dostala si mail??uz som poslala,dufam ze to bude milé prekvapko pre teba :wink:
7. mar 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilka super som rada ze ti vodicka pomohla :dizzy_face: tak teraz nezanedbavaj pekne pitny rezim, kazdy den vypi jednu celuu flasu vody a uvidis hlavka boliet nebude :sweat_smile: A inak dakujem za mailiiik moooc potesil :wink: To si posielala z Tvojej adresy? Ze ci ked dam odpovedat, ci ti to pride?
7. mar 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano moja posielala som to z mojho mailu,kludne my na to mozes pisat.... :slight_smile: tesi ma ze si dostala :wink:
7. mar 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte babulky ako dnes tu svieti slniecko a ja uz mam volno idem nieco spravit s vlasmi apotom pojdem na nakup
7. mar 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lenand :slight_smile: ides do kadernictva?aj ja by som sa mala uz objednat u mojej... :wink: dnes my prisiel balik,objednavala svagrina z alen-u záclony a ja 2 ks obrusov,tak dufam ze vsetko prislo,uz je posta zatvorená takze az v pondelok pojde svokra vybrat na postu.
7. mar 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiz zaclony s alen-u a som s nimi spokojna nechala som si ich tam hned aj pobsivat a nasit riasiacu stuhu tak to hned lepsie vyzera idem iba do kupelne ja mam kratke vlasi a ked vstanem tak mi stoja ako chcu tak ich idem trochu ulozit :grinning:
7. mar 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne dnes tiez kurier doniesol balik, taku masaznu podlozku na chrbatik - nech nebolieva :sweat_smile: Tak sa teraz masiirujem :sunglasses:
7. mar 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand to s vlasmi za rana poznam :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem von a potom zas nakuknem cavte
7. mar 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak caw zatial lenand :wink:
7. mar 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano lenand aj ja mam len odtial-z alen-u zaclony a som spokojna :slight_smile: inac nezvyknem si ich dat obsivat bo ja som krajcirka tak to urobim doma . :wink: jééééj pinky masazna pomocka ..to hej aj mne by sa zislo :grinning: a pomaha?kde si objednala?inac mailik my prisiel s fesakom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: diky moc...idem vyvesat pradlo ....
7. mar 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilka objednala som cez net,z compexu, je fajn :sunglasses:
7. mar 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok